Autor Wątek: Części do Floyd Rose'a - where?  (Przeczytany 5662 razy)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Części do Floyd Rose'a - where?
« 28 Mar, 2012, 21:30:02 »
Panowie, wiecie gdzie mogłbym kupić trzpienie do floyd'a (do LTD'ka)?
W sklepach nie znalazlem, jedynie na ebayu. Moze wiecie, gdzie jeszcze mógłbym sprawdzic?

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
może guitarproject? Sporo tam tego mają.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
w ofercie nie wiedze, ale wyslalem zapytanie - dzieki

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Pamiętam kiedyś mieli. Pewnie się skończyły i czekają na dostawę.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/


Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
BartoszKa - to bedzie pasowac do mostku w LTD'ku?
Most niby na licencji floyd rose'a ale nie wiem jak to z czesciami - beda pasowac?

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
w Guitarproject mają kupę sprzętu , ale jak potrzebowałem coś do mojego Floyda w wersji LO to musiałem jechać osobiście z częściami bo przez telefon i na maila nic nie dało rady ustalić - na miejscu się znalazło :)
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
ja pamiętam, że kiedyś bezpośrednio ze strony schallera kumpel kupował graty. A tak to może thomann.de ? Nie jestem pewien, ale wydawało mi się, że tam też mają masę takich drobiazgów w dobrych w sumie cenach.
made of hate

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
BartoszKa - to bedzie pasowac do mostku w LTD'ku?
Most niby na licencji floyd rose'a ale nie wiem jak to z czesciami - beda pasowac?
A co ma niby nie pasować? Nóż to nóż, płaski czy półokrągły ale krawędzie są ostrzone pod podobnymi kątami. Jedne co może się różnić to gwint. W schallerze i OFR jest drobnozwojowy. Nie pamiętam jak było w ltd ale w jacksonowskich jt580lp gwint jest metryczny. Ale co to za problem? Owijasz kombinerki taśmą klejącą, podkładasz w cavity jakiś klocek, łapiesz trzpień, robisz dźwignie i jeśli kotwa nie była wklejona powinna wyjść. Potem bierzesz kotwy od nowych trzpieni, młotek, kawałek drewna i wbijasz je w korpus. Chyba, że wchodzą luźno to wklejasz na dobrą żywicę epoksydową bez plastyfikatorów i chuj. Oczywiście suwmiarka do kontroli rozstawu bardzo się przyda. Tutaj akurat możesz wkleić bo dostać trzpienie od OFR czy tam schallera to żaden problem w porównaniu z tymi jebanymi wynalazkami na licencji, gdzie o głupią śrubkę lub wózek doprosić się nie można, mimo, ze wiosło na gwarancji.
synkopy to guwno

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mam gdzieś zbunkrowane dwie takie sztuki = śruby + tulejki, ale będę je mógł zmierzyć/cyknąć foto dopiero w sobotę. Puszczę za pół ceny tych z Mayo (25/sztuka, u mnie 25/2sztuki) + przesyłka, jeśli chcesz ;) Aha - nigdy nie zakładane, dostałem jako zapas do wiosła z floydem (nie wiem po co właściciel je kupował), ale ostatecznie gitara poszła na sprzedaż bez nich bo gdzieś wtedy posiałem ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
dostalem maila od Guitarproject:
http://guitarproject.pl/s/0/0/0/0/0/mb02/0/0/0/0/0/0/0/0/mb02/0.html
zdaje sie, ze powinny pasowac. musze tylko srednice obczaic w LTD.
MrJ - mozliwe, ze bylbym baaardzo zainteresowany :D

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
Sung-gile z guitar prodżekt powinny pasować (gwint m7). Sprawdzenie wytrzymałości pozostawiam tobie - gdy je zaorzesz na śmierć, pozostanie ci zakupić opancerzone kołki do licencyjnych flojdów rodem z bangladeszu, albo wymienić razem z kotwami na schallet ałs dojczland óber alles.
gg: 7450270

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
4435 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2008, 04:53:40
wysłana przez mondomg
1 Odpowiedzi
3642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2010, 14:19:57
wysłana przez freakguitar
5 Odpowiedzi
5108 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2011, 23:02:54
wysłana przez deathtom
9 Odpowiedzi
4055 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2012, 20:07:16
wysłana przez zwylde1
7 Odpowiedzi
3527 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2013, 00:36:52
wysłana przez Maxla40