Autor Wątek: Siódemka do ciężkiego, acz ładnego i klarownego grania do około 4k  (Przeczytany 5955 razy)

Offline Sali

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
Siemka. Z racji "świeżostwa" w temacie 7 liczę na Was. Potrzebuje 7, floyd, pickupy obojętne (jeśli chodzi o aktyw/pasyw). Ma grać ciężko, klarownie, ale nie być tylko do mocnego grania. Podoba mi się coś w stylu brzmienia Petrucciego z DT, ale nie mogę znieść wyglądu Music Manów - jeśli teraz gra na czymś innym to sorki za wtopę.
Wiem, że nie ma gitar uniwersalnych, jednak na pewno jest coś co może kopać rzyć i jednocześnie być ładne. Z góry mówię, że ograłem ibanezy i deany 7 do 3k (dokładne modele zbędne, bo było tego dużo, a jako dumny pracownik sklepu muzycznego nie muszę pamiętać:D).
Sprawa średnio pilna - muszę najpierw pogonić Jacksona SL3MG z casem (igła!). Jak ktoś chętny to zapraszam do negocjacji - dodatkowo mogę wymienić za fajną 7. Dzięki za info
"Wujku, jeżeli Ty masz 7 strunę niższą od 6 to 12-strunowa gitara musi grać jak bas"

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ibanez z setem pickupów Pietruchy ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Dozbieraj i zamów Skervesena.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Schecter Loomis? Jest ciezko i klarownie a na dodatek masz u nas na giełdzie zarówno wersje ze stałym mostem jak i z flojdem. No i nadaje się zarówno do metali jak i do lżejszych crunchów
B ( o ) ( o ) B S

Orange

  • Gość
Mój Flejm jest zajebisty. Do wszystkiego. Ale nie na sprzedaż. Mimo to mogę polecić.

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
W tym przedziale jedyną opcją jest roter.
Spoiler

Offline Sali

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
Loomis chodzi mi po głowię. A co z tymi skervesenami? Wyglądają fajnie. Orientujecie się w cenie i czasie wykonania mniej-więcej? Jeśli tak jak na Rana mam czekać 16 miesięcy to bierę loomisa.
"Wujku, jeżeli Ty masz 7 strunę niższą od 6 to 12-strunowa gitara musi grać jak bas"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
W sprawie customa u Skervesena najlepiej pisz do Commeliny a nie do nas ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Sali

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
"Wujku, jeżeli Ty masz 7 strunę niższą od 6 to 12-strunowa gitara musi grać jak bas"

Offline forseth

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
W sumie Loomis dość popularne wiosło bo i dobre, ale szczerze to sam marzę o skervesenie. A może jakiś Ibek? Wyścigowe gryfy to, to co szhred kocha najbardziej :)

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Zalezy co lubisz, bo niektórzy płaski top jak ja a inni radiusowany, jeszcze inni w ogóle maja to w dupie.
   Ja na pewno również polecam Skurwesynę, bo... sam sobie posłuchaj próbek i poogladaj foty w NGD-ach :P

 

Offline xenom

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Ogólnie dzięki za info wszystkim:). Zauważyłem, że większość poleca albo Ibki, albo Schecter albo idź zamów Skervena;]
Martwi mnie fakt, że nikt nie mówi o Carvinach - na allegro chodzą do około 4k, więc jeszcze w moim zasięgu finansowym.
Osobiście celowałbym w Jacksona Brodericka - mam ogromne zaufanie do tej firmy. No nic to, chyba trzeba zadzwonić i podpytać o Skervena;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
12764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2008, 22:20:20
wysłana przez Wybielacz666
6 Odpowiedzi
3557 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2014, 16:02:04
wysłana przez commelina
1 Odpowiedzi
1215 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2015, 22:00:51
wysłana przez krechaSP
55 Odpowiedzi
17925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2015, 18:27:38
wysłana przez pukas
37 Odpowiedzi
7239 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2016, 14:18:36
wysłana przez indabrain