Autor Wątek: Potwierdzone nowości na 2013 rok  (Przeczytany 117205 razy)

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Sygnatury MM są mniej obciachowe od innych sygnatur.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Widzisz tam jakiś kretyński napis na cały gryf? Ibanez też się osatnio nauczył, ale kiedyś to była porażka. MTM1. Kozacka gitara, jedna z moich ulubionych tanich gitar, ale kurwa to seven na gryfie było nie do przejścia. K7 z tym kurwa nie wiadomo co to jest inlayem.  O sygnaturach ESP się nie wypowiem, bo wystarczy zerknąć do tematu o najohydniejszych. A MM subtelnie - autograf na główce.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Widzisz tam jakiś kretyński napis na cały gryf? Ibanez też się osatnio nauczył, ale kiedyś to była porażka. MTM1. Kozacka gitara, jedna z moich ulubionych tanich gitar, ale kurwa to seven na gryfie było nie do przejścia. K7 z tym kurwa nie wiadomo co to jest inlayem.  O sygnaturach ESP się nie wypowiem, bo wystarczy zerknąć do tematu o najohydniejszych. A MM subtelnie - autograf na główce.

Kwestia gustu.
Komuś i nawet zwykłe kropki będą przeszkadzać, ktoś będzie klepał nita do sharktooth. Pewnie byli i tacy, którym to "seven" na MTM nie przeszkadzało, tak samo jak mi inlay K7 bardzo robił :D
Spoiler
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
( Obraz usunięty.)
Myślałem że to temat "najohydniejsze wiosło"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To temat "Najmniej obciachowe sygnatury"

Vinz, sygnatura to nie tylko inlay czy podpis. Chyba, że bierzesz to określenie dosłownie?

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
właśnie zdecydowanie za często jest to tylko inlay. Chociażby wspominany już K7. inlay to jego jedyna "customowa" cecha, no chyba że liczyć ten jakże zajebisty, innowacyjny i przydatny, ponadczasowy system U-bar. :lol:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
właśnie zdecydowanie za często jest to tylko inlay. Chociażby wspominany już K7. inlay to jego jedyna "customowa" cecha, no chyba że liczyć ten jakże zajebisty, innowacyjny i przydatny, ponadczasowy system U-bar. :lol:

No i jeszcze jakże popularna w serii RG Ibaneza decha z mahoniu, co nie?
B ( o ) ( o ) B S

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
i binding gryfu z plastyku.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
i bardzo standardowy profil gryfu ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
profil gryfu może być już teraz tylko jeden. :devil:

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Wracając na moment do sygnatury Alberta Lee - ładna czy nieładna to oczywiście rzecz osobistych preferencji. W wykończeniu Coral Red faktycznie zawęża się grono zwolenników. Są jednak wykończenia, w których ta gitara wygląda wg mnie bardzo dobrze:
Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
dat zielen!
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Faktycznie ładne, ale ta czarna ze złotym osprzętem to chyba mocny CS? Bo reszta chyba jest dostępna w standardzie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
W Dargie Delight to chyba każda gitara by fajowo wyglądała ;)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
W Dargie Delight to chyba każda gitara by fajowo wyglądała ;)

e no nie wiem ;)

Btw. jestem fanem basów big al. To te wiosła, które są -takie szkaradne że aż ładne-

weimar guitar gently weeps

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Tak offtopując, to z tymi mjuzik menami coś musi być...



Jedni widzą to:



A inni to:

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
błe, ten bas jest tak obleśny, nie mam pojęcia dlaczego tylu metaluchów na nim gra.
edit: zabiorę komuś możliwość zebrania lajków i sam stwierdzę, że powyższa wypowiedź już zawiera odpowiedź na pytanie ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Paź, 2013, 22:28:25 wysłana przez lupus »

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
błe, ten bas jest tak obleśny, nie mam pojęcia dlaczego tylu metaluchów na nim gra.
edit: zabiorę komuś możliwość zebrania lajków i sam stwierdzę, że powyższa wypowiedź już zawiera odpowiedź na pytanie ;D

Możliwe że dlatego ze bije brzmieniem i możliwościami każdy bas który słyszałem :-) . Warto go ograć i posłuchać a nie od razu skreślać go za "niestandardowy" wygląd.
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2013, 08:42:32 wysłana przez Gwidon »

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Mi się strasznie podoba Bongo. I pewnie nigdy by mi się z dechą od kibla nie skojarzyło gdybym nie zobaczył gdzieś tego porównania.

Metaluchy grają na basach w kształcie toporów, krzyży, trumien, elfich desek do krojenia chleba, a Ty mówisz że ten bas jest obleśny? Bez przesady. Poza tym - grają, bo pewnie jest niewygodny i źle brzmi ;)

Ładne są…
Spoiler

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Mi się strasznie podoba Bongo. I pewnie nigdy by mi się z dechą od kibla nie skojarzyło gdybym nie zobaczył gdzieś tego porównania.

Metaluchy grają na basach w kształcie toporów, krzyży, trumien, elfich desek do krojenia chleba, a Ty mówisz że ten bas jest obleśny? Bez przesady. Poza tym - grają, bo pewnie jest niewygodny i źle brzmi ;)

Ładne są…
Spoiler

ten ostatni wariant kolorystyczny - grałbym "para siempre" :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Posiadałem 2 lata wersje stealth... chyba najbardziej odpowiednia kolorystycznie do metalu ;-)





Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Skoro taki zajebisty szkoda ze już nie masz  :P  ale i tak nie jesteś w stanie mnie przekonać, ze jest wygodny na siedząco i bez paska.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Skoro taki zajebisty szkoda ze już nie masz  :P  ale i tak nie jesteś w stanie mnie przekonać, ze jest wygodny na siedząco i bez paska.
Zobacz video ze studia do Dark Ethernal Night Dream Theater, może John Myung cię przekona że tak :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
To ja wrócę do tego z czym tu przypełzłem kilka dni temu - są kolejne teasery (będę wdzięczny za polski odpowiednik!) nadchodzącej sygnatury JP:



Mówią, że z tym modelem będzie jak z Bongo - jedni uwielbiają, dla innych klapa od kibla. Ja się jaram, wiadomo ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
140 Odpowiedzi
65047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2009, 17:34:58
wysłana przez nikt
414 Odpowiedzi
174442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2011, 09:43:21
wysłana przez g-zs
262 Odpowiedzi
103915 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2012, 09:52:42
wysłana przez michu123PL
19 Odpowiedzi
9248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 08:54:14
wysłana przez wiaderny
12 Odpowiedzi
8398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2013, 17:45:50
wysłana przez mondomg