Autor Wątek: [Sievr] Yngwie J. Malmsteen "Rising Force" - Arpeggio Sweeping Solo :D  (Przeczytany 6439 razy)

Offline Dzieckowemgle

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Ciekawe porównanie opinii. Tutaj koleś jest kamieniowany ale tam mu liżą za jego solówkę. Plus
Cytuj
na sevenstring zabłyśniesz szatańskim brzmieniem i nie wychodzeniem poza 4 próg

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Ale Tutaj brakuje takich wątków jak np ten: Jak daleko jesteście poszukiwaniami?
A że młodzież koniecznie chce się pokazać, to nic nowego ;-)
Moje muzowanie.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ciekawe porównanie opinii. Tutaj koleś jest kamieniowany ale tam mu liżą za jego solówkę. Plus
Cytuj
na sevenstring zabłyśniesz szatańskim brzmieniem i nie wychodzeniem poza 4 próg
Zadziwiające jak bardzo może różnić się postrzeganie. :P
@Sievr, mam nadzieję, że zdopingowaliśmy cię do pracy ( prosiłeś o szczerą opinię bez wkrętów), i kiedy wrzucisz następny kawałek do oceny, poopadają nam klapy, ale tym razem z zachwytu :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Co za czasy...
Gram na gitarze od 14 prawie już lat i dziękuję Bogu ze w tamtych czasach mogłem się tylko na magnetofon nagrywać.
Teraz każdy myśli że jak ma kompa i kamerkę to jest bogiem youtube. Do tego skoro ja już umiem trochę grać a inni nie to trzeba się koniecznie pokazać, zrobić exhibicje itp.
Nie żebym się sam nie exhibicjonizował, ale w miarę staram się tego jakiś poziom trzymać, a nie każdą wypocinę jak leci udostępniać światu.

Ergo: Trzymaj tak dalej, dużo ćwicz boś chyba młody, i z czasem zobaczysz że jak zamieścisz tu posta to będzie przynajmniej 1 pozytywny komentarz :)

EDIT:
Nie wiem co jest nie tak z forum na gitara.pl bo co tam nie wrzucę czegoś to od razu na mnie psy wieszają - a tu jakoś nie :)
« Ostatnia zmiana: 15 Lip, 2011, 15:32:48 wysłana przez matisq »


Offline aRRRaiS

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
"Mniej znaczy więcej" Lepiej nagraj coś prostszego ale zrób to staranie, zrobisz lepsze wrażenie. Samo popisywanie się szybkością gry jest bez sensu, na YT zawsze na kozaka znajdzie się większy kozak, ale w sumie nie o to chodzi. Poćwiczyć alternatywne kostkowanie, a co najważniejsze time ! Graj równo, polecam grę z metronomem lub do jakiś backing tracków. Równa gra to podstawa. Pzdr

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
3 Odpowiedzi
1978 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Wrz, 2010, 22:35:15
wysłana przez Budzan
364 Odpowiedzi
99271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2012, 13:41:42
wysłana przez Bjørn
3 Odpowiedzi
1420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2012, 20:51:30
wysłana przez samuraj_jack
22 Odpowiedzi
4533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk