Autor Wątek: Monitory czy dobre głośniki multimedialne ?  (Przeczytany 15768 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Ja mam Geniusy model SP-HF1250X ( już ich nie robią). Przerzucałem kanały basowe z tyłu na przód. Są z MDF - u i to dość twardego  . Kupione w 2008 roku i nauczyłem się ich słuchać  . Moim zdaniem nie przebarwiały aż tak dźwięku żeby nie można było by się pobawić w robienie muzy. Z resztą można było dobrze zrobić korekcję tym co ma na na gałach z przodu. Jako budżetówy sobie chwaliłem, ponieważ na nic innego mnie nie  było stać. I tak do tej pory się  na nich bujałem właściwie...8 lat. Niestety przedwczoraj jebnął mi jeden kanał. Musze znaleść jakiegoś elektronika co by zerknął co tam walnęło. Z poziomu bidoka jakby ten model robili jeszcze to bym polecił innym bidnym którzy kasy ni mają a chcą coś robić na początek

Posty połączone: 02 Maj, 2016, 15:44:40
Ja mam Geniusy model SP-HF1250X ( już ich nie robią). Przerzucałem kanały basowe z tyłu na przód. Są z MDF - u i to dość twardego  . Kupione w 2008 roku i nauczyłem się ich słuchać  . Moim zdaniem nie przebarwiały aż tak dźwięku żeby nie można było by się pobawić w robienie muzy. Z resztą można było dobrze zrobić korekcję tym co ma na na gałach z przodu. Jako budżetówy sobie chwaliłem, ponieważ na nic innego mnie nie  było stać. I tak do tej pory się  na nich bujałem właściwie...8 lat. Niestety przedwczoraj jebnął mi jeden kanał. Musze znaleść jakiegoś elektronika co by zerknął co tam walnęło. Z poziomu bidoka jakby ten model robili jeszcze to bym polecił innym bidnym którzy kasy ni mają a chcą coś robić na początek i mam w nosie opinie  i śmichy burżujstwa co ma paczki za hoj wie ile  8)
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2016, 15:44:40 wysłana przez myheaven »
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline karina.ri

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
monitory są dobre

Posty połączone: 06 Cze, 2016, 12:03:05
:D :D :D :D :D :D

Offline Andres

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Ja tylko ci powiem, że słuchanie muzyki na monitorach na dłuższą metę to fail więc nie dopuść do sytuacji w której będzie to twój jedyny odsłuch z komputera.
Po co kupować monitory zeby na nich nie słuchać muzyki chyba po to sa. Słuchając muzyki mozna odpocząć od robionego para godzin mixu, odpocząć od agoni zobaczyc jak brzmi mixy ktore zdobyły nagrody grami. Chociaz by po to by nie słuchać wyłącznie muzyki bo jest fajna tylko analizować co brzmi jak.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
56 Odpowiedzi
40829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2009, 17:56:34
wysłana przez Junia
37 Odpowiedzi
20208 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2009, 00:31:25
wysłana przez wrobelsparrow
22 Odpowiedzi
19215 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2011, 14:58:08
wysłana przez Semedi
6 Odpowiedzi
4501 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2012, 19:08:54
wysłana przez Sulphur
9 Odpowiedzi
3010 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2014, 11:39:08
wysłana przez ITHMW