Autor Wątek: Invictus guitars, czyli kto klepie gitary Wildhjaarty  (Przeczytany 49407 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"

Posty połączone: 24 Sty, 2013, 13:26:32
ps: @Radek M każdy może mieć zły dzień jak widać :)


każdy może prowadzić słabą na maxa "działalność" jak widać ;)

PS: wiem wiem, ale nie mogłem się oprzeć ;) oprócz tych zasp to dzień jest very w cipkę, a to że mnie irytuje to co robisz to inna sprawa ;) wiesz men, Dawson z forum robi mniej więcej to samo co ty, ale on się z tym nie pałuje. Może tędy droga?

Co do invictusa, to koleś sobie strzela w stopę i tyle. Zniknie zapewne dosyć szybko z rynku, albo przynajmniej już nie będzie sprzedawał wioseł za 3k$. Rynek sam to zweryfikuje bardzo prędko a gościu milionerem raczej nie zostanie.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 14:10:31 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
nie do końca to samo - on profesjonalnie ja hobbistycznie z zamiłowania do eksperymentów :), a to, że Cię irytuje to wiem :) :) :) :)

co do wiosła to sorry, przy takiej cenie NIE MA OPCJI, ŻE MA SIĘ ZŁY DZIEŃ!!!

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Akurat myślę że z zamiłowania do kasy ;) Niezależnie od wszystkiego, zawsze i wszędzie możesz liczyć na mój ciepły komentarz ;)

jeżeli zaś chodzi o pana z invictusa to powiedział bym, że prowadzi raczej słabą na maxa działalność ;)

buziaki :*
No pain No gain !

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
$3000? Ja pierdole...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Cieszy mnie, że taki artykuł się pojawił i chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami po jego przeczytaniu.
  Wiele brandów pojawiło się nagle idąc za falą modnego obecnie erg/7/8 wykorzystując do tego często nazwiska artystów i podnosząc swoje ceny do standardów ze znanych Custom-Shopów. Zapominają tylko przy tym, że nie mogą się ze standardami znanych CSów równać i nie stać ich przeważnie na rekompensatę popełnionych błędów. Z firm które wymieniają w artykule to Mayones jest dla mnie jest przykładem jak należycie wejść i podbijać rynek, a Invictus przykładem krótkowzroczności i braku profesjonalizmu. Jak ostatnio zobaczyłem temat na .orgu, gdzie zamawiający opisuje współpracę z Mayonesem, który zaoferował rabat za to, że top jest w przeciwfazie (co nie jest ich winą, ani w zasadzie żadną wadą - widziałem mnóstwo Gibsonów/PRSów z czymś takim) to byłem pod wrażeniem. Żaden z Regiusów jakiego w rękach trzymałem nie miał ani jednej widocznej niedoskonałości (nie licząc tych do których musiałem użyć w swoim oku mikro zooma ;)), a rzadko idzie mi się spotkać z czymś takim w gitarach z moim pedantycznym natręctwem. Teraz stawiają takiego Mayonesa na tej samej półce cenowej z Invictusem, który dla mnie od początku śmierdział "Roterem z ładnymi zapasami drewna". Przy okazji rodzimego CSu wspomnę, że zdecydowałem się zamówić Skervesena nie kiedy zobaczyłem gitary (z ostrożności i doświadczenia innych z ich lutniczymi wyrobami, a późniejszymi problemami z nimi związanymi), a kiedy naocznie zobaczyłem jak Jarek dobrowolnie zaoferował serwis gitary biorąc na siebie koszty z tym związane. Nie przeszkadzała mi wada (która jak się później okazało wadą nie była), a fakt, że jeśli będę niezadowolony to mogę liczyć że zostaną podjęte jakieś kroki, aby to zmienić.
  Im więcej będzie takich artykułów i im częściej ludzie będą uczciwie opisywać swoje doświadczenia tym lepiej dla nas wszystkich, poza 'fuszerami/partaczami'. Nadal niektórzy boją się publicznie oświadczyć jak zostali potraktowani czy opisać uczciwie produkt. Jeśli coś zostało wykonane nieprawidłowo odkładają to aż nie stracą wszelkich nadziei na poprawę czy też do momentu aż nie sprzedadzą wadliwego produktu i będą mogli się swobodnie na jego temat wypowiadać. Mam nadzieję, że otworzy to też niektórym oczy, że zadowolenie klienta powinno być najważniejsze, a ceny adekwatne do tego jaką jakość się oferuje (zakładając działalność około globalną, a nie lokalną oczywiście)... bo każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 20:10:09 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Lee McKinney z Born Of Osiris też wypowiedział się na temat Invicutasa na swoim fb.
Ziom jest wyjebany w kosmos. Mijało już 10 miechów obsuwy od terminu budowy, a już reklamował się że Lee to Invictus Artist.
Sam jakiś czas temu robiłem remont gryfu z równaniem podstrunnicy i wyminą progów. Nigdy wcześniej tego nie robiłem, używałem prymitywnych improwizowanych narzędzi, które sam zrobiłem, a mimo to uważam że mój fretwork to arcydzieło w porównaniu do tego co widać na fotkach.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Błagam niech ktoś zbanuje tego idiotę, bo nie wytrzymie

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Błagam niech ktoś zbanuje tego idiotę, bo nie wytrzymie
Napisz o co chodzi i może ban nie będzie potrzebny.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Błagam niech ktoś zbanuje tego idiotę, bo nie wytrzymie

o kim mowa? Bo nie widze powiązania w na myśl przychodzi kilku :D

Zastanawia mnie tylko, że w kraju, który słynie z rozwiązywania sporów w sądzie próbuja mimo wszystko robic to maksymalnie polubownie i ugodowo siejąc drobny hejt w necie
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 17:10:20 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
oczywiście, że o forumowego dostawce chinszczyzny Głowe-głowe

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Oho, część forum widzę zwęszyła okazję do powiedzenia czegoś fajnego i popularnego. Łatwo się rzuca kamieniami stojąc w grupie, nie?  :P

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ależ z Ciebie perfidny oportunista Lupus :D Jak się jedzie w topicu o chinolach, to równo wszyscy, ale jak ktoś otwarcie powie co myśli to od razu trzeba się postawić w opozycji nie? :D
Wybacz, ja po prostu pewnych rzeczy nie mogę zdzierżyć, w tym zwykłych oszustów.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 21:49:48 wysłana przez blackdahlia »

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Ależ z Ciebie perfidny oportunista Lupus :D

No nie, tak się nie będziemy bawić.
W temacie o Gibsungu to prawda, wyraziłem moje zdanie na temat tego wyrobu i podejścia właściciela, natomiast daleko mi od podążania za trendem i ciśnięcia komuś, bo ktoś o wysokim statusie forumowym tudzież z drogim sprzętem wyraził dezaprobatę, nagle zrobiła się okazja i bo można. Możesz mi co najwyżej wypominać, że pisałem posty bez sensu zapowiadające gównoburzę ;)

A zdania na temat Głowy-głowy nie zmieniłem: nie podoba mi się podrabianie Gibsonów, ale godne pewnego osobliwego rodzaju podziwu jest to, jak po typie wszystko spływa bez żadnej szkody.

Zresztą, co ja tu się będę produkować i oceniać innych. Macie co poniektórzy dobre kontakty z adminami, pierdolnijcie parę banów i się skończą kwiatki demokracji ;D

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Wybacz, ale jeśli uważasz, że nie akceptowanie rzeczy powszechnie nieakceptowanych jest oznaką podążania za trendem to primo - gruba pomyłka, secundo - cholera CHCIAŁBYM żeby ludzie tak działali uwierz mi :) O ileż szybciej tępiono by chamstwo i głupotę :D
(czytać z dużą dozą humoru, tak na wszelki wypadek)

Ah, i jeszcze to. Jeśli coś takiego uważasz za przejaw demokracji, to przykro mi - również coś jest nie tak :D

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Wybacz, ale jeśli uważasz, że nie akceptowanie rzeczy powszechnie nieakceptowanych jest oznaką podążania za trendem

To nie jest oznaka podążania za trendem. Korzystanie ze społecznego przyzwolenia na ciśnięcie komuś w ślad za innymi - owszem.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
ktoś o wysokim statusie forumowym

kierwa, właśnie ze śmiechu oplułem piwkiem laptopa, fuuuuck
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Pie*dole, Moda na Sukces. Całkiem Was po*ebało?

*tak z kulturą.
mniut i piah

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Chciałbym tylko wtrącić, że zamiast wytaczać oskarżenia natury osobistej wystarczy użyć przycisku "Zgłoś do moderatora" i nie psuć dyskusji. Jest większa szansa, że prośba zostanie wysłuchana i że przy okazji sam blacki nie oberwiesz ostrzeżenia za obrażanie kogoś. Coraz więcej na forum ustawiania czyjeś osoby i nieporozumień niż rzeczowych dyskusji i dobrego poczucia humoru jakie zawsze temu miejscu towarzyszyło.

Cytuj
Zastanawia mnie tylko, że w kraju, który słynie z rozwiązywania sporów w sądzie próbuja mimo wszystko robic to maksymalnie polubownie i ugodowo siejąc drobny hejt w necie

Jak widać ten "drobny hate" działa jak założył autor w artykule. Wieści się szybko rozchodzą, reputacja spada, świadomość i strach przed zamówieniem rośnie, a przecież sukces takiej firmy zależy w dużej mierze od tego... słodycz zemsty zapewne poczuli :P

Być może z międzynarodową sprawą sądową jest za dużo zachodu o te $1200 straty, ale kto wie czy jeszcze do takiej rozprawy nie dojdzie ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 22:16:45 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Muszka wolę dostać to ostrzeżenie, ba nawet odpocząć tydzień od forum, ale napisać szczerze co mnie boli.

















Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ach z tą szczerością ;) Czasami lepiej się ugryżć w język , no ale są momenty gdy człowiek musi bo inaczej się udusi :D.
Prawda jest ze wytrzymać i przemilczeć jest czasami trudno, ale jeśli szczerośc tylko do kwasu prowadzi do szkoda jej, bo IMO szczerośc rozjaśnienie powinna dawać. No to tyli madrości starca :P a "sława" podmiotu tego topiku faktycznie zatacza niezłe kręgi i dziękuję Bogu ze to nie mój problem. W pełni zgadzam sie z Muszą ale jakoś niezrecznie mi było wcisnąć  "lubię to".

Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Cytuj
Zastanawia mnie tylko, że w kraju, który słynie z rozwiązywania sporów w sądzie próbuja mimo wszystko robic to maksymalnie polubownie i ugodowo siejąc drobny hejt w necie

Jak widać ten "drobny hate" działa jak założył autor w artykule. Wieści się szybko rozchodzą, reputacja spada, świadomość i strach przed zamówieniem rośnie, a przecież sukces takiej firmy zależy w dużej mierze od tego... słodycz zemsty zapewne poczuli :P

Być może z międzynarodową sprawą sądową jest za dużo zachodu o te $1200 straty, ale kto wie czy jeszcze do takiej rozprawy nie dojdzie ;)

Jeśli przegrany pokrywa koszty procesu a tutaj wina jest ewidentna i można wszystko udowodnić, to teoretycznie* nic nie tracą.

*Tylko z drugiej strony pytanie czy PR-owo jest to dobre dla zespołu grającego taką muzykę która nie zalicza sie do ścisłego centrum popkultury, że zamiast wypływać muzyką wychodzą bądź co bądź, skandalem.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
wiesz dla takiego zespołu, PR-owo to szczerze mówiąc wydaje mi się, że nie ważne co mówią, ważne że mówią ;) wtedy jest chociaż cień szansy że ktoś wpadnie na ich profil na którymś z portali i zaznajomi się z muzą. Brzmi to brutalnie, ale tak działa dzisiaj(żeby nie powiedzieć że od zawsze) szołbiz, głównie przez oszałamiającą ilość treści która miota się po sieci/świecie nieujarzmiona i bez praktycznie żadnej reklamy na którą nikogo nie stać.

Odwrotną sytuacją jest prowadzenie firmy. Tutaj już dosyć istotne jest "jak" mówią.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
25022 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2008, 00:07:05
wysłana przez Luca
58 Odpowiedzi
38118 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
0 Odpowiedzi
2468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2010, 19:26:40
wysłana przez mleko
34 Odpowiedzi
12484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 14:02:59
wysłana przez Sikor
10 Odpowiedzi
9585 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2016, 16:41:34
wysłana przez Myxu