Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 210501 razy)

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #525 01 Kwi, 2015, 23:12:22 »
to chyba będzie dobrze... (z resztą ja się nie znam mówię co słyszałem od bardziej ogarniętych w temacie ;) )

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #526 01 Kwi, 2015, 23:19:44 »
Chujowa sytuacja po prostu. Ale złośliwi zawsze się znajdą.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 834
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #527 01 Kwi, 2015, 23:53:48 »
El Wrong dobrze prawi - nie zaczynaj. Ale jak już się ktoś przełamie pierwszy, to kurwa release the fury JP300%!!!
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #528 02 Kwi, 2015, 00:10:13 »
El Wrong dobrze prawi - nie zaczynaj. Ale jak już się ktoś przełamie pierwszy, to kurwa release the fury JP300%!!!
Czy bym zaczął ,czy nie ,to on ma świadków a ja nie .  Spokoju mi tylko nie daje jak taka szmata grypsująca na wolności co to ma kropki pod oczami ,jak wpierdol dostanie to się policją zastawia i wtedy policja jest dla niego O.K  ,już nic do nich nie ma . Inna sprawa że faktycznie , jakoś ostatnio zbyt szybko się nakręcam :(  ale terroryzować się nie pozwolę .
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2015, 05:14:13 wysłana przez Algiz »

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #529 02 Kwi, 2015, 00:55:54 »
Pamiętaj też, że taki ktoś nie ma nic do stracenia, a Ty masz. Nad emocjami trzeba umieć panować. I wiem, napisać łatwo :)

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #530 02 Kwi, 2015, 01:26:36 »
Można jeszcze ew. mu tak wpierdolić, żeby mu się zeznań odechciało - wbrew pozorom, może zdziałać, bo to jest język który rozumieją. W sensie jak strzał dojdzie, to od razu popraw z drugiej strony, żeby się później nie fatygować.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2015, 01:31:59 wysłana przez .rogaty »
It's always nice to have a penis.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #531 02 Kwi, 2015, 07:24:29 »
Ja ci nie będę moralitetów pierdolił, że zrobiłeś źle. Chociaż faktycznie, źle że jeszcze butem brudasowi nie poprawiłeś. Tylko niestety "prawo" i "sprawiedliwość" niekoniecznie są po twojej stronie :( Tak czy inaczej, życzę powodzenia w (niestety nierównej) walce z brudem społecznym.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #532 02 Kwi, 2015, 10:40:20 »
niestety pech chciał że jego ząb wbił mi się gdzieś między linią  życia a linią serca . Adrenalina sprawiła że nawet tego nie czułem , a  tego wbitego w rękę zęba  wyciągnąłem dopiero w domu .
Ja na Twoim miejscu bym sie przebadal, chuj wie czego nosicielem jest taki Zulislaw.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #533 02 Kwi, 2015, 14:52:57 »
A ja po dacie posta wnioskuję:

Pierdolicie Hipolicie :)

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #534 02 Kwi, 2015, 15:18:40 »
Ale że co, że brudas któremu dasz po ryju nie będzie go darł że "krzywda mu się dzieje" i wszelkimi sposobami chciał odszkodowania? Tyś chyba mało takich w życiu widzioł. Przecież wyłudzenia kasy za nic (bo "biedny / potrzebujący / ma ciężko / krzywdę mu robią / łotewer") to ich sposób na życie. Całkiem niezły sposób zresztą, ale to już inny temat.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #535 02 Kwi, 2015, 15:33:58 »
że prima aprilis.

Mnie smucił dziś kwietniowy śnieg. Dobrze, że jeszcze na zimówkach jeżdżę, bo widzę, że pojebały się pory roku :)
007

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #536 02 Kwi, 2015, 15:39:31 »
Ale że co, że brudas któremu dasz po ryju nie będzie go darł że "krzywda mu się dzieje" i wszelkimi sposobami chciał odszkodowania? Tyś chyba mało takich w życiu widzioł. Przecież wyłudzenia kasy za nic (bo "biedny / potrzebujący / ma ciężko / krzywdę mu robią / łotewer") to ich sposób na życie. Całkiem niezły sposób zresztą, ale to już inny temat.

Do czasu, zęby kiedyś się kończą ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #537 02 Kwi, 2015, 15:41:14 »
A ja po dacie posta wnioskuję:

Pierdolicie Hipolicie :)

Spoiler

Niestety prawda  i nie ma to nic wspólnego z pryma aprylis :(  połączenia z policją są darmowe  ,a komórki to nawet bezdomni dzisiaj mają . Zresztą nie wiem czy to on wezwał , czy jego kumple czy może zatrzymali przejeżdżający radiowóz ,bo dzielnica taka że psów  więcej jak w schronisku dla zwierząt . I nie z plaskacza dostał tylko z otwartej dłoni a to duża różnica . Policja sprawdzała czy mam pozdzierane kostki dobrze że nie kazali mi pokazać dłoni .
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2015, 15:51:55 wysłana przez Algiz »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #538 03 Kwi, 2015, 00:43:21 »
Na takie sytuacje przydaje się gaz...

...którego ostatnio akurat nie wziąłem, kiedy byłem świadkiem jak jeden typ drugiego okładał. :facepalm:

Po chwili pojawił się trzeci, który zaczął bronić tego okładanego, potem pojawiła się Policja wezwana przez jakąś laskę w pobliżu.

Okładający na słowo "policja" od nich powiedział "pierdolę policję", po czym zaczął powtarzać "poddaję się", bo od razu dostał gazem od rzeczonych.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #539 03 Kwi, 2015, 09:26:59 »
że prima aprilis.

Mnie smucił dziś kwietniowy śnieg. Dobrze, że jeszcze na zimówkach jeżdżę, bo widzę, że pojebały się pory roku :)

Stare ludowe porzekadło słyszałeś?
Spoiler
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #540 03 Kwi, 2015, 09:46:43 »
Taki z niego październik :P

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #541 03 Kwi, 2015, 09:55:21 »
Cytuj
Stare ludowe porzekadło słyszałeś?

Kwiecień plecień tak przeplata, trochę zimy trochę lata

A na pochyłe drzewo to i chuj w dupę :P A w szkołach nadal uczą, że mamy sześć pór roku, kiedy de facto od dłuższego czasu są tylko dwie - zimna i mokra kontra gorąca i sucha ;) Ale nic to, będę na Święta lepił bałwana... chociaż raczej zająca :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #542 03 Kwi, 2015, 11:37:09 »
Jakoś tak czułem żeby nie chować choinki.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #543 03 Kwi, 2015, 11:58:16 »
Wystarczy zmienić bombki na pisanki :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #544 03 Kwi, 2015, 12:00:50 »
Wystarczy zmienić bombki na pisanki :P
Ta, a w grudniu znowu w kółko Macieju. Głupi nie jestem!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #545 03 Kwi, 2015, 12:08:23 »
Poprzeplatało wczoraj ostro :)

Nie oglądałem pogody, ale jakby miało być prawdziwe to musiałyby paść: śnieg, grad, deszcz, słońce, niebo bezchmurne, całkowite zachmurzenie, ciepło, zimno itd. Jeden element stały: wiatr nakurwia.

007

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #546 03 Kwi, 2015, 12:43:43 »
Z tego w/w to u mnie nie było tylko "ciepło". Reszta się zgadza :facepalm:

PS. W sumie zamiast zmieniać bombki to można dać takie dwustronne - z jednej motyw śnieżynki, a z drugiej zajączka :D Tylko to chyba ciągle mało, zostaje przecież Matki Boskiej Zielnej, 1 Listopada, jakieś narodowe po drodze... ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #547 03 Kwi, 2015, 13:36:25 »
Z tego w/w to u mnie nie było tylko "ciepło". Reszta się zgadza :facepalm:

PS. W sumie zamiast zmieniać bombki to można dać takie dwustronne - z jednej motyw śnieżynki, a z drugiej zajączka :D Tylko to chyba ciągle mało, zostaje przecież Matki Boskiej Zielnej, 1 Listopada, jakieś narodowe po drodze... ;)

Zawsze można przebrać choinkę za Piłsudskiego ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #549 03 Kwi, 2015, 18:48:20 »
A co ma piernik do wiatraka? ;) Taki np. Gary Holt jest przecież stałym członkiem Slayera, a Exodusu nie rozwiązał.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.