Autor Wątek: Muszla DB-01 pomysly na adaptacje  (Przeczytany 37558 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Niestety nie, za to znalazłem kilka EL34 i ECC83, których również nie zawaham się użyć :D
OMG, takie znalezisko tez mialem okazje zaliczyc... Na strychu w wynajmowanym przezemnie domu w anglii znalazlem cztery szt NOS KT88 mullanda :D

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ja znalazłem między innymi PCL86(made in Poland oczywiście, a jak. :) )w bebechach starego telewizora. :)

A największy czad polega na tym, że w tych samych bebechach siedzi transformator sieciowy i głośnikowy do tychże. :headbang:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
ja szukam starego telewizora phillips'a, mam nadzieje znalesc tam MN3xxx do mojego projektu chorusa ;]

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
ja mam plazmę 42" do sprzedania, phillipsa, jakby co ;-)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
hmm, wymieniasz na wiekszy? (pewnie profit po sprzedazy BB sinnerowi i mnie (:))

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
z profitu ze sprzedaży dwóch BB to bym se mógł najwyżej ścierkę do tego telewizora kupić, a i tego nie jestem pewien...;-)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
tym bardziej, ze ja jeszcze nie zaplacilem ;)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Jeszcze nie zdecydowałem czym będzie sterował pedał, ale tak czy siak oprę się raczej na układzie optycznym, i teraz pytanie: czy ktoś wie jak steruje się natężeniem oświetlenia na fotorezystorze w Morleyach? Na schematach (BTW bardzo miło ze strony firmy że udostępnia swoje schematy na stronie) w obwodzie LEDów nie ma potencjometru (poza "min. volume", ale to jest "ręczny" potencjometr). Czy w takim razie jest jakaś ruchoma przesłona między diodą a fotorezystorem, czy jak?
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
tu, w moim tescie masz fotki jak wyglada ta przeslona http://www.sevenstring.pl/artykuł/morley-vai-1-10th-anniversary-bad-horsie-wah

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Wielkie dzięki :*
Suto wędlin kładź na chleb

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
12270 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2008, 23:18:13
wysłana przez Vin$