Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 178815 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #400 13 Lip, 2015, 11:13:18 »
UUUUU, 100%!

Paczki z głów!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #401 13 Lip, 2015, 11:36:27 »
ladnie powiedziane, ale!

zapewne chodzilo mu tylko o zasade nr 11 :D :D :D j/k
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #402 13 Lip, 2015, 12:25:06 »
Generalnie sama prawda, tyle tylko nasza "fajtłapa" dostała pierwszych parę baniek od swojej starej na rozkręcenie interesu, która pomogła mu też przy kilku pierwszych dilach, ponieważ pochodziła z biznesowej elity, podobnie jak jego stary, który był wziętym prawnikiem. Tak to ja też się mogę mądrować. No, ale chwała, że nie przejebał wszystkiego na lambordżini i dzifki. Bajeczka o geniuszu, co "wszystko sam" jest dla przygłupów, sorki moje piękne kuce z polibudy :D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #403 13 Lip, 2015, 16:34:59 »
Generalnie sama prawda, tyle tylko nasza "fajtłapa" dostała pierwszych parę baniek od swojej starej na rozkręcenie interesu, która pomogła mu też przy kilku pierwszych dilach, ponieważ pochodziła z biznesowej elity, podobnie jak jego stary, który był wziętym prawnikiem. Tak to ja też się mogę mądrować. No, ale chwała, że nie przejebał wszystkiego na lambordżini i dzifki. Bajeczka o geniuszu, co "wszystko sam" jest dla przygłupów, sorki moje piękne kuce z polibudy :D

Kiedyś dawali mama z tatem, dzisiaj na dotacje zrzuca się cała Europa ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #404 13 Lip, 2015, 17:44:05 »
To dla ułatwienia inaczej - powiedział to Edison Dalajlama, a poza 11-tym jest jeszcze 10 innych punktów ;). A kto nie wierzy w ich prawdziwość - to jeszcze uwierzy ;).
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #405 13 Lip, 2015, 19:54:02 »
Bajeczka o geniuszu, co "wszystko sam" jest dla przygłupów, sorki moje piękne kuce z polibudy :D
Moje grube cebuliony na koncie pozdrawiają. ;) Poszczególni moi rodzice albo nie mogli, albo nie chcieli mnie wspierać a mimo to jestem, gdzie jestem.

Ale tak na serio to w gimbazjonie byłem jedną z czterech szkolnych fajtłap w klasie. Na dodatek miałem jedną z gorszych średnich(głównie przedmioty humanistyczne ciągnęły mnie w dół, ścisłe nadrabiały). Ogólnie klasa się ze mnie śmiała, ale teraz to śmieję się* głównie ja. 8)

*Dobra, tak naprawdę to cieszę się, bo spokojnie mogło się to wszystko skończyć inaczej.

Inna sprawa, że fajtłapy nie zostają menedżerami(zwykle).

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #406 13 Lip, 2015, 20:43:49 »
Przepraszam... a Pan to kto? Bo ja nadal nie w temacie :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #407 30 Lip, 2015, 12:59:43 »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #408 04 Sie, 2015, 00:51:20 »
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #409 04 Sie, 2015, 09:03:12 »
Obawaim sie ze one mówią to samo o nas albo i gorzej.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #410 04 Sie, 2015, 10:26:58 »
Obawaim sie ze one mówią to samo o nas albo i gorzej.

Kiedyś zgłębiałem ten temat i wszystkie kobiety na pytanie czy też robią seksistowskie uwagi na widok przystojnego faceta były oburzone , a im bardziej były nietrzeźwe tym bardziej były wkórw...e  tym pytaniem, twierdziły że dla nich liczy się tylko wnętrze człowieka i że tylko faceci patrzą na kobiety przez pryzmat cycków i dupy . Więc jeśli ktoś z was zauważy jak przyglądają mu się jakieś laski i coś dyskretnie szepczą i się podśmiewają, to prawdopodobnie zastanawiają się nad jego wnętrzem , czy np: Tołstoja czytał ?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #411 04 Sie, 2015, 11:47:47 »
Ostatnio mam w tym temacie dokładnie odwrotne spostrzeżenia. A jaki był przedział wiekowy Twojej grupy badanej ? Mój to okolice 40ki i wszystkie jak jedna zawieszały wzrok na naszych pośladkach nie szczędząc uwag mniej lub bardziej wybrednych. Powiem nawet ze byłem mocno zaskoczony, gdyż nie znałem do tej pory pań z tej strony.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #412 04 Sie, 2015, 12:12:26 »
Ostatnio mam w tym temacie dokładnie odwrotne spostrzeżenia. A jaki był przedział wiekowy Twojej grupy badanej ? Mój to okolice 40ki i wszystkie jak jedna zawieszały wzrok na naszych pośladkach nie szczędząc uwag mniej lub bardziej wybrednych. Powiem nawet ze byłem mocno zaskoczony, gdyż nie znałem do tej pory pań z tej strony.

To było parę lat temu i przedział wiekowy był jakieś 20-25 lat wiec faktycznie mało reprezentatywny. To że z wiekiem kobiety są odważniejsze to normalna rzecz, jakby zaczynały działać w myśl powiedzenia ...gdyby młodość wiedziała i gdyby starość mogła ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #413 10 Sie, 2015, 16:53:51 »
...prawdopodobnie zastanawiają się nad jego wnętrzem , czy np: Tołstoja czytał ?

Chyba Toi Toia :)



(impresja z Czech)
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #414 10 Sie, 2015, 17:29:05 »
Po Czesku umiem tylko .....porucha na rypadle i porucha na wozidle  ;)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 10 Sie, 2015, 23:58:42 wysłana przez Algiz »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #415 10 Sie, 2015, 23:36:54 »
Podróże uczą, oj, kurdełe taK!
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #416 11 Sie, 2015, 08:38:20 »
A czego nauczyła Ciebie ta ostatnia czego nie wiedziałeś :P

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #417 11 Sie, 2015, 09:05:19 »
A czego nauczyła Ciebie ta ostatnia czego nie wiedziałeś :P

że wszystko tera wie :P
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline marcelina_kusmier

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #418 11 Sie, 2015, 11:15:48 »
Że należy patrzeć komu ufamy i najlepszych ludzi poznajemy podczas naszej młodości. Później poznajemy głównie jedynie przelotne znajomości. Te z wieku szkolnego/studenckiego sa najtrwalsze ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #419 11 Sie, 2015, 11:16:55 »
że w offtopie się nie nabijają ;]
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #420 11 Sie, 2015, 12:32:18 »
Że należy patrzeć komu ufamy i najlepszych ludzi poznajemy podczas naszej młodości. Później poznajemy głównie jedynie przelotne znajomości. Te z wieku szkolnego/studenckiego sa najtrwalsze ;)

.... ze na takie cuś nie ma zadnych reguł

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #421 11 Sie, 2015, 12:51:51 »
Że należy patrzeć komu ufamy i najlepszych ludzi poznajemy podczas naszej młodości. Później poznajemy głównie jedynie przelotne znajomości. Te z wieku szkolnego/studenckiego sa najtrwalsze ;)

Wszyscy moi znajomi ze szkół mnie ojebali totalnie. Z LO mam jednego najlepszego kumpla. Reszta pomimo tego, że się z nimi trzymałem położyła na mnie lachę, prawie tak długą, jak moja. Ze studiami może będzie inaczej, ale też nie sądzę. Poza tym słuchaj Commeliny.

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #422 11 Sie, 2015, 13:22:37 »
Że nie ma takiej ilości pieniędzy, której nie dałoby się wydać w pierwszy weekend po wypłacie :/

Zomballo

  • Gość
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #423 11 Sie, 2015, 13:24:03 »
Dokładnie! To bullshit. Na tych ludzi w czasach młodości zazwyczaj jesteś skazany/a i musisz się po prostu dostosować. Dopiero jak już masz jakąś pozycję w społeczeństwie możesz zacząć cedzić. Mnie życie nauczyło, że jak masz więcej pieniędzy to i masz więcej znajomych. Jak stare przysłowie prawi. "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie." I to zawsze. Niestety więcej jest tych złych. Zazdrostnych, zawistnych, którzy knują intrygi, podpierdalają a z Twoich sukcesów kpią, patrzą jak Ci się nie wiedzie i czekają aż Ci się noga powinie.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #424 11 Sie, 2015, 16:23:25 »
Że nie ma takiej ilości pieniędzy, której nie dałoby się wydać w pierwszy weekend po wypłacie :/
Zawsze na koniec pieniedzy zostaje tak duzo miesiaca.