Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 179809 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #425 13 Sie, 2015, 09:24:10 »
Nie pić z ruskimi. Nigdy. Nie probowac.
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #426 13 Sie, 2015, 10:14:58 »
po kozaku

to taki ichniejszy Mocasz?

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #427 13 Sie, 2015, 12:48:47 »
"I odwieczna prawda jest taka, że są osoby, których nie uszczęśliwi nawet gwiazdka z nieba, podczas gdy inne będą cieszyły się z patyka umazanego gównem."

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #428 13 Sie, 2015, 13:33:57 »
po kozaku

to taki ichniejszy Mocasz?

Spoiler

No stary to byli ruscy. Do tego gorale. Nawet nie wiem jaka dawke przyjalem. Ale sie mecze dzisiaj w robocie... 40 stopni z nieba do tego. Na ochlode
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #429 13 Sie, 2015, 14:58:52 »
Ruscy górale to brzmi bardzo abstrakcyjnie . Chyba że masz na myśli muzułmanów z Kaukazu, tylko co oni mają z ruskimi wspólnego.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #430 13 Sie, 2015, 18:30:18 »
Są pochodzenia ruskiego(jakiśgrad), tyle że wyjebali tutaj (Schwarzwald) za chlebem. Jako iż mieszkają tutaj ponad 20 lat, pozwoliłem sobie użyć słowa górale.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #431 13 Sie, 2015, 18:44:40 »
Są pochodzenia ruskiego(jakiśgrad), tyle że wyjebali tutaj (Schwarzwald) za chlebem. Jako iż mieszkają tutaj ponad 20 lat, pozwoliłem sobie użyć słowa górale.

Wiem, wiem tak się czepiam dla żartu ;) Ja w trzecim pokoleniu mieszkam nad morzem, ale Kaszuba to ze mnie nie zrobiło :)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #432 13 Sie, 2015, 18:55:40 »
Samogonka, ale to nie wystraszyło młodego Mazocha. Walczyłem ile mogłem. Myślę że wstydu nie było :D :D :D.
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2015, 18:58:16 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #433 13 Sie, 2015, 21:09:54 »
"I odwieczna prawda jest taka, że są osoby, których nie uszczęśliwi nawet gwiazdka z nieba, podczas gdy inne będą cieszyły się z patyka umazanego gównem."
Ej... ale z patykiem umazanym gównem zawsze jest mnóstwo zabawy. W dzieciństwie jak ktoś miał patyk z gównem to na takiego nie było mocnych. A jak kilka osób miało patyki umazane gównem to dopiero była zabawa. Tylko konsekwencje trochę przykre... ale przecież każda świetna zabawa ma przykre konsekwencje ;)

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #434 14 Sie, 2015, 11:42:23 »
Żeby nie pożyczać- nic. Kasy, aparatów ,samochodów, dziewczyn. Ludzie to chuje (generalnie). To już bardziej do tematu co Was bawi do łez: tupet pożyczających "wiesz w tym miesiącu Ci nie oddam bo jedziemy z rodziną na wakacje, a teraz strasznie te wszystkie wycieczki podrożały..." :D
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #435 14 Sie, 2015, 11:45:23 »
Żeby nie pożyczać- nic. Kasy, aparatów ,samochodów, dziewczyn. Ludzie to chuje (generalnie). To już bardziej do tematu co Was bawi do łez: tupet pożyczających "wiesz w tym miesiącu Ci nie oddam bo jedziemy z rodziną na wakacje, a teraz strasznie te wszystkie wycieczki podrożały..." :D

Krótka piłka - albo Cię stać, albo nie i wypierdalaj.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #436 14 Sie, 2015, 12:03:50 »
Żeby nie pożyczać- nic. Kasy, aparatów ,samochodów, dziewczyn. Ludzie to chuje (generalnie). To już bardziej do tematu co Was bawi do łez: tupet pożyczających "wiesz w tym miesiącu Ci nie oddam bo jedziemy z rodziną na wakacje, a teraz strasznie te wszystkie wycieczki podrożały..." :D

Załóż firmę usługową, jakieś meble wykonczenie wnetrz coś w tym rodzaju. Nie dość ze nie tylko bedziesz pożyczał ale zaczniesz inwestować w obcych i nie mam na myśli tutaj innoplanetowców choć czasami mam wrazenie ze to właśnie są kosmici.

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #437 14 Sie, 2015, 12:16:17 »
Załóż firmę usługową, jakieś meble wykonczenie wnetrz coś w tym rodzaju. Nie dość ze nie tylko bedziesz pożyczał ale zaczniesz inwestować w obcych i nie mam na myśli tutaj innoplanetowców choć czasami mam wrazenie ze to właśnie są kosmici.
Usługi projektowe (instalacje sanitarne) oferuję ;) - mniejsze nakłady, ale też o obcych nie trudno...
Ubiegłoroczny romans z wykonawstwem (mieszkania właśnie i mniejsze lokale usługowe) skończył się totalnym niewypałem własnie przez obcych (nie żebym szukał winnych bo wiadomo, że wina po środku :))
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #438 14 Sie, 2015, 12:58:33 »
No to masz komplet ;)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #439 14 Sie, 2015, 13:10:31 »
Żeby nie pożyczać- nic. Kasy, aparatów ,samochodów, dziewczyn. Ludzie to chuje (generalnie). To już bardziej do tematu co Was bawi do łez: tupet pożyczających "wiesz w tym miesiącu Ci nie oddam bo jedziemy z rodziną na wakacje, a teraz strasznie te wszystkie wycieczki podrożały..." :D
To mi przypomniało jak znajomy próbował wyegzekwować zapłatę zaległej parę miesięcy faktury. W odpowiedzi dostał wiadomość "Nie mogę zapłacić faktury bo są święta".

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #440 14 Sie, 2015, 13:19:15 »
Z tej serii: "Panie Jarku może za miesiąc, teraz jestem przed drzwiami i po wannie"
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2015, 16:04:03 wysłana przez commelina »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #441 15 Sie, 2015, 00:43:11 »
Krajowy rejestr dłużników i nagle pieniądze się znajdują. ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #442 15 Sie, 2015, 01:29:29 »
Dłużnik z krwi i kości ma wyjebane na KRD, windykacje przez prywatne firemki i inne tego typu śmiesznostki, które praktycznie nic nie mogą.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #443 15 Sie, 2015, 01:40:52 »
Dłużnik z krwi i kości ma wyjebane na KRD, windykacje przez prywatne firemki i inne tego typu śmiesznostki, które praktycznie nic nie mogą.
Dobrze powiedziane. jak pożyczysz znajomemu 1000 pln ,to się martwisz czy odda, ale jak weżmiwsz kredyt 1000 000 to ..wtedy bank niech się martwi . Tak w większości funkcjonuje dzisiejszy biznes. Tylko trzeba mieć układy :(

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #444 15 Sie, 2015, 09:06:57 »
Krajowy rejestr dłużników i nagle pieniądze się znajdują. ;)

Oj Chłopaku naiwniaku. Pieniądze to się znajdowały w momencie gdy zaczynaliśmy demontować a KRD działa tylko na uczciwych.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #445 15 Sie, 2015, 15:38:17 »
Przy kwotach do 1000 PLN działało, przy większych na szczęście nie miałem jeszcze okazji sprawdzić ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #446 15 Wrz, 2015, 21:12:57 »
Szklana pułapka 6: Moja Kuchnia. Przy remoncie nie korzystać z usług stolarzy, a kupować meble w sklepie. Przynajmniej nie będzie problemów z pozwaniem ich, gdy coś się spier*oli, a raczej będzie w ogóle mniejsza szansa, że to się stanie.
Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #447 15 Wrz, 2015, 22:26:32 »
Szklana pułapka 6: Moja Kuchnia. Przy remoncie nie korzystać z usług stolarzy, a kupować meble w sklepie. Przynajmniej nie będzie problemów z pozwaniem ich, gdy coś się spier*oli, a raczej będzie w ogóle mniejsza szansa, że to się stanie.
Spoiler

A Ty sie znasz na scianach , kołkach i ich wytrzymałości ?
Po za tym, jeśli brac pod uwagę "Wasze" narzekanie na poziom obsługi w muzycznych sklepach, to  czego sie spodziewasz po meblowym sklepie, ze co, ze bedzie coś lepiej ? Oni przecież do montażu zatrudniają stolarzy... w najlepszym przypadku.
Są umowy, gwarancje rekojmia itp. ubezpieczenia oc . Jeśli firma - stolarz to ma to czego sie obawiasz ? Jeśli chciałeś taniej i bierzesz firme krzak lub tzw w branży "garażowca" to taki masz efekt. Raz wziąleś tanio drugi raz tez bedzie tanio tyle ze w sumie wyjdzie drogo.
Czyli NIC w tej sytuacji zycie Ciebie nie nauczyło, sorry za szczerość ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2015, 22:34:49 wysłana przez commelina »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #448 15 Wrz, 2015, 22:30:30 »
montarzu

montarzu

montarzu

montarzu

 :o
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #449 15 Wrz, 2015, 22:33:48 »
Ok popełniłem bład  i co w związku z tym ? Tego mnie zycie nie nauczyło. Cieszę sie ze uważnie czytasz, to dzisiaj rzadkość .
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2015, 22:51:29 wysłana przez commelina »