Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 703341 razy)

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
W sensie efektów? Chyba żadnych :(

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
A zapomniałeś już telefonu do mnie?

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Główka w kolorze korpusu.


« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2012, 15:31:54 wysłana przez Didejek »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ja mam taką prośbę do wszystkich, którzy będą na Kocim GP- nagra ktoś ładne próbki tego fajnego czarnego osiem tylko z aftermathem na pokładzie? Bardzo ładnie podziękuję i dam całuska w policzek ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Zielony kocur? Nie słyszałem jeszcze o takim umaszczeniu ;) Co nie zmienia faktu, że kopara mi opadła, strzał w dziesiątkę z tym wykończeniem.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ja mam taką prośbę do wszystkich, którzy będą na Kocim GP- nagra ktoś ładne próbki tego fajnego czarnego osiem tylko z aftermathem na pokładzie? Bardzo ładnie podziękuję i dam całuska w policzek ;D

My to wiosło zabieramy po GP na Śląsk coś postaramy się zmontować ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ja mam taką prośbę do wszystkich, którzy będą na Kocim GP- nagra ktoś ładne próbki tego fajnego czarnego osiem tylko z aftermathem na pokładzie? Bardzo ładnie podziękuję i dam całuska w policzek ;D

My to wiosło zabieramy po GP na Śląsk coś postaramy się zmontować ;)

Oooo, widzę, że całusek w policzek to dobra karta przetargowa. Muszę częściej praktykować ;)
W takim razie cierpliwie czekam!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jasny gwint. Didej masz jedne z najładniejszych gitar na rynku.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Nie no wykończenia same w sobie bardzo mi robią ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jasny gwint. Didej masz jedne z najładniejszych gitar na rynku.

NIE !!!!!!!!!!! :headbang:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Napisałem jedne z :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Wykończenia robią srobią, najładniejsze gitary itd, a na iwencie dzisiaj naliczyłem 3 osoby z sevenstring.pl, przy czym była to szanowna redakcja w postaci Leona, Harvesta i Yonego. Czasem odechciewa się robić gejparty.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Bo większość warszawiaków już na ninjach grała ;) I nie kupią, bo choć wiosła świetne, to nie do tego co grają.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ot znawca marketingowy i relacji towarzyskich. Rachet to nie zawsze o kupowanie chodzi, a ograć ? tak na YT ogrywali Ninje na BKP... niczym wycieczki dookoła świata.... palcem po mapie :P
Pamietaj Rachet nie samym chlebę zyje człowiek, czasami warto sie po prostu poznać. Dlatego tak miło wspominamy Poznańskie GP i w sumie myślałem ze bedziecie mieli tutaj podobnie, cóz szkoda.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Rachet sorry, jaka większość i do czego co grają? Z Warszawiaków od początku roku byłeś Ty, Drozdu i Lupus. Pierwsze Ninje to zupełnie inny temat niż to co obecnie produkujemy - inne pickupy, inne drewno, inny wykonawca - w zasadzie został kształt, ale też jest zmieniony. Warto było się przejść chociażby po to, żeby zobaczyć  co się zmieniło i dlaczego, a przy okazji wypić piwo i opierdzielić kiełbachę. Pomijam fakt, że dla ewentualnych przyjezdnych przygotowałem pokoje gościnne i generalnie liczyłem na jakąś frekwencję z tego forum. Niekoniecznie dużą, ale nikt się nie pofatygował oprócz redakcji portalu. FAIL. :facepalm:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dobrze, widać nikt Was nie lubi, dlatego nie przyszliśmy.

::)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Didejek: jako jeden z czołówki spamerów na forum przepraszam cię w imieniu wszystkich moich kolegów.
Jednocześnie chciałbym zaprosić na śląskie gejparty. Forumowa frekwencja będzie z pewnością lepsza, przygotuję dla ciebie pokój gościnny oraz uraczę piwem i kiełbachą.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ja z mojej strony przepraszam ze mnie nie bylo. Mialem sie pojawic, ale jak zobaczylem moj stan finansowy wolalem ta kase przeznaczyc na cos innego niz bilet, dlatego jak tylko bede mial jakis staly dochod to odezwe sie do Ciebie Didej w sprawie ogrania jak bedziesz jakas mial.
Jeszcze raz sorki za moja nieobecnosc.


P.S.
Obecnie jesli Commelina robi jakiegos kotka jeszcze to bede w gdansku w sobote i niedziele na Tattoo Konwencie i chetnie bym ogral tam BlacKata

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Didejek: jako jeden z czołówki spamerów na forum przepraszam cię w imieniu wszystkich moich kolegów.
Jednocześnie chciałbym zaprosić na śląskie gejparty. Forumowa frekwencja będzie z pewnością lepsza, przygotuję dla ciebie pokój gościnny oraz uraczę piwem i kiełbachą.

Właśnie, przybywaj do nas na śląsk! Nawet ja będę starał się dostać, jak mnie nie wypiszą ze szpitala to na żądanie wyjdę, kurwa, gejparty jest ważniejsze! :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niektóre małolaty typu Rachet niestety nie czują jeszcze tego klimatu pobycia razem in live, wypicia piwa a nie uwalenia sie jak tzw świnka i jedyne co sie pamieta to to ze : "kurwa była taka impra ze nic nie pamietam, ale było zajebiście "

W zasadzie to raczej nie ma za co przepraszać, ot jest jak jest miało być pięknie wyszło jak zwykle, natomiast wiadomo przynajmniej, ze wiecej jest bicia piany niz czegokolwiek innego. Tylko jak sie tą pianę ubije to czeba ją umieć wypić, ot  i w tym cały ambaras ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2012, 08:01:15 wysłana przez commelina »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Niektóre małolaty typu Rachet niestety nie czują jeszcze tego klimatu pobycia razem in live, wypicia piwa a nie uwalenia sie jak tzw świnka i jedyne co sie pamieta to to ze : "kurwa była taka impra ze nic nie pamietam, ale było zajebiście "

Tia.

Albo... Albo! małolatów jak Rachet nie jara perspektywa spotykania się z ludźmi z których większość nigdy specjalnie szacunku mu nie okazywała ;) Nieee, to napewno nie to.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2012, 08:59:24 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Rachet, zapominasz że jesteś w internecie...
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Widać ci których jeszcze nie poznałem, wczuli się w internet trochę za bardzo jak dla mnie, nikt chyba płakał nie będzie.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2012, 09:41:05 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
ej, dziewczyny, nie gryźcie się :-*
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Cytuj
Albo... Albo! małolatów jak Rachet nie jara perspektywa spotykania się z ludźmi z których większość nigdy specjalnie szacunku mu nie okazywała  Nieee, to napewno nie to.

Jakbyś zamiast 2309 postów miał 309, miałbyś zdecydowanie większy szacunek u wszystkich.

IMO warto zakładać nowe wątki o wszelakich spotkaniach, bo inaczej się gubią, a część zainteresowanych pewnie nawet nie wiedziała o party.
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
46588 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
51204 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1756 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat