Autor Wątek: Invictus guitars, czyli kto klepie gitary Wildhjaarty  (Przeczytany 49412 razy)

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
a może po prostu rzeczywiście fuszerka i co za tym idzie gitara zwyczajnie gitarnikom vildhajrty nie grała? jestem w stanie uwierzyć w taki scenariusz po tym jak o procesie produkcji wypowiadał się commelina. może czas zmienić branżę? :D

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
z ich facebooka.

Hello,

# 1 We have parted ways with our beloved Jimmie Åkerström, unfortunately we had to ask him to leave.
Theres no bad blood what so ever, we're still very close friends.
This does not affect writing or touring.

# 2 We have decided to terminate our agreement with invictus guitars and send back the guitars we've received from them as they couldnt meet our requirements.

Back on stocking up on ibby xl's! ^^

SEE YOU ON THE ROAD!


i odpowiedz w komentarzu a propo ich "wymagań" co do gitar:
"vildhjarta James: Playable guitars"  - to b było na tyle z tych "świetnych' customow ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2012, 13:44:13 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Nawet kropki na boku gryfu krzywo... To przez to...

Czyli cudów nie ma: źle robisz, źle zrobisz ;).
Paczki z głów!

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
aż żal taką szansę zmarnować. "wystarczyło" zrobić kawał wiosła, pochlebne opinie wildhjartów i cały .org by sie tym onanizował

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
aż żal taką szansę zmarnować. "wystarczyło" zrobić kawał wiosła, pochlebne opinie wildhjartów i cały .org by sie tym onanizował

Sogard ma rację. Złapali Panabogazanogi , a potem wszystko spierdolili :D
weimar guitar gently weeps

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Commel może potwierdzić, że ta gitara dla ziomka z EF jest na niewiele wyższym poziomie wykonania niż to co opuściło moją szopę :D

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Niejeden Roter jest na świecie :D
mniut i piah

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Nie rozumiem tylko, jak można mieć takie odchyły... Jak już coś się robi to cholera na 100% swoich możliwości (jak widać po wiośle ziomka z hacktivist - można), a ten po prostu wykazał się totalnym kretynizmem.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Skonczylem czytac artykul....rozwalil y mnie zdjecia gitary...te progi...i pierwsze co mi przyszlo do glowy "...rwa pierwszy lepszy ibanez czy cokolwiek innego robionego w Azji co wezmiesz z polki sklepowej bedzie wykonane na lepszym poziomie niz ta gitara"
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Commel może potwierdzić, że ta gitara dla ziomka z EF jest na niewiele wyższym poziomie wykonania niż to co opuściło moją szopę :D

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
@escape_artist - powiem Ci lepiej, każda gitara, która do mnie dotarła z Chin jest lepiej wykonana buuuuuhhhhhaaaa hhhhhhaaaaa haaaaaaa :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No nie mogę...teraz będziesz napierdalał w każdym temacie w którym się da żebyś stał się bardziej wiarygodny ze swoimi chińskimi podróbkami? meen, kurwełe kaman, przeca to widać a my idiotami nie jesteśmy.
No pain No gain !

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
A Ty będziesz teraz w każdym momencie kiedy napiszę odmianę słowa "Chińskie" gdziekolwiek jechał i wsadzał mi do głowy swoją magiczna teorię, że zależy mi na tym, żaby się uwiarygodnić, żeby może ktoś tu coś kupił/zamówił - stary LEJĘ NA TO CIEPŁYM MOCZEM i tak bym tego nie zrobił dla nikogo z forum (sorry taka prawda) mam swoje wewnętrzne przemyślenia na ten tematu i mogę nazwać to oficjalnie KUREWSKĄ ZŁOŚLIWOŚCIĄ z mojej strony NIE BO NIE nawet jak da ktoś 5 000 zł TO NIE!!!

Komentuje tylko to co widzę i chyba każdy widzi, a mogę dodać coś od siebie bo porównuje fotki do czegoś realnego czego Ty nie widziałeś, a ja macam od dłuższego czasu ...

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Panowie luzujcie

Fakt jest taki że te wiosła wyglądają jak huiem ciosane. Roter też jeden taki wypust kiedyś puścił w świat i było całe fotostory z prób odratowania gitary.

I też uważam że co jak co ale idąc do Tesco i biorąc ich gównianego chińskiego strata za 300zł takich perełek jak progi z tego Invictusa bym nie uświadczył..

EOT
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Panowie chciałbym zwrócic Wam malusią uwagę na fakt iz niemal z kazdego wiosła można zrobić pokrakę. Powiększenia które oglądamy są czasami kilkudziesięcio krotne i wyolbrzymiają w niebywały sposób to co widać gołym okiem. Zróbcie sobie zdjęcie skóry i powiększcie to kilkadziesiąt razy zobaczycie góry i doliny i inne dziwne rzeczy. Nie ma sie co pałować takimi fotami. Problem to jest jak facet podchodził do klienta, a nie te foty. Takie foty IMO to tylko pozywka na zabawienie "przy okazji tłumów"  i dodanie pikanterii artykułowi.
Głowa, zacznij sie tak cieszyć jak SAM fizycznie zrobisz gitare, a wtedy uważaj, bo byc może my sie pośmiejemy.

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
weimar guitar gently weeps

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wie kto ile on biere za wiosło?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
A Ty będziesz teraz w każdym momencie kiedy napiszę odmianę słowa "Chińskie" gdziekolwiek jechał i wsadzał mi do głowy swoją magiczna teorię, że zależy mi na tym, żaby się uwiarygodnić, żeby może ktoś tu coś kupił/zamówił - stary LEJĘ NA TO CIEPŁYM MOCZEM i tak bym tego nie zrobił dla nikogo z forum (sorry taka prawda) mam swoje wewnętrzne przemyślenia na ten tematu i mogę nazwać to oficjalnie KUREWSKĄ ZŁOŚLIWOŚCIĄ z mojej strony NIE BO NIE nawet jak da ktoś 5 000 zł TO NIE!!!

Komentuje tylko to co widzę i chyba każdy widzi, a mogę dodać coś od siebie bo porównuje fotki do czegoś realnego czego Ty nie widziałeś, a ja macam od dłuższego czasu ...

Men, jestem na tym forum od początku i takich postaci jak Ty kilka się tutaj przewinęło. Do ciebie nic nie mam, tylko do twojej działalności jak już. Temat nie jest o chińskich podróbach, co delikatnie zasugerowałem. Porównywać można do wszystkiego, jednak przedmiotem Twoich porównań jest towar którym handlujesz i zawsze jest przedstawiany w pozytywnym świetle. Już pomijam kwestie który były poruszane w innych tematach. To ogólnie sprawia że przestajesz być wiarygodny.

I pisząc coś, musisz być gotowy na krytykę, taki jest ten świat.

Dzisiaj się odezwałem bo miałem taką fantazję, akurat tutaj wlazłem. Do tego wkurwiły mnie zaspy od rana :) ogólnie nie chcę robić kolejnego chujowego offtopu, więc z mojej strony basta ;)

Co do samej gity, zgadzam  się z Jarkiem. To nie towar często przesądza o tym jak postrzegamy firmę, tylko to co robi firma jak coś pójdzie nie tak. W zasadzie tylko to.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 13:24:51 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Zgadzam się, że fotki zawsze można zrobić TAK lub ODWROTNIE i chyba wszędzie można się czegoś doszukać robiąc fotkę z cyklu "dojebmy się do czegoś" ...

... śmiałem się m.in. z tego, że koleś załącza rachunek napraw, który przekracza cenę nie jednego wiosła MiCh na którym nie ma takich (hmmmm nie wiem jak to nazwać bo ktoś sygnuje tą gitarę jako producent, jaki zakład produkujący gitary za cenę X GBP/USD/EUR/ect.) niedoskonałości w opinii sporej liczby gitarzystów/lutników/pedantów/estetów - o to chyba w miarę dobre określenie ...

Może i byście wyśmiali moje produkcje, jeśli bym je kiedyś zrobił, ale ten dzień raczej nie nadejdzie z prostego powodu - nie czuję się na siłach zrobienia czegoś lepszego niż fretless z deski made in Castorama (nie obrażam tu nikogo dlatego napisałem fretless bo progów bym raczej nie zrobił :)), ale myślę, że nie powstydziłbym się produkcji związanych z moimi umiejętnościami w innych dziedzinach :) ...

Pewnie racja, że każdy mógłby mieć zły dzień-miesiąc robiąc szarlotkę czy też gitarę i mógłby ją w mojej opinii nie dorobić, ale wtedy uważam, że nie wypuszcza się tego do ludzi, tylko wpierdziela szarlotkę samemu albo wywala do kosza, lub w tym przypadku przerabia na trociny dla Świnki Morskiej - ale to moje zdanie i podejrzewam, że większości producentów - kiedyś będąc w Mayo słyszałem jak chłopacy mówili na produkcji jak to dzień wcześniej poleciał Regius na przemiał bo coś był nie tak - i tak się chyba powinno robić dbając o jakiś poziom i wymagając za niego ceny X - nie wypuszczać produkcji z cyklu "miałem ...ujowy dzień" ...

Posty połączone: 24 Sty, 2013, 13:26:32
ps: @Radek M każdy może mieć zły dzień jak widać :)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Panowie luzujcie

Fakt jest taki że te wiosła wyglądają jak huiem ciosane. Roter też jeden taki wypust kiedyś puścił w świat i było całe fotostory z prób odratowania gitary.

I też uważam że co jak co ale idąc do Tesco i biorąc ich gównianego chińskiego strata za 300zł takich perełek jak progi z tego Invictusa bym nie uświadczył..

EOT

Harley-Benton Jr za 52EUR, ktorego kupilem synowi jest o niebo lepiej wykonany niz ten "lutniczy" produkt :o

Posty połączone: 24 Sty, 2013, 13:43:35
Panowie chciałbym zwrócic Wam malusią uwagę na fakt iz niemal z kazdego wiosła można zrobić pokrakę. Powiększenia które oglądamy są czasami kilkudziesięcio krotne i wyolbrzymiają w niebywały sposób to co widać gołym okiem. Zróbcie sobie zdjęcie skóry i powiększcie to kilkadziesiąt razy zobaczycie góry i doliny i inne dziwne rzeczy. Nie ma sie co pałować takimi fotami. Problem to jest jak facet podchodził do klienta, a nie te foty. Takie foty IMO to tylko pozywka na zabawienie "przy okazji tłumów"  i dodanie pikanterii artykułowi.
Głowa, zacznij sie tak cieszyć jak SAM fizycznie zrobisz gitare, a wtedy uważaj, bo byc może my sie pośmiejemy.

Powiekszenie powiekszeniem, ale ta gitara wyglada jak robiona z zamknietymi oczami  :facepalm:
Plamy, ktore mialy byc kropkami, koszmarnie osadzone i oszlifowane progi czy mostek wystarcza, zeby ta gitare zaliczyc do totalnych baboli.
To sa rzeczy, ktore widac z odleglosci 1m, nie trzeba nic przyblizac, po prostu masakra.
W kazdej gitarze robionej/wykanczanej recznie moze sie zdarzyc "cos".
Ale nie w takiej ilosci w jednej gitarze.

Raz w zyciu widzialem cos rownie okropnego. Moj znajomy zamarzyl sobie pograc na basie.
No i kupil bas "lutniczy" na ebay.de. Ja pierdziele, ciezko bylo na to patrzec, nie mowiac o graniu
(o progi mozna bylo sobie pokaleczyc palce).
Polecilem mu go od razu odeslac, co tez zrobil  :angel:
Tyle, ze  ten "bas" kosztowal kilkadziesiat EUR...
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2013, 13:43:36 wysłana przez Sikor »
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wie kto ile on biere za wiosło?

Kiedyś na fejsie podawał ceny i to było ok 2k€ może ciut ponad. Z tym że były to gitary okreslane " wtakim stanie w jakim są" . Były "gołe"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Kiedyś na fejsie podawał ceny i to było ok 2k€ może ciut ponad.
bardziej 2k GBP

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
że to drogie rotery to było wiadomo od początku tematu.
jako posiadacz rotera, mogę śmiało stwierdzić po fotkach że wykonanie podobne ;)
(tylko po co ja to piszę, skoro chcę go sprzedać? może dostane za niego 2k€ :D)
i always go full retard

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
25024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2008, 00:07:05
wysłana przez Luca
58 Odpowiedzi
38120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
0 Odpowiedzi
2468 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2010, 19:26:40
wysłana przez mleko
34 Odpowiedzi
12484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 14:02:59
wysłana przez Sikor
10 Odpowiedzi
9605 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2016, 16:41:34
wysłana przez Myxu