Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 178828 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #250 23 Paź, 2014, 19:49:56 »
Niestety, trzeba do tego zwykle użyć "stanowczości", a to jest śliski temat.

poprzez stanowczość rozumiesz agresję i przemoc? I lol'd
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #251 23 Paź, 2014, 21:56:35 »
Nie, zdecydowane działanie i danie czegoś do zrozumienia. Na tyle prosto, żeby zwierzę to zrozumiało, bo przecież z nim nie podyskutujesz.

Też uważam, że spuszczenie regularnego wpierdolu to dobra metoda wychowawcza :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #252 23 Paź, 2014, 22:34:08 »
Cytuj
Mój pies zagryza wszystkie jeże, czasami zakopuje jeszcze żywe. Pojeb, ale kocham go

Eee... ty tak na serio? Bo jak nie, to jest to mało śmieszne i tyle.

A jak tak, to świadczy to tylko o jednym - mieszance skurwysyństwa z debilizmem, tak "piesia" jak i jego pana. Więcej nie piszę, bo znowu bana dostanę za pisanie niewygodnej prawdy, chociaż naprawdę mam ochotę. Bo potem czytam artykuły jakie można znaleźć np. na stronie www.jeze.com.pl* i kurwa nie wiem jacy popierdoleńcy żyją na tym świecie.

Raz - dopuszczanie kundla do takiej agresji, niezależnie czy względem jeża, czy czegokolwiek innego (żeby nie było, że tylko o jeże mi chodzi) jest tym, czym napisałem wyżej. Już widziałem na własne ślepia (a nie tylko czytałem w gazetach czy słyszałem jak się pojeby przechwalają takimi rzeczami), jak potem taki "łagodny nasz wspaniały piesio" zamiast na jeża, wiewióra czy innego stworzenia, rzuca się na człowieka. Bo mu odjebało, jak to z założenia durnemu kundlowi, bo pan mu pozwolił na agresję, przecież "i tak go kocha" :facepalm: :o

Dwa - jeże są w tym kraju pod ochroną gatunkową. W zasadzie na równo z żubrem czy inną kozicą. Czy to się komuś podoba, czy nie. Więc nie dość, że jest debilizm i skurwysyństwo, to jeszcze łamanie prawa.

*typu http://fakty.lca.pl/legnica,news,34572,Kilkanascie_jezy_zginelo_w_trakcie_koszenia_traw_.html - uwaga, zdjęcia ryją psychę, otwierają nóż w kieszeni i naprawdę przykro się robi... :(
To ja pozwolę dojebać sobie do ognia :D

Mój pies od małego trzymany jest na podwórku. Zagryza wszytko co wlezie na posesje - szczury, myszy, krety (tak, krety), kuny (rodzice mają staw rybny i kury) oraz jeże i przynosi je na schody domu, żeby się pochwalić. Pieski instykt i chuj :P I wychowanie tu nie ma nic do rzeczy, bo piesio był wychowany z dziećmi i nie przejawia żadnych objawów agresji wobec ludzi i zwierząt oprócz małych intruzów :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #253 24 Paź, 2014, 05:49:29 »
Dobra, bo już się zaczyna dorabianie trzeciego dna, czepianie za słówka i zastanawianie "co autor miał na myśli" - odpadam z dalszej dyskusji.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #254 24 Paź, 2014, 15:44:10 »
Nie, zdecydowane działanie i danie czegoś do zrozumienia. Na tyle prosto, żeby zwierzę to zrozumiało, bo przecież z nim nie podyskutujesz.

Też uważam, że spuszczenie regularnego wpierdolu to dobra metoda wychowawcza :tak:
Kiedyś czytałem że jak cygan kupił konia i chciał go oduczyć starych przyzwyczajeń to mu wkładał gorącego kartofla w dupę . Może to jest jakiś sposób ? ;)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #255 27 Paź, 2014, 22:37:44 »
Że dżent jest nudny i nic w tym gatunku się nie dzieje. Bziąg bziąg na cyfrze + plumk plumk na cleanach z reverbem w tle - to wszystko w sterylnym brzmieniowo środowisku. Do tego nierzadko pedalskie voxy. Koniec końców z tego typu grania lubię tylko Meszugę i Vildhjartę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #256 28 Paź, 2014, 08:08:30 »
THALL  dziwko :P

Franq

  • Gość
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #257 28 Paź, 2014, 08:14:15 »
Że dżent jest nudny i nic w tym gatunku się nie dzieje. Bziąg bziąg na cyfrze + plumk plumk na cleanach z reverbem w tle - to wszystko w sterylnym brzmieniowo środowisku. Do tego nierzadko pedalskie voxy. Koniec końców z tego typu grania lubię tylko Meszugę i Vildhjartę.


No to rzeczywiście życie musiało Cię doświadczyć. Nie ma to jak stereotypowe myślenie. Całe szczęście na świecie są jeszcze tacy artyści jak Ty, drogi Bandicie 112, którzy stworzą dzieła oryginale i ponadczasowe :P
Nic osobistego, po prostu irytuje mnie takie pierdolenie. To samo można powiedzieć o każdym innym gatunku metalu. Słuchaj czego chcesz.

Pozdrawiam.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #258 28 Paź, 2014, 09:24:50 »
Nie lubię djentu, tylko pank kurwa!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #259 28 Paź, 2014, 15:02:17 »
Ale co to jest ten djent?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #260 28 Paź, 2014, 15:05:51 »
dude, djent is totally a genre!
i always go full retard

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #261 28 Paź, 2014, 16:16:44 »
Pierdolenie nie pierdolenie - w innych gatunkach metalu przynajmniej zespoły różnią się brzmieniem :P

 :-*

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #262 28 Paź, 2014, 17:32:55 »
Pierdolenie nie pierdolenie - w innych gatunkach metalu przynajmniej zespoły różnią się brzmieniem :P

 :-*

 :facepalm:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #263 29 Paź, 2014, 08:08:18 »
No już nie miotajcie się. Trochę może pierdoli, ale jednak Bandit powoli zbliża się do satori, a Wy go hejtujecie jak stado gimbusów :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #264 29 Paź, 2014, 08:41:50 »
No kurwa, jeszcze zeby mi w myślach zaczął czytać. Tutaj stawiam moje stanowcze NIE  ;D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #265 29 Paź, 2014, 09:16:18 »
Że dżent jest nudny i nic w tym gatunku się nie dzieje. Bziąg bziąg na cyfrze + plumk plumk na cleanach z reverbem w tle - to wszystko w sterylnym brzmieniowo środowisku. Do tego nierzadko pedalskie voxy. Koniec końców z tego typu grania lubię tylko Meszugę i Vildhjartę.

Bandit dostał zjebę za opinię ;)

Może życie mnie tego nie nauczyło ale faktycznie wiele djentowych poza wymienionymi przez bandita zespołami (plus AAL i Tesseract) to ta sama śpiewka.

Ja na przykład nie odróżnię np. Intervals od Uneven Structure.

Zapomniałbym o Bulbie ;) Najbardziej go lubiłem jak grał sam, było naprawdę ciekawie, później doszedł wokal i było tylko gorzej.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #266 29 Paź, 2014, 09:30:57 »
Że dżent jest nudny i nic w tym gatunku się nie dzieje. Bziąg bziąg na cyfrze + plumk plumk na cleanach z reverbem w tle - to wszystko w sterylnym brzmieniowo środowisku. Do tego nierzadko pedalskie voxy. Koniec końców z tego typu grania lubię tylko Meszugę i Vildhjartę.

Bandit dostał zjebę za opinię ;)

Może życie mnie tego nie nauczyło ale faktycznie wiele djentowych poza wymienionymi przez bandita zespołami (plus AAL i Tesseract) to ta sama śpiewka.

Ja na przykład nie odróżnię np. Intervals od Uneven Structure.

Zapomniałbym o Bulbie ;) Najbardziej go lubiłem jak grał sam, było naprawdę ciekawie, później doszedł wokal i było tylko gorzej.

Opinię też trzeba umieć przedstawić ;) ale jak wiadomo ta jest jak dupsko, kazdy ma własną . Natomiast bardziej od opinii bandita, który mnie chyba niczym nie zaskoczy, zaskakuje mnie Twoja, przecież to tak cholernie różna muza i brzmieniowo i klimatycznie.  Cóż zycie uczy nie takich drobiazgów i nauczyło mnie również tego, by nie zagłębiać sie w takie tematy jak ten, co to próbują rozwikłać wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy.

E:
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2014, 09:52:37 wysłana przez commelina »

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #267 29 Paź, 2014, 09:51:54 »
Wydaje mi się, że wiele takich rzeczy sprowadza się do niuansów.
Np.: większość post-rockowych (Russian Circles itd) zespłów gra bardzo podobnie do siebie. Nie mówiąc już o death czy black metalu ;)
Oczywiście, że każdy tzw. gatunek ma jakieś określone cechy wspólne ale pomimo tego lubię usłyszeć to co leci to "Ten" zespół a nie inny. Ale taka rozpoznawalność brzmieniowo/stylowa jest naprawdę rzadko spotykana.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #268 29 Paź, 2014, 10:22:15 »
Cytuj
Ale co to jest ten djent?
To jest taki jakby Maciek z Klanu heavy metalu.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #269 29 Paź, 2014, 12:41:26 »
Wroo, powinieneś być wikipedysto.  :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #270 29 Paź, 2014, 21:53:24 »
Na dziś cieszą mnie dwie rzeczy, gdyby umarły: djent i putin ;).
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #271 29 Paź, 2014, 22:57:21 »
Do tego islamiści, murzyni, homoseksualiści, transwestyci, punkowcy, politycy, myślący inaczej i w ogóle wypierdolmy wszystko, żeby nie było niczego.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #272 29 Paź, 2014, 23:29:07 »
Na dziś cieszą mnie dwie rzeczy, gdyby umarły: djent i putin ;).

Zycie nauczyło mnie ze to pierwsze można wyłączyć i nie słuchać ale jeszcze nie nauczyło mnie jak wyłączyć to drugie.
A na tym to by mi bardziej zależało :(

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #273 29 Paź, 2014, 23:31:36 »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #274 29 Paź, 2014, 23:34:35 »
Proponowałbym zacząć od własnego podwórka.
Chociaż trochę ciężko tak oddzielić skoro sąsiad praktycznie u nas mieszka
Jazz, Lounge, Downtempo