Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 699239 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jazz Jack Rabbit i jego zły brat bliźniak? :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Świetna inicjatywa i życzę sukcesów, fajnie mieć kolejną polską manufakturę, ale... Czy będą kiedyś kociaki z innymi kształtami korpusów? Bo o ile główkę da się znieść, tak korpusy są jak dla mnie paskudne :D A kiedyś trzeba będzie nabyć siódemkę...

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Przewidywane są inne korpusy, ale nie daję gwarancji, że nie będą równie paskudne jak ten. Dobrze, że główkę da się znieść, bo tu na pewno nie będzie zmian... :/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Hm. Czyli nie kupię nigdy BlacKata. Tak samo jak Jacka (innego niż SLS) :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Oj tam, jak już wypchniemy ze 100 sztuk na "Zachód" to tutaj się nagle też okaże, że nie ma downa, a główki są ok :D.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Główki są zajebiste kształt korpusu przejdzie, ale dobrze, że przewidywane są inne warianty
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Na zdjęciach zawsze wszystko chuj, ale w realu to 'o panie dzieju jaka piękna!'. Truestory, sprawdziłem osobiście ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Właśnie przyjąłem małą dostawę

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Na zdjęciach zawsze wszystko chuj, ale w realu to 'o panie dzieju jaka piękna!'. Truestory, sprawdziłem osobiście ;)

Zgadzam się co do korpusu, hedstok nie zyskuje. Ale chyba tylko mi się nie podoba, więc jeden pies.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Nie tylko Tobie, jeszcze ze 2 inne osoby się znalazły.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Mnie wciaz niestety nie przekonuje wodoglowie.
Ale to moj problem tylko od strony patrzacego.
Na Musikmesse mialem w lapach jednego Blackata i manualnie sa super.
Tylko kuchnia przed lustrem nie moglbym stawac.
Jak tu cwiczyc? ;)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Mi się cały projekt podoba i faktycznie troszke lepiej korpus wyglada po drobnej korekcie. Obejrzałem dzisiaj jeszcze raz zdjecią czerwonego Leona z Fredem i dopiero mnie jebło (tak 'jebło', inaczej nie potrafie tego opisać), że ten 8-strunowy blackat jest gigantyczny! Jakbym pewnie wział to do reki to cały brzuch i pół klaty zajmie...chociaż ja tam te  1,86 wzrostu mam to aż tak nieproporcjonalnie by nie wygladało....chyba
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
@escape jeszcze tylko 20 postów! dajesz dajesz, wiecej spamu

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@escape jeszcze tylko 20 postów! dajesz dajesz, wiecej spamu

wypraszam sobie do jasnej anielki, tyle lat przeglądam to forum i w końcu zacząłem się udzielać a tu mnie od mielonki wyzywają!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Fred jest ogólnie niedużym gościem, więc każda gitara w jego rękach wygląda jak niezłe bydle, ale to fakt - 8 jest duże. Korpus do 8 został powiększony pod silnymi wyraźnymi naciskami poprzednich wykonawców i ja nigdy do końca nie byłem przekonany do tej decyzji, więc po rozpatrzeniu różnych za i przeciw postanowiliśmy z Jarkiem robić korpus bardzo zbliżony do tego co jest w 6 i 7 (pewne korekty kształtu muszą być w każdej wersji ze względu na inną szerokość gryfu. Lada moment skończy się robić kilka ósemek i będzie pozamiatane :)




Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A będą 'truneki'  kiedyś? :-)

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Nie planuję truneków

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Jeden poważny klient na 8semkę w tym momencie odpada...

:D
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Tak, i ze zmienionym korpusem. Najlepiej na superstrata :D

ED. O i z główką a'la blackmachine!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
 :facepalm: A ja głupi odczytałem pytanie czynastego jako o trunki bo było wspomniane GP u Didełke
Głodnemu chleb na myśli  :facepalm:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Jeden poważny klient na 8semkę w tym momencie odpada...

:D

Wuju...o endorsemencie to w ogole i tak by nie bylo mowy patrząc po szerokim instrumentarium ów poważnego klienta...

[Trollmode ON]No chyba ze Didejek zrobiłby "BG Signature Balalajka Trunek Kastom 8 string"[Trollmode OFF]

Moze powtarzam co zostalo już powiedziane tudzież nie odkrywam ameryki, ale tak na serio Didejek, fajnie ze bardzo szybko ktos taki jak Fred Brum zakupił Blackata, podnosi Ci prestiż i daje odpowiedni rozgłos. A potrzebna jest alternatywa jeżeli chodzi o wysoką półkę gitar customowych, bo np Mayo ma ceny jakie ma i kto bedzie chcial Mayo to i tak kupi Mayo i fajnie by bylo gdyby jeszcze kilku znanych graczy...kh kh Tosin...kh kh... zostalo chocby udokumentowanych z Blackatem na zdjeciu chocby na MusikMesse... chyba dosyc realne?

a dla wydziwiajacych, majacych swoj koncept na gitare jest chociazby Skervesen:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Didełke szykuje lep na Bulba ;D   ma Mayo tera RAN, czas na kota, Blackota ;D

   
Spoiler

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Przyznam się, że chodzi o to, że jest tylko jedna firma na świecie, która umie robić tru nek dobrze i my nie mamy aspiracji, żeby im wchodzić w paradę. Jak Jarek raz spróbował zrobić gitarę w technologii tru nek to zrobił niechcący bas i to leworęczny i bezprogowy - EPIC FAIL.

A co do Tosinów, Bulbów itd - nie mam żadnego ciśnienia na ściganie endorsmentu. Intuicja mi podpowiada, że jak będziemy dobrze robić swoją robotę to różni uznani artyści do nas sami w odpowiednim momencie zapukają. Jeżeli ktoś kupuje nasz instrument i na nim gra to dlatego, że mu się podoba, a nie dlatego, że dostał korzystny deal na endorsment.

A co do cen - nie jesteśmy tani. Niektórzy nie rozumieją dlaczego, ale powodów jest kilka:
1. W przeciwieństwie do różnych lutników wystawiamy faktury na nasze instrumenty, więc 23% ceny stanowi podatek vat
2. Nie wytaniamy na żadnym elemencie - BKP, Hipshot itd to oczywista sprawa, ale są też elementy mniej widoczne a równie ważne - na przykład można spokojnie wytanić na pręcie do gryfu, progach itd. Tylko potem progi szybko się wycierają, a pręt rezonuje i generuje wilki.

A co do Mayo - mam do nich olbrzymi szacunek, bo robią bardzo dobre instrumenty i przetarli szlaki innym polskim firmom. Bez Mayo nie byłoby BlacKata.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Gdyby nie Mayo nie byłoby kilku zdolnych ludzi ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gdyby nie majo bulb nigdy nie zagrałby na regiusie

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42595 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
46008 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
50737 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9670 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1696 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat