Autor Wątek: Potwierdzone nowości na 2013 rok  (Przeczytany 117203 razy)

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Zajebisty bas w tym kolorze czarnym + ten kremowy ! Ale pewnie ergonomia zła jak nie wiem co...

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Skoro taki zajebisty szkoda ze już nie masz  :P  ale i tak nie jesteś w stanie mnie przekonać, ze jest wygodny na siedząco i bez paska.

Jestem gitarzystą a że w temtym okresie nie mogłem znaleźć kapeli w której grałbym na gitarze a znalazłem fajna ekipe z która mógłbym grac na basie to kupiłem dobry bas. Teraz juz gram tylko na gitarze wiec bongo niepotrzebne. ;P

BTW. Ergonamia Bongo jest naprawde dobra, ale takie rzeczy trzeba samemu przetestowac bo każdy ma inne preferencje co do gitar czy basów. Ja miałem porównanie ze Spectorem Rebop 5, MM Stingrayem 4HH, Warwickiem Corvette 5, Warwickiem Thumbem 5 i wybrałem Bongo bo było IMHO najlepsze.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mój szwagroski ma i daje radę.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
@Mordimer - "zajawka"
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Skoro taki zajebisty szkoda ze już nie masz  :P  ale i tak nie jesteś w stanie mnie przekonać, ze jest wygodny na siedząco i bez paska.
Zobacz video ze studia do Dark Ethernal Night Dream Theater, może John Myung cię przekona że tak :P

Popaczałem, faktycznie daje rade, ale to jest na pasku więc nie do końca przekonywujące jak dla mnie.
Jak wiadomo to tylko nawyki i przyzwyczajenia. Po za tym Japońce to przedziwny naród :P

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Skoro taki zajebisty szkoda ze już nie masz  :P  ale i tak nie jesteś w stanie mnie przekonać, ze jest wygodny na siedząco i bez paska.

Jestem gitarzystą a że w temtym okresie nie mogłem znaleźć kapeli w której grałbym na gitarze a znalazłem fajna ekipe z która mógłbym grac na basie to kupiłem dobry bas. Teraz juz gram tylko na gitarze wiec bongo niepotrzebne. ;P

BTW. Ergonamia Bongo jest naprawde dobra, ale takie rzeczy trzeba samemu przetestowac bo każdy ma inne preferencje co do gitar czy basów. Ja miałem porównanie ze Spectorem Rebop 5, MM Stingrayem 4HH, Warwickiem Corvette 5, Warwickiem Thumbem 5 i wybrałem Bongo bo było IMHO najlepsze.

Bo pan żeś nie grał na Spectorze NS/Warwicku Streamerze. W dziedzinie ergonomii biją każdy który dotychczas ogrywałem (łącznie z moim).
Brzmieniowo jak dotąd jestem pod najwiekszym wrazeniem Warwicka Corvetty $$ (zweimal MM pickup) na głowie aguilara i paczce epifunky. O jażeszciepierdole jak to nakurwiało.

A Bongo jest... dyskusyjne. ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2013, 18:42:28 wysłana przez benkai »

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
@Lothar - dzięki. Nie wiem jak mogło mi to wylecieć z głowy :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
:o

Co to qwa je? Szokłę.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Najpewniej nowy JP.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Thx Captain Obvious.

Gdzie jest zajebiste wcięcie ja się pytam?  :D

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
A może to tylko cień?
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Pobożne życzenia:





 ;D


Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
HAHA! ale crap.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
na czarno zaznaczyli łopatę na niebieskiej
facebook.com/Musza.MorningWood


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
A ja mam GAS! Sądząc po podcięciu i dostępie do 24 progu, to musi być konstrukcja Neck-Thru body...
Czarna wygląda kozacko, a niebieska z łopatą faktycznie jest straszliwa, i nadaje się do tematu Najohydniejsze wiosło.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Mi tam też się podoba. Najbardziej ciekawi mnie jednak co tam za drewno będzie siedziało.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
żadno drewno, będzie wyngiel
B ( o ) ( o ) B S

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
No tak to właśnie wygląda.
Spoiler
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
żadno drewno, będzie wyngiel
Cytuj
Olcha lubi to
Śmiechłem :D

Offline wiaderny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
i tak się sprzeda w pierdylionach egzemplarzy, nie ważne czy z wungla czy z łopaty :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Wyngiel ma zajebiste właściwości akustyczne, dlatego śmiem twierdzić, że to wiosło będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem mimo ceny, która zapewne będzie z dupy z kosmosu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
140 Odpowiedzi
65047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2009, 17:34:58
wysłana przez nikt
414 Odpowiedzi
174442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2011, 09:43:21
wysłana przez g-zs
262 Odpowiedzi
103915 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2012, 09:52:42
wysłana przez michu123PL
19 Odpowiedzi
9248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 08:54:14
wysłana przez wiaderny
12 Odpowiedzi
8398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2013, 17:45:50
wysłana przez mondomg