Autor Wątek: Muszla DB-01 pomysly na adaptacje  (Przeczytany 37560 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
w sumie to tez proste, znam kogos, kto mi to rozpisze na 3PDT ;) no i bardziej uzyteczne

D_Rivv

  • Gość
Opierdol kaczke snakeskinem! :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Kwestia estetyczna, prosze o rade... Mam pojemnik litrowy brokatu (zmieszany zloty hologram z czerwonym hologram), pokryc nim podstawe tremola? Czy moze, farba z efektem mlotkowym? Sam pedal oddaje pojutrze do chromowania

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja bym stawiał na młotkowca bo brokatu nie lubie :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
zloty z czerwonym to taka nieszczegolna mieszanka, fajnie te kolory wygladaja obok siebie, ale zmieszane niezbyt.

FTW, efekt mlotkowy?
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
google my friend ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
efekt mlotkowy, czyli ze struktura chrukpow ryzowych? nieeee.

lepiej na jakis ladny zwykly kolor. chociaz teraz sobie mysle, ze jesli ta czerwien brokat byla dosc ciemna, to moze to jednak fajne byc. kiedys sobie samochodziki zabawki malowalem zlotym wymieszanym z bordowym i bylo... dziwne, ale fajne.

generalnie to :fotki:
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2008, 11:38:05 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Men, brokat ni hu nie wyjdzie na fotach, mieszanka jest przezajebista, brokaty mialem osobno, ale zmieszalem mala ilosc zeby zobaczyc jak to wyglada, IMO efekt powala, ale troche lans..

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jak dasz sam pedal do chromowania to bedzie dopiero lans, i to taki ze ja nie bede mial zadnych pytan tylko zaczne sie slinic ;)
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
jak dasz sam pedal do chromowania to bedzie dopiero lans, i to taki ze ja nie bede mial zadnych pytan tylko zaczne sie slinic ;)

to juz bylo

edit; sprobowalem obpstrykac ten brokat, nie lsni sie tak jak w rzeczywistosci, ale daje pojecie o barwie, reszte mozna sobie wyobrazic






Mega gejoza, podobie mnie siem
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2008, 12:43:42 wysłana przez Sinner »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ładnie w miare wyszło ale jak dla mnei to za duzo czerwieni, za mało zołci :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
+10pkt do powyzszego! :)
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie ma problemu :) ale w sumie podoba mi sie taki miedziano zloty kolorek, zajebiscie sie komponuje z kremowymi galkami fulltone z mojej oferty na allegro... Mam nowy pomysl na przelacznik pod stopa BTW, musze to przemyslec jeszcze, ale spodobie wam sie :)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
eee fajny taki miedziany wyszedł.:) Mi się podoba, ale z chromem srednio by sie komponowało, chyba.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Mam nowy pomysl na przelacznik pod stopa BTW, musze to przemyslec jeszcze, ale spodobie wam sie :)

przemyslimy z Toba, dawaj nie pierdol ;D
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Luz, narazie staram sie nie myslec o modyfikacjach, mozna sie zapetlic ;) No nic, w kazdym razie dzis zaczalem lutowanko. Mam juz wszystkie kondensatorki (oprocz 100uF, bo zapomnialem kupic), oba gniazda na opampy, LDR'a, jumpery i przewody do potkow, zostal trimmer i rezystory (powinny przyjsc lada dzien), potem potki i zobaczymy jak hula i co zmieniac

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
A nie idzie zedrzeć tego dziadoskiego camo? Metalowa szczota na wiertarę i jedziesz...
Se uważaj bo ja tez taka mam i jest moro i na pewno nie jest dziadowska  :evil:
Sie.. sie.. sie..

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
A nie idzie zedrzeć tego dziadoskiego camo? Metalowa szczota na wiertarę i jedziesz...
Se uważaj bo ja tez taka mam i jest moro i na pewno nie jest dziadowska  :evil:

Jest, nawet na projekt DIY sie nie nadaje ;)

Enyłej, przyszła nowa skorupa do waha, kupilem na SmallBear, sliczna... Poza tym szczescie w nieszczesciu. Mialem pacjenta ostatnio, ktory ucial sobie palec siekiera przez przypadek i pogadalismy sobie troche w karetce, bo byl spoko gosciem. Okazuje sie ze jest blacharzem/lakiernikiem w salonie duzego koncernu niemieckiego i pomalije mi ta skorupe na wybrany kolor z katalogu, nie bede musial sie z tym palowac i bardzo dobrze. Zrobie nawierty na potki (ktorych nadal nie mam), zrobie PCB (robie od nowa, bo wprowadzilem pewne mody i sie zesralo i powolutku, pomalutku zloze dziada. Mam problem z dwoma rzeczami poki co, dzis pewnie nagram temat z kumplem ze sklepu muzycznego, zeby mi cos sprowadzil od dystrybutora, wiec jeden zalatwie, drugi, to nadal bypass, wkurwiam sie, bo mam z nim pecha :/

D_Rivv

  • Gość
I jak tam się to rozwija? Masz już jakiś projekt? Ogromnie mnie to ciekawi. :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
:)

Nadal nie mam sprezyny do pedalu, ciagnieta jest z USA od producenta (Dunlop). Troche sie zmienil caly koncept ukladu, w zasadzie oddal pola innemu :D Robie nowy od podstaw na wzorze Demeter Tremulator'a, ten kto siedzi w temacie wie, ze to najlepsze tremolo na rynku, zmodyfikowana wersje mozna kupic pod nazwa supa trem fulltone'a, przelacznik half speed tez bedzie w moim tremolo. Klaruje sie sytuacja z automatycznym zalaczaniem, bedzie za miesiac, sam go niestety nie zrobie, bedzie mnie to kosztowalo 50zl, ale wykonane przez profesjonaliste

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No i jak postępy? :>

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
efekt zaczyna wygladac! gorna czesc pedalu pomalowalem przedwczoraj niebieskim hamerajdem i wyglada cudownie, podstawy jeszcze nie maluje, musze wywiercic dziury na potki, przelaczniki i obudowe do LEDa, pewnie zrobie to dzis, mozliwe, ze po tym jeszcze dzis poloze podklad akrylokalczukowy pod hamerajda... tyle jesli o wyglad..

Bypass - dostalem (w sensie kupilem) modul bypass od EmCustom, tremolo bedzie zalaczalo jak moj variphase, czyli automatycznie, postawisz noge -> pedal lekko do przodu i zalaczy, delikatny fade in miksu, az do 100%

Sam uklad tez sie robi, wytrawilem plytke, powiercilem otwory na komponenty, zainstalowalem gniazda na wzmacniacze operacyjne, na reszte NADAL KURWA CZEKAM, jak tylko przyjda komponenty, to juz bedzie z gorki.

Mialem problemy z zamiennikiem jednego ze wzmacniaczy operacyjnych, ale pomogli mi dobrzy ludzie z gitara.pl

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Wlasnie zmontowalem efekt, w zasadzie muszle tylko, bo jest juz po malowaniu, troche sie pospieszylem i sie lekko odmarszczylo w jednym miejscu, pewnie wyrownam papierem i poloze jeszcze jedna warstwe, albo zostawie, bo prawie tego nie widac, a i tak dostanie wpierdal jak wszystkie moje efekty (poza soulbenderem od mojej zony, bo tego lekko tylko kapciuszkiem muskam). W kazdym razie to co mnie zaciekawilo, to to, ze travel elektu jest przeolbrzymi, pomimo klasycznego wygladu vox/dunlop pedal ma olbrzymie wychylenie, dam sie zabic, ze nawet wieksze niz w moim fulltone'ie, co sprawdze jutro w domu... Dostalem tez wczoraj avizo, prawdopodobnie reszta czesci dotarla, wiec we wtorek efekt bedzie skonczony. Nagram jakies sample i zaladuje na nasz kanal na YT

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
apropo kanału na YT, ja Ci już dawno temu (jakieś 6 miechów) wysłałem zdjęcia swojego PASa... ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
przyslac Ci instrukcje obslugi PW? :D zapomnialem men :( w miedzyczasie mialem nagly upadedk komputera i wywialo foty, mozesz je resendnac?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
12270 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2008, 23:18:13
wysłana przez Vin$