Autor Wątek: Akcja-Awaria czyli Gibol reanimacja  (Przeczytany 10830 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Póki nie jebniesz to się nie urywa. No ale co nas nie zabije... A dobrze sklejone drewno będzie mocniejsze, bo z reguły już nie pęka w tym samym miejscu. :D Choć faktycznie gibol słabo sprawę przemyślał, bo drewna w tym miejscu faktycznie mało a mahoń najmocniejszym drewnem niestety nie jest.
synkopy to guwno

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
na prawdę dziwię się że główka nie urywa się przy zwykłym strojeniu, przecież tam jest kilka milimetrów kwadratowych drewna tylko
Boś młody pawian.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie żebym się czepiał, ale te niedoszlifowane dziurki w BFG to z tego co wiem taki myk, że niby korniki...
Poza tym jeszcze nie widziałem chujowo gadającego BFG więc ja bym się zbytnio nie czepiał. Ale co ja tam wiem. W końcu jestem jednym z nielicznych gości, którzy kupują gitary bo grają a nie bo są ładnie zrobione...

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Poza tym jeszcze nie widziałem chujowo gadającego BFG
:lol: :lol: :lol:
Szczerze? Jeszcze nie słyszałem zajebiście gadającego gibola. Wszystkie mulą i posysają aż po kule. Ale co ja tam mogę wiedzieć. Ogrywałem tylko flaying v, elpe studio, fejdet i standarta oraz tego nieszczęsnego sg melodymakera gdzie na mostek pożałowali i wjebali tylko strunociąg od TOMa. No i tego BFG na sucho. Fakt, byle uderzenie trzepało tym drewnem na wszystkie strony ale co z tego? Gdzie ten legendarny lejący się żipsonoski sustain? Bo na pewno nie na wiolinach powyżej 12sego. Dżek JS20 z przykręcanym gryfem i jakimś gównianym tremolem na sucho dłużej ciągnął a przynajmniej nie mulił na bassowych.
synkopy to guwno

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
:lol:
Szczerze? Jeszcze nie słyszałem zajebiście gadającego gibola

To ten...

Cytuj
Ogrywałem tylko flaying v, elpe studio, fejdet i standarta oraz tego nieszczęsnego sg melodymakera

... i tego...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie żebym się czepiał, ale te niedoszlifowane dziurki w BFG to z tego co wiem taki myk, że niby korniki...
Poza tym jeszcze nie widziałem chujowo gadającego BFG więc ja bym się zbytnio nie czepiał. Ale co ja tam wiem. W końcu jestem jednym z nielicznych gości, którzy kupują gitary bo grają a nie bo są ładnie zrobione...

Yony co innego stylizacja, i takie coś wyczuwam, sam robiłem "korniki" przypalanki i inne takie bo Francuzy miały takie loty na taki klimat. Ale nie są to dziurki tylko efekt frezowania pod włos i to zwyczajnie wygląda jak nieoszlifowana deska, no dobra nie ma co dla mnie to i tak pozostanie dziwnym wybrykiem natury, ale OK no i ponoć o gustach się nie dyskutuje więc milknę ;)

Offline Jakób

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
  • always the hard way
    • The Corpse
Cytuj
na prawdę dziwię się że główka nie urywa się przy zwykłym strojeniu, przecież tam jest kilka milimetrów kwadratowych drewna tylko
Boś młody pawian.
bardzo bym kurwa chciał :/
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi, 2012, 14:22:41 wysłana przez Jakób »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Kwestia punktu widzenia ;).
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
41? Toż to już trup! :D
Ja się kiedyś strasznie gasowałem na BFG i przeszło mi. Ale nie przez to o czym tutaj piszecie. Po prostu wiosło nawet "tej klasy" co giby studio / bfg nie jest mi potrzebne. Oczywiście nie obraziłbym się gdyby mi "wpadło" ale miałbym lepsze pomysły jak wydać taką kasę (w znaczeniu - na jakie wiosło).
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Jakób

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
  • always the hard way
    • The Corpse
trup od początku "kariery" ;) a 41 jeszcze przez 3 tygodnie tylko

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Spokojnie - niektórym po czterdziestce się dopiero kariera zaczła! Nawet tutaj!

« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2012, 08:46:09 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
41? Toż to już trup! :D


Niektórzy wierzą w życie po życiu :D

Omlet, wydałeś na siebie wyrok :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Przeca życie zaczyna się po pięćdziesiątce, a właściwie - po dwóch, trzech!
Paczki z głów!

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Też miałem parcie na Gibola (studio albo BFG - na więcej trochę mało kasy), ale stało się inaczej może palnę jak łysy z grzywki, ale wolę mojego Flame IV Custom :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ejże, starszyzna, zachowujecie się jak dzieci. Temat jest o naprawie główki, a nie o przereklamacji/wyższości Gibsonów w stosunku do innych gitar. Jak ten model wygląda widać doskonale. Jeśli komu to nie przeszkadza, bo brzmi mu dobrze - niech gra. Kogo boli - niech kupi co innego. Mnie boli (nie widziałem wcześniej tego typu zbliżeń BFG), ale na przykład Zenonie dom?na grałbym z nieporównywalnie większą ochotą, choć "brzydsza": http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/shortscale-org-(domn-gierary-hir)/?message=110011

Co do meritum - świetna robota, nie mam pytań.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Jeżeli to nie jest jakąś tajemnicą, Jarku, ile liczysz sobie za taką robotę? :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
8243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2006, 22:41:03
wysłana przez Harvest
45 Odpowiedzi
23789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
5103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2012, 09:47:50
wysłana przez Vin$
13 Odpowiedzi
4935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2012, 15:28:51
wysłana przez 13
15 Odpowiedzi
9382 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2012, 21:14:39
wysłana przez heartquake