Autor Wątek: Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"  (Przeczytany 100503 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Stara zasada cały czas działa, panowie "niech piszą o mnie, źle czy dobrze, byle by pisali".


A to ty nie wiedziałeś ze to fani Bogusia kryptoreklamę mu robią.
Przecież to oczywista oczywistość.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 835
Ten filmik z SunRa brzmi jak ta seria SHREDS na Youtbue;) :D szczególnie początek;)

ps. ja też nie rozumiem jazzu. mam wrażenie ze można go grac nie umiejąc wogóle grać ;) to wszystko jest takie besęsu...ale niestety tylko powierzchownie..
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz, 2012, 10:06:15 wysłana przez pshemo »

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ten filmik z SunRa brzmi jak ta seria SHREDS na Youtbue;) :D szczególnie początek;)
No co Ty? :D Niestety, ale wiele ich występów live i nagrań właśnie tak wyglądało.


ps. ja też nie rozumiem jazzu. mam wrażenie ze można go grac nie umiejąc wogóle grać ;) to wszystko jest takie besęsu...ale niestety tylko powierzchownie..
Wiem. Jakkolwiek bardziej strawny, ciekawie pulsujący jazz sobie cenię, tak tej całej awangardy nie trawię totalnie. Dla mnie brzmi to tak, jak wygląda: banda naćpanych murzynów okrada garderobę dużego cyrku, wbija na scenę, łapie za instrumenty i dostaje epilepsji. :P No ale są ludzie, którzy się tym jarają, w końcu takie Sun Ra jest znane i cenione. A takich cenionych ''artystów'' celowo grających, tak jakby nie umieli grać, jest więcej. Nie rozumiem tego, nie podoba mi się to ale żeby zakładać temat i się z tego napierdalać? Po chuj?

Nie, absolutnie nie jestem fanem twórczości Grada. Kompozycje z płyty w większości są dla mnie nudne z tandetnym aranżem, artykulacje ma bardzo przeciętną, kontrola nad długimi dźwiękami też bardzo średnia(choć połowa forumowych wyznawców lin okrętowych zamiast wiolinów lepiej sobie z tym nie radzi :P no kurwa, sory ziąms :P ), występując live też popełnia sporo baboli, zapętla się. No ale ze stwierdzeniem, że gra megachujowo, lub nie umie grać bym się wstrzymał. Gra jak gra ale jakoś sobie radzi. Skilla ma wystarczającego do chałtur, rockowo-bluesowe zagrywki kaleczy strasznie ale próbuje też uderzać w jazz. Trochę kulawo, ale o dziwo nie wypierdala improwizacji. I choćby z tego powodu moglibyście przystopować to gówniarskie napierdalanie się. Na PIGmeju napierdalają się z Hammeta. To jest dokładnie ten sam poziom dyskusji.
synkopy to guwno

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
(...) kontrola nad długimi dźwiękami też bardzo średnia(choć połowa forumowych wyznawców lin okrętowych zamiast wiolinów lepiej sobie z tym nie radzi :P no kurwa, sory ziąms :P )

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Cytuj
I choćby z tego powodu moglibyście przystopować to gówniarskie napierdalanie się. Na PIGmeju napierdalają się z Hammeta.

Spoko Viki, od dzisiaj zaczniemy napierdalać się z Twojego chujowego grania :E
mniut i piah

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Dajesz :P A ja wracam słuchać Metaliki :P
synkopy to guwno

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
co Wy z tą Metalliką, fajnie tak po 7 latach siąść znowu z gitarą w E i pograć ;D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ja tam gram w drop B.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
co Wy z tą Metalliką, fajnie tak po 7 latach siąść znowu z gitarą w E i pograć ;D
Ale z tą Metaliką to poważnie napisałem :P Dziś mam fazę na Black Album. Nie słuchałem tego od paru lat a dziś odpaliłę i stwierdzam, że to jeden z lepiej zrealizowanych albumów ever. Możecie się teraz ze mnie śmiać :P
synkopy to guwno

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@sobek jesteś okrutny ;D ale nie sposób sie nie uśmiechnąć przy tym  :facepalm:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ten "czadowy" mi akurat całkiem wchodzi - jako soundtrack do jakiejś pozytywnej kreskówki albo taniego anime w sam raz.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
czadowy jest jeszcze w miare... z tych 2,3 całkiem sensownych fraz możnaby coś fajnego skleić <a nie przez cały utwór grać to samo w kółko macieju...>...

W jazzie się nie łapie, ale fajnie sie czuje z myślą, że gram czyściej od faceta który niby gra parę latek :D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
OH GOD WHY

Nie dość, że to brzmi jak disco polo z gitarą, to jeszcze

:facepalm:


O tym, że jazzu nie trawię już chyba pisać nie muszę...?

No i nie rozumiem spiny Vicola i Commeliny (zwłaszcza Vicola).

1) Że niby nabijając się z nich robimy reklamę? No, IMO jednak średnio. Tzn. jeśli ktoś czytając tutejsze ranty "z ciekawości" wywali kasę na Rotera, czy koncert/album Grada, to raczej będzie to robić ze świadomością, że powinien się spodziewać czegoś chujowego i to była tylko i wyłącznie jego głupota. Większość ludzi jednak sobie daruje.

2) Co do chujowej muzyki Grada - no cóż, jeśli ktoś uważa, że jest chujowa i wzbudza ona w nim przemieszanie żałości i rozbawienia, to okazuje tutaj swoje zażenowanie z rozbawieniem. Prosta, naturalna reakcja i nie widzę w niej nic złego. Dlaczego miałbym udawać, że jest inaczej, lub ignorować to zjawisko?

2a) Że to kwestia gatunku muzycznego, że się nie podoba? Po części pewnie prawda, ale tylko po części. Z resztą, skoro fani innych typów muzyki się mogą nabijać z chujowych rejonów metalu, to dlaczego ja mam się nie nabijać z chujowych rejonów jazzu? Każdy normalny człowiek bierze poprawkę na to, że jeśli ktoś wyraża lub czyta jakąś opinię, to jest to coś subiektywnego - bo co, może powinno się odzywać tylko wtedy, kiedy będzie się chwalić, a krytykę (nie ważne jaką) zostawić dla siebie? Bez sensu IMO - to dopiero byłoby takie bierne promowanie tego, co we własnym odczuciu chujowe.

2b) No i że ja sam prawdopodobnie jestem nie lepszy? A co to w ogóle ma do rzeczy? Koleś jest chujowy i tyle; to, że są chujowsi od niego zmienia faktu, że wciąż jest chujowy. Że niby sam należę do tych chujowszych od niego? W sumie raczej prawda, ale przynajmniej zawsze się do tego otwarcie przyznawałem i nie próbowałem zaklinać rzeczywistości, zgrywać nie wiadomo kogo - bo właśnie tak naprawdę to wywołuje u ludzi to zażenowanie i śmiech. Fakt, jeszcze nic swojego na forum nie opublikowałem... ale właśnie nie bez powodu. Jak nagram coś, co uznam, że nadaje się do publikacji choćby jako hobbystyczne drobne przymiarki, to też jako takie je wrzucę na jakiegoś soundclouda i tu się pochwalę i oczekiwał linczowań za to, co spierdolone; zamiast się tym tak publicznie pałować i zgrywać endorsera jakiś chujowych gitar i tak dalej.

Dobra, idę w końcu przesłuchać tego albumu (bo na razie mam tylko filmiki zaliczone), dopiero teraz wróciłem do domu i mam taką możliwość.
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2012, 19:32:05 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zadne tłumaczenia nie zmienią mego poglądu ze to jest dziecinada. Jeszcze jeden textłol nic tu nie zmieni. Zawsze uwazałem ze zeby móc krytykować trzeba coś umieć samemu. Może sie nie podobać .A to tutaj to jedna wielka zwała i szydera która dla mnie nie ma nic wspólnego z rzetelną krytyką. Oczywiście niby nic mi do tego w końcu internet i wolnośc słowa, ale jakos tak poziomem to mi to równa do podmiotu tego topiku.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ogólnie rozumiem o co ci chodzi, ale mimo wszystko jednak jestem chyba jakiś liberalny, albo coś. ;) No i BTW,
Zawsze uwazałem ze zeby móc krytykować trzeba coś umieć samemu.
Rozumiem, że każde opinie krytyków literackich, koneserów, znawców itp. są o kant dupy roztłuc, jeśli sami wcześniej nie napisali bestsellera? ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Rzetelna krytyka n.t. B.Grada?

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Tak patrzę na słowa Jarka i odbieram je jako: "Ileż się można z biednego człowieka napierdalać?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jarek w obronie słabych i uciśnionych. :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
@Sylkis. Wszystko ładnie, kurwa pięknie. Grad brzdękoli dość przeciętnie, jak na deklarowanego wirtuoza z chuj wi jakim stażem - chujowo. Zgoda. Forum nie przepada za jego Twórczością - no ok, w pełni to rozumim. Nie podzielacie jego entuzjazmu jeśli chodzi o endorsement u rotełki - zważywszy na profil gryfa, nie dziwię się.

Ale teraz wytłumacz mi, po jaki kurwa chuj w temacie ''Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"'' najebaliście 332 postów? Ten temat był przeglądany 9 541 razy. PRAWIE 10 TYSIĘCY RAZY KTOŚ TU WŁAZIŁ!!! ALE PRZECIEŻ TO JEST CHUJOWE! Nie żebym żałował Wam postów(też chcę se nabić, a co :D ). No ale teraz weźmy temat z twórczością kapeli naszego kolegi z forum - Fasola. Nagrali coś zajebistego, coś co rzekomo cieszy się tu uznaniem. 21 Odpowiedzi 360 Wyświetleń Noż kurwa mać, nie rozumiem tego i chuj. Dlaczego napierdalanie się z czegoś, co się nam nie podobie przychodzi dużo łatwiej niż jaranie się czymś, co się podobie? Jesteś w stanie mi to logicznie wytłumaczyć?

Że to kwestia gatunku muzycznego, że się nie podoba? Po części pewnie prawda, ale tylko po części. Z resztą, skoro fani innych typów muzyki się mogą nabijać z chujowych rejonów metalu, to dlaczego ja mam się nie nabijać z chujowych rejonów jazzu?
To dlaczego nie założysz tematu o którymś z masterów avangardy jazzowej, choćby SunRa? Przecież oni grają dużo chujowiej od Grada, więc zasługują na mocniejszy hejt i nabijanie się? A co powiesz o publice na festiwalach, słuchającej z namaszczeniem tego gówna? To powinno być dopiero śmieszne. Dlaczego nikt(poza mną) nie nabija się z Kurtałę Kombajnę? Przecież on kaszanił gorzej od Grada i jeszcze występował publicznie. Dlaczego nie napierdalacie się z chujowego wibrata i niedociągniętych lub przeciągniętych dźwięków u Slasha?
Spoiler
Dragonforceów grających na nienastrojonych gitarach? Dlaczego nie założyliście tematu o diskopolo, z którego przecież toczycie uzasadnioną pompę przy każdej okazji?

I jeszcze jedna kwestia. Krytyka krytyką. To, że się wstydzisz pokazać swoje nagrania. Rozumiem. Ale piętnować kogoś za to że występuje publicznie? No ja wiem, że z tymi prezentacjami przesadza i zgrywanie się na wirtuozzo to sranie powyżej uszu. No ale gość najwidoczniej ma swoich odbiorców. A tak baj de łej czy na każdym miejscowym festiwalu metalowym gdzie gra wiele amatorskich kapel, też idziecie cisnąć pompę z tych mniej ogarniających? Czy idziecie na browar i czekacie na gwiazdę? Serio, robicie tu sensację nieadekwatną do zjawiska.


Nie spinam się o to, że wyrażacie swoją opinię na temat Bogdana G. Ja tylko wyrażam własną opinię na temat formy i skali w jakiej to robicie. Uważam tą formę za gówniarską a ponad trzy setki najebanych postów za przejaw owczego pędu. Za granie byście się wzieli, kurwa.
synkopy to guwno

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Bo to Polska, bicz. Też tu chętnie wchodziłem poczytać obelgi, zawsze się człowiek lepiej czuje jak ponarzeka na kogoś innego. Mimo wszystko nadal nie lubię twórczości pana Grada i szkoda, że uważa wiosło Rotera za lepsze od 2228

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ludzie tu wchodzą dla jaj i nabijają posty dla jaj, ot co. Ciężko to zrozumieć? ;)
A że innych tematów nie założyłem o innych chujowościach? Ciężko założyć topik o czymś, czego się nie zna i ma się wyjebane.
Ten topik też już w sumie umarł w którymś momencie, po czym ktoś go odkopał (a przynajmniej takie mam wrażenie) - z czasem znowu się znudzi.

Że się nie jarałem wszystką zajebista muzą, którą tutaj ludzie wrzucili... wiele przeoczyłem, wiele z lenistwa. Nie powinno tak być, no ale jest. Tough luck.

Co do napierdalania ze Slasha i Cobaina, Dragonforc'ów itp... może nie mają własnych tematów, ale co jakiś czas się temat przewija i się z nich też napierdalają, więc nie mów, że to nie ma miejsca. Aha, i jest jeszcze topik pt. "potwór dnia", czy jakoś tak ;)

I na koniec: nie piętnuje nikogo za występy publiczne. Jeśli chce, to niech to robi, nikt mu nie broni przecież. Po prostu uważam, że to, co koleś robi jest śmieszne (nie mylić z zabawnym) i stąd się nabijam. Ot co. Gdyby nie obstawiał takiego kozaka, to by pewnie nikt nawet nie zwrócił tutaj na niego uwagi i nie huczał z typa. A ileż można? Do znudzenia - dosłownie. Jak się ludziom znudzi, to przestaną tu włazić i tyle. Jeśli wam się już znudziło... to po co tu dalej wchodzicie? Prędzej czy później topik znowu umrze.

No i tego, offtopic w dywagacjach o sensowności tego topiku też go odpowiednio wydłuża i tak naprawdę podtrzymuje przy życiu ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ogólnie rozumiem o co ci chodzi, ale mimo wszystko jednak jestem chyba jakiś liberalny, albo coś. ;) No i BTW,
Zawsze uwazałem ze zeby móc krytykować trzeba coś umieć samemu.
Rozumiem, że każde opinie krytyków literackich, koneserów, znawców itp. są o kant dupy roztłuc, jeśli sami wcześniej nie napisali bestsellera? ;)

Alez nie trzeba umieć robić filmów itp zeby je krytykować, ale poziom dyskusji panowie . Z za kurtyny internetu napierdalacie sie z gościa do bólu ok ale jak wspomniałem nie zniżajcie sie do poziomu  wykpiwanych poczynań. No i na prawde ktoś kto poszedłby na takie "przedstawienie" nie po to by chwytać za słówka i wyłapywać błędy, ale powiedzieć kolesiowi w oczy jakie rzeczy odpierdala i ze jest pośmiewiskiem i ze pasaż a moll na 28 progach to moze zgrać na fchui sposobów począwszy od pierwszych pozycji a jak by mu to jeszcze zagrał to było by coś a tutaj , temat niczym w brukowcach typu fakt w okresie tzw ogórkowym czyli temat dyżurny roter i B.Grad  jako bohaterowie pozytywistyczni pracy od podstaw do napierdalania sie do bólu. Dla mnie marność nad marnościami i powyższyego tworczość i taki poziom dyskusji.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7347 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
30 Odpowiedzi
6584 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 14:28:58
wysłana przez aRRRaiS
22 Odpowiedzi
4700 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk
6 Odpowiedzi
1161 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2014, 22:22:54
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 07:16:54
wysłana przez wuj Bat