Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2500693 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11150 22 Lis, 2016, 09:07:13 »
Ironballa baaardzo miło wspominam!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11151 24 Lis, 2016, 22:31:07 »
Ostatnio nawet w całkiem rozsądnym budżecie udało mi się spełnić GASy gitarowe (jedynie kiedyś tam sobie coś sprawię na singlach... i jak zwykle zacznie się pościg za kolejnym nowym), ale teraz z kolei mam GAS na jakiś vintage wzmacniacz, najlepiej:



Tylko w wersji AC10 i do tego jakiś fajny fuzz :love:


EDIT: Złe zdjęcie, ale w sumie też bym chciał taki sam kejs do Vikinga, bo jest cudny :D

« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2016, 22:33:21 wysłana przez gizmi7 »

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11152 29 Lis, 2016, 00:12:49 »
Ryan oddawaj LACSa!




Orange

  • Gość
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11153 29 Lis, 2016, 07:21:29 »
Podstrunnica mu sie pobrudzila

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11154 30 Lis, 2016, 11:19:08 »
GAS, to moze za duzo powiedziane, ale wzbudzila moje zainteresowanie ku mojemu zdziwieniu  :angel:



Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Orange

  • Gość
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11156 01 Gru, 2016, 14:18:43 »
O. Ten ma czystą podstrunnicę.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11157 01 Gru, 2016, 14:55:56 »
Ale rękę brudną
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11158 21 Gru, 2016, 09:48:15 »
Nie odpuszcza... ;)
Cel na I połowę 2017 - złożyć zamówienie. :)


Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11159 21 Gru, 2016, 10:21:53 »
Nie odpuszcza... ;)
Cel na I połowę 2017 - złożyć zamówienie. :)

Nigdy tego nie zrozumiem :D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11160 21 Gru, 2016, 10:22:34 »
Jak najbardziej rozumiem, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć. :D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11161 21 Gru, 2016, 18:48:12 »
Czy headlessy są ładne? - kwestia gustu. Za to funkcjonalności nie można im odmówić  :)

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11162 22 Gru, 2016, 00:06:04 »
Ze dwa lata już będzie jak mi przeszło, że

...swego czasu byłem zdecydowanym piewcą poglądu, że każdy kupujący headlessa za karę powinien mieć go najpierw wsadzonego w dupĘ! :D Potem zaś był czas macania i zmiany zdania. Tak więc i dla zdeklarowanego hetero jest nadzieja! ;)
I myślę, że ostatnie 3, a właściwie 2 lata były czasem bardzo dużego rozpopularyzowania headlessów. Chętnych nie brakuje :).
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11163 22 Gru, 2016, 01:25:37 »
@lwronk w sensie? Bo nie wiem jak rozumieć te funkcjonalnosc :p
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11164 22 Gru, 2016, 08:09:45 »
@lwronk w sensie? Bo nie wiem jak rozumieć te funkcjonalnosc :p
Na główkę nie leco! :D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11165 22 Gru, 2016, 08:53:57 »
@lwronk w sensie? Bo nie wiem jak rozumieć te funkcjonalnosc :p
Kompaktowość przede wszystkim - mała waga (no dobra, zależnie od drewien) i wymiary. W przypadku Kiesela sam case na headlessa jest ~20cm krótszy od zwykłego dla 25,5. Nie musisz się bać, że przywalisz w coś główką. ;) (na próbie stoję tak, że mam filar po lewej stronie, basem już przywaliłem ;p ) I sam lubię takie nietypowe gadżety. ;) Także jeśli o mnie chodzi – BIERE! ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11166 22 Gru, 2016, 10:00:01 »
Znaczy ja też mam gas na headlessa tez o czym rozmawiałem z Wronkiem już :P, ale jako iż wywalczyłem Ibaneza <3 :* to muszę się opanować. Może jakiś Steinberger się pojawi, czy coś :).

Jeszcze tyle GASów do opanowania :P

@choody jak u mnie gitara leci na główkę to następnym krokiem jest jej podróż lotem koszącym :D. Nie mam cierpliwości do takich rzecz. Gibson SG był u mnie... 2 dni :P.
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2016, 10:01:57 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11167 22 Gru, 2016, 10:53:26 »
@Amal_68 waga przy tych samych drewnach, kompaktowość, to, że jak jesteś wysoki i masz gitarę na plecach, to nie zaliczasz wszystkich futryn i niskich stropów jak Slash panienek na początku lat dziewięćdziesiątych, poza tym, trzymanie stroju, szeroko rozumiana ergonomia, bo to nowsze konstrukcje niż tele i lp, więc w większości przypadków i o wygodzie ktoś pomyślał. Pewnie można by było znaleźć jeszcze więcej argumentów za.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11168 22 Gru, 2016, 11:27:08 »
waga przy tych samych drewnach, kompaktowość, to, że jak jesteś wysoki i masz gitarę na plecach, to nie zaliczasz wszystkich futryn i niskich stropów jak Slash panienek na początku lat dziewięćdziesiątych, poza tym, trzymanie stroju, szeroko rozumiana ergonomia, bo to nowsze konstrukcje niż tele i lp, więc w większości przypadków i o wygodzie ktoś pomyślał. Pewnie można by było znaleźć jeszcze więcej argumentów za.

Pierwsze 3 argumenty są trochę inwalidami. Chociaż pierwszy to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, jako osoba grająca 14h non stop. Z tym trzymaniem stroju to też bym nie szalał. Tele jest bardzo wygodne. LP mula mnie w cycka na siedząco :P. Ja to w ogóle lubię sprawdzone konstrukcje. HL to taka zabawka z deka dla mnie. A wiadomo, jak każdy dzieciak lubię zabawki :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11169 22 Gru, 2016, 12:11:11 »
waga przy tych samych drewnach, kompaktowość, to, że jak jesteś wysoki i masz gitarę na plecach, to nie zaliczasz wszystkich futryn i niskich stropów jak Slash panienek na początku lat dziewięćdziesiątych, poza tym, trzymanie stroju, szeroko rozumiana ergonomia, bo to nowsze konstrukcje niż tele i lp, więc w większości przypadków i o wygodzie ktoś pomyślał. Pewnie można by było znaleźć jeszcze więcej argumentów za.

Pierwsze 3 argumenty są trochę inwalidami. Chociaż pierwszy to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, jako osoba grająca 14h non stop. Z tym trzymaniem stroju to też bym nie szalał. Tele jest bardzo wygodne. LP mula mnie w cycka na siedząco :P. Ja to w ogóle lubię sprawdzone konstrukcje. HL to taka zabawka z deka dla mnie. A wiadomo, jak każdy dzieciak lubię zabawki :P

Kurwa co. Polecam zagrać na HL.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11170 22 Gru, 2016, 12:15:32 »
Zostaw. Niech umrze w nieświadomości ;).
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11171 22 Gru, 2016, 12:29:13 »
Z hedlesów, to lubię tylko tego:



:D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11172 22 Gru, 2016, 12:46:43 »
@Amal_68 paletki mają z reguły sporo mniejsze korpusy, grubość około 40 mm i oczywisty brak główki. Przekłada się to na możliwość zejścia z masą do około 2 kg bez większych wyrzeczeń. Efektem ubocznym jest możliwość noszenia niektórych headlessów w futerale dedykowanym dla rakiety tenisowej. Chyba będę musiał coś Ci podesłać na ogranie niedługo  ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11173 22 Gru, 2016, 15:48:56 »
Chyba będę musiał coś Ci podesłać na ogranie niedługo  ;)



Kurwa co. Polecam zagrać na HL.

Z wagą się nie kłócę bo jestem w stanie uwierzyć w to co mówi Łukasz. Co do drzwi itp, no kurwa bez przesady... to tak jakby mówić nie kupuj siódemki to nie będziesz musiał stroić dodatkowej struny (legit to me). Nie wiem jak brak główki wpływa na trzymanie stroju. No i zastanawia mnie po co w takim razie mit że "duża główka w fenderze nakurwia lepiej" << nie wiem, nie testowałem, oraz różnego rodzaju obciążacze do główek które wydobywają specjalne pasmo z gitary. Chyba jestem z technologią na bakier... :P

Zostaw. Niech umrze w nieświadomości ;).

Nah... Trzeba się uczyć :). A takie "zostaw" to wiesz... Ktoś kto miał szansę wyprostować Adolfa mógł usłyszeć taką radę od serca ;).  Jest 50% szans że pierdole głupoty, 50% szans że mam rację, 50% szans że i tak wyjdzie na moje, oraz 50% szans że się przekonam :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11174 22 Gru, 2016, 16:03:58 »
Chyba będę musiał coś Ci podesłać na ogranie niedługo  ;)

( Obraz usunięty.)

Kurwa co. Polecam zagrać na HL.

Z wagą się nie kłócę bo jestem w stanie uwierzyć w to co mówi Łukasz. Co do drzwi itp, no kurwa bez przesady... to tak jakby mówić nie kupuj siódemki to nie będziesz musiał stroić dodatkowej struny (legit to me). Nie wiem jak brak główki wpływa na trzymanie stroju. No i zastanawia mnie po co w takim razie mit że "duża główka w fenderze nakurwia lepiej" << nie wiem, nie testowałem, oraz różnego rodzaju obciążacze do główek które wydobywają specjalne pasmo z gitary. Chyba jestem z technologią na bakier... :P

Zostaw. Niech umrze w nieświadomości ;).

Nah... Trzeba się uczyć :). A takie "zostaw" to wiesz... Ktoś kto miał szansę wyprostować Adolfa mógł usłyszeć taką radę od serca ;).  Jest 50% szans że pierdole głupoty, 50% szans że mam rację, 50% szans że i tak wyjdzie na moje, oraz 50% szans że się przekonam :D

No ale to po co pierdolić, że HL nie są fajne, jak się na nim nie grało (?).