Autor Wątek: Ukrzywdziłem Bognera... Pomoc w znaleznieniu części ew. przeróbki  (Przeczytany 2802 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Wiedziałem, że ten dzień nadejdzie, niestety nie sądziłem, że tak szybko. Poprzedni właściciele (pozdrawiam :D) nie oszczędzali na sile. Otóż ujebało się pokrętło (?) od zmiany impendancji wyjściowej wzmaka, tak to wygląda:



Teraz pytanie, możliwe jest, żeby coś takiego w ogóle dostać? Nigdy się z tym nie spotkałem, jak byście coś wiedzieli, albo macie namiar na kogoś kto może coś takiego mieć dajcie mi znać.

Drugą opcją jest przeróbka owego cuda na coś mniej awaryjnego, bo podejrzewam, że nawet jak bym to wymienił, to kiedyś i tak by się ujebało znowu. Najchętniej widział by mi się mod na coś takiego jak jest w Soldano, schludny selector, anie jakieś chuj wi co:



Gdzie dostać z kolei takie cudo? Dodam, że musiało by to wyglądać pi razy oko: jedna wspólna masa dla 3 różnych wyjść, bo w oryginale działa to właśnie na takiej zasadzie. Chcesz 8 ohmów to styka kabel od 8 ohmów z drutem od masy, chcesz 16 to styka kabel od 16 ohmów z tym samym drutem od masy itd.

Każda pomoc się przyda. Dzięki z góry!

Zomballo

  • Gość
Lauda Audio :) Mi ściągnęli kiedyś oryginalny włącznik do flekstona w tydzień.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Idź pan do najbliższego dobrego(tm) sklepu elektronicznego. Będziesz pan zadowolony.  ;)
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Idź pan do najbliższego dobrego(tm) sklepu elektronicznego. Będziesz pan zadowolony.  ;)
Nie ma u mnie takich. Tylko internet :facepalm:

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
http://amptone.pl/c/201/obrotowe-przelaczniki.html :)

Te ceny to jakiś żart? Poszukaj w internetowych sklepach elektronicznych bo zdecydowanie jest to element, który możesz kupić za kilka, a nie kilkadziesiąt złotych.

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Skontaktuj się z firmą Marvel z Zamościa, możesz się powołać na mnie. Zrobią Ci co będziesz chciał ze wzmakiem i doradzą ew. modyfikacje, jeśli byś chciał. Wszystko za przystępną kasę.
Sorki za reklamę tej firmy, ale naprawdę im się należy.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Marvel zresztą jest użytkownikiem tego forum więc możesz do niego PW napisać.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Znalazłem dziada :D Schurter SWM part no. 0033.4032 - tylko gdzie ja to teraz w Polsce dostanę :facepalm:\


Edit: Znalazłem. Minimalne zamówienie 50 sztuk, przy czym 15 dolców za sztukę :facepalm: :facepalm: :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 16 Lip, 2012, 13:52:10 wysłana przez zerotolerance »

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Ja bym napisał do Bognera. W ryj nie strzelą, a może pomogą.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 861
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Poszukaj w internetowych sklepach elektronicznych bo zdecydowanie jest to element, który możesz kupić za kilka, a nie kilkadziesiąt złotych.

 A że ten za kilka zł rozleci się po kilku przełączeniach taktownie przemilczałeś...
4string

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
19 Odpowiedzi
12279 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2008, 23:18:13
wysłana przez Vin$
3 Odpowiedzi
2249 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2011, 21:52:35
wysłana przez nikt
23 Odpowiedzi
10878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2011, 20:54:37
wysłana przez p0ison
11 Odpowiedzi
5679 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2012, 22:09:51
wysłana przez heartquake
6 Odpowiedzi
1857 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2017, 08:39:27
wysłana przez rufin