Autor Wątek: Mayones Flame LP IV Custom "GŁOWA"  (Przeczytany 6064 razy)

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Mayones Flame LP IV Custom "GŁOWA"
« 06 Kwi, 2012, 14:26:17 »
Witam,

Kolejna mała pochwałka tym razem Custom 6-string także ze stajni Mayones, a dokładniej Flame :).

Coś o zmianach. Z org. LP IV została tylko deska i wykończenie. Klucze Schaller, mostek Schaller + kostki Graph-Tech, siodełko także grafitowe, przystawki DiMarzio Paf PRO (gryf) SuperDistortion (most), 2x Push-Pull Volume/do rozłączanie cewek 2x barwa, strap-lock Schaller, case + pasek Mayo :).

Dodatki kremowe dla większego kontrastu - wiosło wydaje się czarne z daleka - D-B-Blue jest dość ciemny ale pięknie się prezentuje przy zbliżeniach ... bez skojarzeń :)

Wiosło ciężkie jak pierun, ale karku nie urywa :) (mahoniowy Epiphone LP Std. Plus TOP duuuużo lżejszy), gada pięknie z deski. Generalnie strojona do C-dropped urywa j.... przy samej d....

Oto fotki:

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Też właśnie bardzo chce LP IV! Tylko jakiegos większego szatana w wersji gothic! Serdecznie gratuluę!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Piękny! :O

Tylko te ramki :/
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Ostatnio jak byłem odebrać EXG-7 był piękny - transparent black - moim zdaniem szatan z duszą :) - nie lubię osobiście monolitów i zawsze zależy mi na widocznym drewienku :), tamten był piękny i myślę, że nie tylko mi się podobał bo miał na dzień dobry kartkę SOLD :)

Posty połączone: 06 Kwi, 2012, 14:33:54
@ Rachet - tak właśnie miało być - nalegałem, żeby nie były czarne/osprzęt GOLD i przy odbiorze Paweł powiedział: "miałeś rację, nie prezentowałby się tak pięknie w czarnych dodatkach"

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Gratulacje! LP od Flame są zajebiste. Mam LP chyba II i brzmi cudownie. Czeka tylko na regulacje..
return to monke

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Na drugiej focie top przepięknie wyszedł. Wyczesane wiosło, chyba mi się właśnie gas zrobił. Czekamy jeszcze tylko na Jakuba, żeby potwierdził, że markery chujowe i top źle spasowany. :D
It's always nice to have a penis.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Co ja tutaj będę wiele pisać - wszystko co Rogaty pisze się zgadza :D
Jeszcze ta główka faktycznie trochę kiepska, ale co tam. Ogólnie kolorystycznie na wypasie i mi robi poza tym co w powyższym poście napisano - gratzy! ;)

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Piękna gitarka i dobre specki. Na pewno będzie dobrze służyła. Gratulacje

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
no trochę mamy :) ale nawet nie chodzi oto że zniżki co o fakt że płacisz tyle co za Epi w wyższej wersji a masz co chcesz i nie ma że brzęczy czy nie trzyma tonacji :) a klucze takie chciałem główką miała być też z bindingiem ale za próżno dałem im znać bo gryf był już złożony :( jak robiłem kolejna wycenę LP tylko bogatsza dostałem 700 mniej na start więc chyba dobrze kupować u krajnow :) a nie Chinczyków

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bardzo ładne wiosło, gratulacje.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Niebieski LP  8) 8) 8)

Offline kangoo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
Fakt, kolor dziwny jak na LP, ale ujdzie, jak brzmi odpowiednio :). Piękny top, tylko kształt tej główki.. Ale ogólnie bardzo mi się podoba, zazdroszczę i gratuluję..!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Ojtam się główką wszyscy przejmujecie :p
Już ktoś na tym forum coś takiego pisał :D
Do commeliny dobrze zagadasz i wszystko sie da zrobić;p

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24537 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
40 Odpowiedzi
17944 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 21:54:27
wysłana przez harry_manback
16 Odpowiedzi
10186 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 22:15:04
wysłana przez Jakub_Z.
263 Odpowiedzi
86495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2012, 21:18:46
wysłana przez blackdahlia
22 Odpowiedzi
5092 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 17:17:33
wysłana przez m.prorok