Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2502336 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11175 22 Gru, 2016, 16:36:52 »
Ale ja nie mówiłem że są niefajne. Powiedziałem tylko że argumenty Łukasza są z deka z dupy. Bo są. Wszystko. Tak jak mówiłem wcześniej sam mam GAS na HL bo chciałbym obadać temat i albo się zakochać albo zakopać.

Powtórzę jeszcze raz. Tele jest dla mnie wygodne, LP nie. Na HL nie grałem (nie licząc starego basu mayonesa, ale tego nie liczę bo nie wnosi to nic do oceny). Nie wiem jak brak główki wpływa na strój, ale wydaje mi się że działa to jak w zablokowanym flojdzie.

Jeszcze jedno mnie zastanawia... jaki wpływ na brzmienie ma tak bardzo odchudzona część grająca gitary? Jeśli jedynym powodem stosowania takich rozwiązań jest to aby instrument był kompaktowy to OK.

Na te i inne pytania poznamy odpowiedź już w następnym odcinku.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11176 22 Gru, 2016, 16:56:48 »
Powiedziałem tylko że argumenty Łukasza są z deka z dupy. Bo są.
Nie są. Po prostu do Ciebie nie trafiają.

Dlatego nie ma co, wyczułem tylko stratę czasu ;).
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11177 22 Gru, 2016, 21:00:31 »
Amal , faktycznie nie ma co pierdolić . Zbierz sie w sobie przybąć, zagraj i wtedy oceń czy to zabawka czy powazna sprawa ;)
Trafiłes do Sztokholmu, trafisz i do Pruszcza :P

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11178 22 Gru, 2016, 23:37:58 »
Amal , faktycznie nie ma co pierdolić . Zbierz sie w sobie przybąć, zagraj i wtedy oceń czy to zabawka czy powazna sprawa ;)
Trafiłes do Sztokholmu, trafisz i do Pruszcza :P

Żeś się czepił tej Szwecji któryś już raz :D. A żebyś wiedział że przybędę!! Ale to po nowym roku. Teraz inne wydatki i w ogóle :-*
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11179 23 Gru, 2016, 00:03:18 »
Tylko się zapowiedz 2-3 dni do zadku, żebyśmy wiedzieli, że to TY :D
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11180 23 Gru, 2016, 14:03:45 »
Tylko się zapowiedz 2-3 dni do zadku, żebyśmy wiedzieli, że to TY :D

Ohhhhh I will :D.
Jak to śpiewał Markowski "I trzeźwy stąd nie wyjdzie nikt"  :devil:
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11181 23 Gru, 2016, 17:15:08 »
Tylko się zapowiedz 2-3 dni do zadku, żebyśmy wiedzieli, że to TY :D

Ohhhhh I will :D.
Jak to śpiewał Markowski "I trzeźwy stąd nie wyjdzie nikt"  :devil:

Wcale tak nie śpiewałem, to pomówienia.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11182 29 Gru, 2016, 23:36:52 »
Niegitarowe, ale powiązane:

"Noise canceling-sranceling", myślałem sobie, ale były na wystawie do wypróbowania to stwierdziłem - czemu nie?


I powiem tyle: o kurwa. :o

Nie dość, że gąbki tak miękkie, że masz poczucie, jakby ktoś Ci przystawił do uszu dwa miękkie kiciusie, to jeszcze chujstwo na serio działa zgodnie z opisem. Uczucie bycia nieobecnym, jakby wszystko to, co widzę było tylko jakimś filmem czy czymś. Ogólnie automatyczny banan na twarzy. :D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11183 30 Gru, 2016, 09:45:48 »
Niegitarowe, ale powiązane:

"Noise canceling-sranceling", myślałem sobie, ale były na wystawie do wypróbowania to stwierdziłem - czemu nie?
( Obraz usunięty.)

I powiem tyle: o kurwa. :o

Nie dość, że gąbki tak miękkie, że masz poczucie, jakby ktoś Ci przystawił do uszu dwa miękkie kiciusie, to jeszcze chujstwo na serio działa zgodnie z opisem. Uczucie bycia nieobecnym, jakby wszystko to, co widzę było tylko jakimś filmem czy czymś. Ogólnie automatyczny banan na twarzy. :D

Co to za model?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11184 30 Gru, 2016, 14:36:31 »
Bose QC35 jak mniemam. Mój padre kupił sobie takie na święta. Mózg rozjebany.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11185 30 Gru, 2016, 14:43:24 »
Dwa lata wciskałem te wynalazki dobrym ludziom, więc się znam i się wypowiem. Bose'y - owszem wygodne, natomiast ten system antynojzingowy, to straszliwe chujostwo. Hałas jest DOKŁADNIE taki sam, tylko podawany w przeciwfazie, czego nasz głupi mózg nie rozumie. Natomiast zmęczenie słuchu identyczne. same słuchawki grają jak bajery albo zenki za 500 zeta. Still better then dr. Beats thou ;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11186 30 Gru, 2016, 19:49:59 »
Dwa lata wciskałem te wynalazki dobrym ludziom, więc się znam i się wypowiem. Bose'y - owszem wygodne, natomiast ten system antynojzingowy, to straszliwe chujostwo. Hałas jest DOKŁADNIE taki sam, tylko podawany w przeciwfazie, czego nasz głupi mózg nie rozumie.
Dud, efektywnie w takim razie ten hałas na serio jest zredukowany - dźwięk to fala podłużna, więc nie ma polaryzacji, która by tutaj mogła zrobić efekt "no jakby są w przeciwfazie, ale tak naprawdę to nie".

Anyway zmęczenie słuchu zmęczeniem słuchu ale moja psychika śpiewała z radości. :D

Fakt, że brzmienie na poziomie moich bazarowych słuchawek od wspomnianego Zenka, ale na szczęście nieużywanie stoperów na próbach w młodości sprawiło, że jestem dostatecznie głuchy, żeby mi to ogromnej różnicy nie robiło. ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11187 31 Gru, 2016, 00:05:13 »
Spoko, nie hejtuję bo zasadniczo lubię szpeje od Bose. Jak bym latał cztery razy w miesiącu na nowojorską giełdę też bym je sobie kupił i chuj tam ze słuchem. Najwyżej bym sobie sprawił nietoperza-przewodnika.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11188 31 Gru, 2016, 00:33:38 »
Ja polowałem na przewodową wersję (bodaj 25), ale porównałem z moimi Sonymi MDR-1 w Media Markcie i uznałem, że nawet wolę brzmienie Soniaczy i nie są dużo wygodniejsze, więc żal tak dużej kasy na Bose. Ale te Sony są i tak mega wygodne, więc popieram GAS na Bose. W sam raz do nowych iPhone'ów bez gniazda jack :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11189 02 Sty, 2017, 10:46:59 »
Niegitarowe, ale powiązane:

"Noise canceling-sranceling", myślałem sobie, ale były na wystawie do wypróbowania to stwierdziłem - czemu nie?
( Obraz usunięty.)

I powiem tyle: o kurwa. :o

Nie dość, że gąbki tak miękkie, że masz poczucie, jakby ktoś Ci przystawił do uszu dwa miękkie kiciusie, to jeszcze chujstwo na serio działa zgodnie z opisem. Uczucie bycia nieobecnym, jakby wszystko to, co widzę było tylko jakimś filmem czy czymś. Ogólnie automatyczny banan na twarzy. :D


Też je pomacałem przed świętami i wrażenie super. Bazarowy zgiełk całkowicie się zredukował do pojedynczych głosów osób stojących najbliżej. Co prawda wrażenie "ciśnienia" było obecne i się zastanawiam czy to przez ten system który "męczył" uszy czy przez szczelne słuchawki. Jak by nie było, działa to to.
No pain No gain !

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11190 17 Sty, 2017, 06:34:05 »
Miłość do tele nie gaśnie nigdy, nawet jeśli jest wydziwiane:



@Guitar Spot nie zanosi się może żebyś miał jakiś egzemplarz u siebie do ogrania?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11191 17 Sty, 2017, 14:24:00 »
Miłość do tele nie gaśnie nigdy, nawet jeśli jest wydziwiane:

( Obraz usunięty.)

@Guitar Spot nie zanosi się może żebyś miał jakiś egzemplarz u siebie do ogrania?
Przy aktualnej cenie dolara, to takie średnio ładne szpadle tylko na zamówienie są :)

Posty połączone: [time]17 Sty, 2017, 14:33:46[/time]
Dwa lata wciskałem te wynalazki dobrym ludziom, więc się znam i się wypowiem. Bose'y - owszem wygodne, natomiast ten system antynojzingowy, to straszliwe chujostwo. Hałas jest DOKŁADNIE taki sam, tylko podawany w przeciwfazie, czego nasz głupi mózg nie rozumie. Natomiast zmęczenie słuchu identyczne. same słuchawki grają jak bajery albo zenki za 500 zeta. Still better then dr. Beats thou ;)
Wróbi- no nie wiem, zapierdzielam w tych Bosach prawie co tydzień w ta i wewta przez ostatnie 6 lat, ogólnie przynajmniej 10h na lotniskach tygodniowo i żadnego ubytku słuchu nie stwierdziłem.
Przerobiłem pierwsze Bose QC15, teraz cisnę douszne QC20 i mózg i psycha bardzo mi dziękuje. Warte każdej złotówki na nie wydanych, bo jadąc daleko nie patrząc wczoraj ekskluzywnym Ubierkiem w Kii Rio (której wyciszenie jest nielepsze niż kontenera na odpady marki SULO) przez 40 kilometrów spokojnej i cichej Moskwy o 1ej w nocy, po prostu urwało by mi łeb razem z kręgosłupem i jajami jakbym miał słuchać tego huku.
No i nawet na koncertach douszne z trybem 'awareness' robią robotę, bo wycinają huk i pozwalają zostawić to co w muzie ważne- a wystarczająco głośno jest i tak :) Jak ktoś chce dożyć 60tki bez ślimaka w uchu, gorąco polecam - Żanetka Leta.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2017, 14:43:18 wysłana przez Guitar Spot »
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11192 17 Sty, 2017, 15:08:34 »
I orajt, mi nie podpasowały ;)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11193 17 Sty, 2017, 15:52:05 »
I orajt, mi nie podpasowały ;)
No wiadomix, że jak się leży na kanapce cały dzień, pisząc jakieś cuda na makbooku, to za tą cenę można mieć dużo wyższą klasę brzmieniową. Ale na chacie poza żoną i kotami raczej wielkich hałasów nie masz, a nie ma niestety trybu 'wife & kids' w tych słuchaweczkach... jeszcze.
Jest nisza do zapełnienia :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11194 27 Sty, 2017, 08:08:52 »

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11195 01 Lut, 2017, 20:30:26 »
Miał być AX8/Helix... ale to chyba wygra pojedynek:


Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11196 01 Lut, 2017, 20:45:30 »
Miał być AX8/Helix... ale to chyba wygra pojedynek:

A wiesz, jak bardzo poprawnie AX8 imituje wszelkie takie żyletki? :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11197 07 Lut, 2017, 19:20:26 »
Miał być AX8/Helix... ale to chyba wygra pojedynek:

A wiesz, jak bardzo poprawnie AX8 imituje wszelkie takie żyletki? :D

Ale wiesz, to nie lampa. Fajnie tak czasem ogrzać palce między numerami
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11198 08 Lut, 2017, 17:11:45 »
Fajnie tak czasem ogrzać palce między numerami

Podpowiedziałbym Ci to i owo, ale to jest forum dla pedałów i nikt nie zrozumie...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11199 08 Lut, 2017, 18:01:31 »
To już nie jest forum dla pedałów
Paczki z głów!