Autor Wątek: Pierdo*ec - rozkmina  (Przeczytany 5319 razy)

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Pierdo*ec - rozkmina
« 28 Sie, 2012, 00:49:42 »
Trybunale SS.pl wzywam Was do pomocy!
Spoiler
Rozkmina trudna więc proszę o spokój:

Mam 3 gitary: Epi Les Paul-na którym nie gram,Bc rich stealth pro-na którym też nie gram, i Squiera bulleta którego uwielbiam i na którym nadupiam <3 Ale skubaniec ma trochę krzywy gryf/progi struny brzęczą, dźwięki w niektórych miejscach umierają..
Kupiłem ostatnio Basza z którego jestem strasznie zadowolony ale brakuje mi do niego fajniej gitary którą będe kochał i paki, przydałby się jeszcze fajny efekt.
Mam jeszcze Bossa Gt6 na którego się ostatnio zdenerwowałem i zamierzam sprzedać by kupić paczkę, mam kaczke Dime'a którą używam raz na rok..
Czuję się niezadowolony bom niby mam gitary ale jakby nie mam tej na której bym chciał ćwiczyć i którą bym miał zrobioną jakby pod siebie i bym o nią dbał tzn. że w końcu zdecydowałbym się na case, materiały czyszczące PIERWSZĄ wizytę u lutnika *nigdy nie gościłem* fajny pasek. Dochodzi jeszcze rozkmina o kupnie 7.
Tracę przez to chęci do grania jakoś i czuję brak harmonii.

Nie wiem co dalej.
Proszę o pomoc co mam robić.
Fekal Party

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #1 28 Sie, 2012, 01:07:52 »
Sprzedaj Epi, Ryśka i Bossa, za uzyskane fundusze zupgraduj Squiera do urzygu i na nim nadupiaj? (No bo skoro Ci leży to czemu by nie? Spójrz na burzliwy romans Jakuba_Z i jego Washburna - niejednego można by się nauczyć od tego ziomka na temat gitarowej monogamii :D).
It's always nice to have a penis.

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #2 28 Sie, 2012, 01:14:51 »
Tylko wkładać kasę w gitarę za 400zł? No nie wiem, raczej za kasę ze sprzedaży tych nieużywanych gitar kupiłbym paczke 112 i do tego wyrwać jakiegoś używanego porządnego strata skoro pasują Ci takie wiosła, najwyżej jak kasy nie starczy pograć trochę na tym squierze i dozbierać.
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2012, 01:31:17 wysłana przez Marc!n »

Offline Szneka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #3 28 Sie, 2012, 01:43:22 »
Wiem co czujesz, miałem to samo niedawno. Sprzedaj w cholere stuff który nie sprawia Ci przyjemności z grania (a nie z posiadania) i to czego rzadko używasz a pieniążki w całości bym władował w nowe wiosło, to miał byś coś na wiele wiele lat. A i ulubionego squiera do lutnika na wizytę też bym zabrał jak Ci pasuje ta gitara. Ja mam dwa wiosła za 3k a najbardziej lubie chinskiego ibaneza za miske ryzu bo lezy idealnie... nie poradzisz, trzeba szukac szukac cos co podpasuje i zostanie na stale.

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #4 28 Sie, 2012, 02:29:22 »
Ja nie będę nic mówił na temat sprzedaży, tylko tyle: weź oddaj tego Skłajera do lutnika i zobaczysz, że wszystkie te wspomniane wady wiążące się po prostu z posranymi progami znikną.
Ktoś już wspominał, że wartość instrumentu to nie te cyferki co są obok wiosła w sklepie, tylko ten banan na ryju, który się pojawia gdy bierzesz sprzęt w łapy  :D

Spoiler

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #5 28 Sie, 2012, 07:25:25 »
Zacznijmy od drobnych rzeczy - ile za tą kaczkę Dima ? :D :D :D

Myślę, że za Ryśka spokojnie kupisz jakieś 212 , sprzedając Epi i Bossa na 100% znajdziesz fajne wiosło . Squiera oddasz do lutnika , jak będziesz miał już set do grania . A jak wróci to będziesz mega szczęśliwy , Bo będziesz miał ulubionego Squiera, fajne wiosło , paczkę i piec !
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #6 28 Sie, 2012, 07:38:51 »
ja tez mialem taneigo washnurna ala strat, leżał mi zajebiście i go odpicowałem na picuś glancuś, a teraz michu mi go oddać nie chce :(
i always go full retard

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #7 28 Sie, 2012, 10:23:06 »
Mysle, ze dobrym rozwiazaniem bedzie Szecter C7 Blowjob - koniecznie matowy!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #8 28 Sie, 2012, 11:43:36 »
Ja mam gryf od bulleta i też jest fajny :D Ogólem to bym sprzedał wszystko i zostawił basza ew tego squiera też. Do squiera wsadziłbym emg81. Kupiłbym harlej bętą 2x12 V30 kosmos rakieta. I jakąś 7mkę jeśli jej potrzebujesz. Wsio.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Orange

  • Gość
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #9 28 Sie, 2012, 12:11:09 »
Tylko wkładać kasę w gitarę za 400zł? No nie wiem, raczej za kasę ze sprzedaży tych nieużywanych gitar kupiłbym paczke 112 i do tego wyrwać jakiegoś używanego porządnego strata skoro pasują Ci takie wiosła, najwyżej jak kasy nie starczy pograć trochę na tym squierze i dozbierać.

Kupiłem rozjebanego starata za 400zł. Wpakowałem kasę i kocham go że o japierdolę. Caffecaster się nazywa.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #10 28 Sie, 2012, 13:09:49 »
Widze, że GAS cie nie ima jak mnie ... :P
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #11 28 Sie, 2012, 15:24:29 »
Tak jak większość. Posprzedawać wszystko co zbędne, dokupić pakę i oddać squiera do naprawy i tuningu.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #12 28 Sie, 2012, 16:20:31 »
Spójrz na burzliwy romans Jakuba_Z i jego Washburna - niejednego można by się nauczyć od tego ziomka na temat gitarowej monogamii
Nie no - u mnie to bardziej górę bierze rozsądek niż cokolwiek innego, związanego z romansem (penichem nie myślę, bo stanowczo za mały, a serca nie stwierdzono). Po prostu dla mnie nie ma dobrej gitary, za słabo gram i nie mam zamiaru wydawać kupy kasy na wiosło lepiej wykonane. Ale coby nie było brzmieniem Łośka mojego nic nie przebije - solidny, betonowy korpus z helfajerem na pokładzie robi swoje. Niestety wykonanie i kwestie estetyczne pozostawiają wiele do życzenia, ale że się nie ma co się lubi to się gra dżjęty na czymś takim.

Sprzedaj te gówna, zostaw Skłajera, wstaw mu ładny przetwornik i pomyśl nad jakąś kosmetyką progów - ja pomyślałem i stwierdziłem, że lekkie brzęczenie mi nie przeszkadza.

Pomyśl rozsądnie! Pozdro!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #13 28 Sie, 2012, 16:37:28 »
ewentualnie może przejedź się do HR Guitars i kup jakiegoś japońca... a nóż widelec znajdziesz jakiś rodzynek dla siebie ;)

EDIT:

http://hrguitars.mindgroup.pl/gitary-elektryczne/music-man-sub.html  why not ? ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2012, 16:45:46 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline lopatron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
  • still a nigga
    • BoneyM
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #14 28 Sie, 2012, 18:58:40 »
No ten Muzykant wydaje się być spoko ale chciałbym coś co poczuje wszystkimi zmysłami (chciałbym widzieć drewno)
:D
Fekal Party

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Pierdo*ec - rozkmina
« Odpowiedź #15 28 Sie, 2012, 19:25:06 »
zobacz drewno
USŁYSZ drewno
BĄDŹ DREWNEM!

:D
i always go full retard

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
21609 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 14:47:13
wysłana przez maślak
6 Odpowiedzi
4846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2015, 23:11:18
wysłana przez przemak