Autor Wątek: Road to NGD czyli "zrób se sam custom"  (Przeczytany 86454 razy)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Nieśmiało odmówię, bo jutro atakuję Kraków celem zapłacenia kaucji za mieszkanko, toteż nie mam kiedy tego zrobić. Także najbliżej w czwartek coś sklecę konkretnego.
Wybaczcie :<

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dodam od siebie ze zadziałało to przed czym ostrzegałem balckiego. Gdy do nas dotarła gryf był własnie wygły. To zadziałało niestety tak jak przewidywałem czyli jak bymetal. Sie wygło .i wygląda na to ze co sie miało wygiąć sie wygło. W tej chwili nie powinno sie nic dziać. Gryf jest stabilny. Całość jak na materiały i konstrukcję IMO gra zadziwiająco dobrze . Ja zapewne dalej bede miał opory przed stosowaniem dębiny jak budulca na gitare ale jak samorodna jest na 100% lepsza niż niejedna ... ach . Drobiazgi dzieliły blackiego od pełnego sukcesu, także blacki :tak:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jakby Ci tak waliło kotami po hali to tez byś już stracił ochotę na wszystko :P  ;D

Ale nie boj bendzie i ono jeno kierunki ostatnio dziwne nas czymiom ;) czego sobie jak najwiecej zyczem sobie.
Ci kurwa tego Yode zapamiętam ;D sam se bedziesz woskować już powinieneś zaczać topić swiczki co byś miał czym nacierać ;D
« Ostatnia zmiana: 31 Lip, 2012, 23:22:54 wysłana przez commelina »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Nauczony doświadczeniami podczas budowy pierwszego wiosła, śmiem twierdzić, że drugie będzie tylko lepsze. Do tego mając takie wsparcie teoretyczno-logistyczne, to już nie ma prawa być mowy o jakimkolwiek potknięciu ;)

Jestem z Ciebie dumny, Czarnydalia! :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
ok, trochę zalatany jestem ostatnio, ale wysupłałem dzisiaj wieczorkiem 2 godzinki żeby takie coś wam podrzucić. Kower, bo makkartnej nie jestem i hiciora w 2 godziny nie wymyślę :) Wybaczcie, że chujowe.
Wlacz osadzony player soundcloud

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ale miazgotron!

Znaczy dobrze!

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Kurwa, całkiem fajnie buczy. Oo Czyli, że wiosło musi być spoko. Jestem pod wrażeniem tego co można zbudować we własnej szopie. Idę kupować drewno sosny na moje prywatne wiosło...
It's always nice to have a penis.

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 345
  • gwiazda mangozjebów
Cholera, kompletnie nie spodziewałem się, że tak fajnie się odezwie w pełnym miksie. Czas poeksperymentować z gryfem z sosny :D

A teraz bardziej serio, niech ci służy jak najdłużej, aż doczeka się rodzeństwa :P
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Podfarm panowie :D Jakbym to równo zagrał, zrobił po parę podejść byłoby trochę lepiej, ale i tak jest znośnie. Ciekawym jak to zagra na jakichś bardziejszych wtyczkach, no bo ampa w domu niestety nie mam. W tym tygodniu zrobię jeszcze jakiś jeden jak się uda.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No to kiedy robisz drugie na wysyłkę dla Oli lub Freda?

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
rodzeństwo bym spróbował i to bardzo na poważnie, nawet bym w sprzęt doinwestował, jakby się stare wiosło sprzedało, ale w to nie wierzę.


Posty połączone: 04 Sie, 2012, 11:16:03
Tym razem bez udziału mistrzów z Gdańska :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Coś mi tu śmierdzi :< ani razu nie widziałem tego korpusu z tyłu, albo coś ominąłem?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Blackie...twoje wiosło właśnie zrobiło mi gas na DIY 7dem - ba - nawet drewno już mam - Jesią polski na korpus, a na gryf to może jebne z klocka od rotera :) Tylko ja we wrocławiu nie mam commeliny więc hujnia wyjdzie pewnie  :facepalm:
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
@Johnny była chyba jedna fotka. Nawet terror pisał że mu się cavity podobało. Ale jak nie widziałeś to Ci mogę zrobić jak dorwę aparat. Czemu się nie chwalę? Bo nienawidzę jak ta gitara wygląda z tylca. Nie, nie ma sęków, nic nie jest ułamane, po prostu wkurza mnie niemiłosiernie to, że boczne klocki są jasne, a środkowy ciemniejszy. Pacz, niektórzy za to płacą a mnie szlag trafia :D
sharpi jeśli zajmiesz się tylko korpusem, to jak się przyłożysz to dasz sobie radę, a nawet jeśli Ci nie wyjdzie, to i tak jest miło, że jednak się walczyło :P Mnie nie wyszło, musiał to ratować sam maestro. I co? I gra po wuju, jak tylko deathtom dogra wokale, to zobaczycie o co chodzi :D A że ma kilka babolków? Mnie to wali. Dla mnie ma kvrwić i być wygodna.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6161 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
9 Odpowiedzi
5270 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 22:26:56
wysłana przez Vertigo
27 Odpowiedzi
8917 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 10:59:18
wysłana przez sinquestsound
2 Odpowiedzi
1208 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2013, 21:34:47
wysłana przez Gveir
42 Odpowiedzi
56034 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper