Autor Wątek: Akcja-Awaria czyli Gibol reanimacja  (Przeczytany 10831 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Akcja-Awaria czyli Gibol reanimacja
« 06 Kwi, 2012, 09:08:03 »
Ponieważ ostatnio wieje nudą ;)  tośmy z Vicolem odratowali ( z duchem świat ) Gibola.

Gadać wiela nie bede sami wiecie jak to działa











Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ilość odpadłych główek w les paulach musi być podobna do ilości psujących się XBoxów...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Podkleili vicolem i pigmej! :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Tak mnie zastanawia - ile taśmy maskującej lutnik zużywa w ciągu miesiąca? :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Od zajebania i jeszcze ciut ;)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Na palety kupujesz? :D
Ale serio - zastanawiam się jak duży odsetek lp miał problem z główkami, szczególnie lp używanych do grania na żywo a nie trzymania w kejsie i grania w sypialni.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To juz bys musiał pytac się na GOP ;) Ale sporo.  Rachet na pewno bedzie wiedział :P

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Ejejejeje! A gdzie zdjęcia całości?!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Bardzo solidna i estetyczna robota! Ja też poproszę więcej fotek. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
podoba mi sie to. Nie myśleliście, żeby cały korpus w tym macie obskoczyć?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie, uznajemy zasadę by przy naprawach dążyć do tego ( by ich w ogóle nie robić ) aby nie było widać ingerencji w instrument. Swoja droga, to istna bezczelność brac tyle kasy za takie wiesła. Mam na mysli ten konkretny model nie egzemplarz. BFG czy jakos tak, ryflowane gówno, sorry  panowie ale normalnie byście klienta który to sprzedaje za jajca powiesili, ale Gibol, o to jest takie zajebiste. Tak, to powinno pójść do działu co mnie wkurwia ;)

Niedoszlifowane dziurki w korpusie, błąd w frezowaniu który przeszedł w całą serie ze niby troo? kurwa co to jest ?
Ze nie wspomne o gryfie wklejonym poniżej kropek :o

Normalnie nie pozwalam sobie na takie komentarze, ale takie gitary, za takie pieniądze to dla mnie granda.
Całe szczęście juz ich  chyba nie robią.




« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2012, 12:06:30 wysłana przez commelina »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kurwa, wyleczyłeś mnie z GASu na BFG :-O
Za to ślicznie zrobiliście ten mat. Dalej chce od Ciebie gitarę 28" ;)
Co do samego uszkodzenia to tak to jest jak się stroi do E ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Okrutnie chujowo wykonany ten bfg. Ale przynajmniej zrobiliście z Vicolem kawał dobrej roboty.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przyznam sie bez bicia, że Gibson jakos tak zawsze mało mnie interesował, i nie miałem pojęcia o istnieniu takiego modelu. Jak to zobaczyłem , to w pierwszej chwili pomyslałem, ze to jakiś kolejny pomysł na relik, lub ktoś sobie korpus w pywnycy dostrugał do gryfu. Okazuje się ze to orygynał.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Tak z czystej ciekawości, wiadomo gdzie został kupiony ten Gibson? Chodzi mi o kraj i dystrybutora.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie nie wiem.

Offline SinNameOn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
i dziwić się potem, że niektórzy wolą zamówić lutniczą kopię niż kupić oryginał  ::)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
because Only a Gibson is Good Enough :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline tizziano

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
No proszę Gibson wykończony niczym Sky Way :D ale za robote szacunek, dobrze wykonana ;)

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
O, mnie też odechciewa się BFG taką razą ;] Ale naprawa ekstra sprawa ;]

Orange

  • Gość
Nie, uznajemy zasadę by przy naprawach dążyć do tego ( by ich w ogóle nie robić ) aby nie było widać ingerencji w instrument. Swoja droga, to istna bezczelność brac tyle kasy za takie wiesła. Mam na mysli ten konkretny model nie egzemplarz. BFG czy jakos tak, ryflowane gówno, sorry  panowie ale normalnie byście klienta który to sprzedaje za jajca powiesili, ale Gibol, o to jest takie zajebiste. Tak, to powinno pójść do działu co mnie wkurwia ;)

Niedoszlifowane dziurki w korpusie, błąd w frezowaniu który przeszedł w całą serie ze niby troo? kurwa co to jest ?
Ze nie wspomne o gryfie wklejonym poniżej kropek :o

Normalnie nie pozwalam sobie na takie komentarze, ale takie gitary, za takie pieniądze to dla mnie granda.
Całe szczęście juz ich  chyba nie robią.

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

Zniszczyłeś mi dzieciństwo... :(

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Długi czas miałem chcice na ten model, bo lubię takie tępe, niegrzeczne i surowe gitary, ale po zbliżeniach na fotach to yyyy.... mam za to pytanie, co w miejscu switcha do zmiany pickupów robi pokrętło?? :)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Zara Raczet wpadnie i napisze, że chuja siem znamy :P

Z mojej strony tak to wyglądało:


















Potem jeszcze przeszlifowałem mu progi(TAK!!! Poprawiałem po PLEKU :P ), odgrzybiłem podstrunnicę, natarłem olejkiem, połatałem siodełko(w sumie to nie musiałem, tym bardziej, że za to grosza nie wzięliśmy a nowe siodełka nie rosną na drzewach(czasem zdarzają się na pastwisku ale tak sobie przyjść i złapać raczej nie wolno :P ). Ale dla mnie najbardziej liczy się satysfakcja, że wiosło odjeżdża sprawne). Swoją drogą miałem wielką ochotę poszpachlować te jebane dziury na bokach, zakleić kawałkiem drewna tą dziurę po frezie, zedrzeć ten chujowy lakier i przygotować wiosło od podstaw pod normalne malowanie. No ale zaraz by się zaczęło psioczenie frajerów, że to ingerencja w instrument i naruszona została jego oryginalność. Tak jakby kurwa jeżdżenie po nim samochodem, zrzucanie na glebę i łamanie główki trzeci raz z rzędu nie było ingerencją w fabryczną konstrukcję :P
« Ostatnia zmiana: 08 Kwi, 2012, 01:32:16 wysłana przez Vicol »
synkopy to guwno

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wiem już komu wyślę swoją gitarę jak mi się kiedyś główka złamie ;)

Offline Jakób

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
  • always the hard way
    • The Corpse
na prawdę dziwię się że główka nie urywa się przy zwykłym strojeniu, przecież tam jest kilka milimetrów kwadratowych drewna tylko :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
8243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2006, 22:41:03
wysłana przez Harvest
45 Odpowiedzi
23789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
5103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2012, 09:47:50
wysłana przez Vin$
13 Odpowiedzi
4935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2012, 15:28:51
wysłana przez 13
15 Odpowiedzi
9382 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2012, 21:14:39
wysłana przez heartquake