Autor Wątek: Focusrite - problem ze sterownikami na Windows 7 x64  (Przeczytany 5666 razy)

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Witam. Właśnie dotarł do mnie Saffire 6 usb i mam z nim problem. O ile na kompie z win XP działa bez najmniejszych problemów, to na windows 7 nie udało mi się go uruchomić. Jest widoczny w menadżerze urządzeń, niby sterownik zainstalowany i działa poprawnie, ale Audio Control Panel focusrite go nie widzi, nie mogę go też ustawić jako domyślne urządzenie audio w systemie. Oczywiście najnowszy sterownik ze strony focusrite'a. Spotkał się ktoś z tym problemem? na pewno są na forum jacyś użytkownicy focusrite'a..

Komputer to Asus x53s
« Ostatnia zmiana: 13 Paź, 2011, 23:35:12 wysłana przez Marc!n »

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
http://beta.focusrite.com/releases/focusrite_usb_drivers/

Tu są aktualne wersje driverów. Wiem że ktoś już miał taki problem z Saffire6. Spróbuj zmienić sterownik USB. W przypadku FW była taka potrzeba.Zmiana sterownika na legacy.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Heh, problem częściowo rozwiązany, tzn. karta chyba nie lubi się z moją myszą bezprzewodową :o
Karta działa prawidłowo kiedy mysz nie jest podłączona i odwrotnie, razem nie chcą pracować. wtf? :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a próbowałes je łączyc w inne USB? U mnie bylo mniej wiecej podobnie z innym gratem, ale wtedy kiedy miałem podłączone dwie rzeczy do powerUSB, więc wystarczło przepiąć mysz na zwykłe albo nawet do huba i śmigało :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Próbowałem, ale ja mam u siebie tylko zwykłe usb :) Problem jest tylko z konkretnie tą myszą, cokolwiek innego podłącze działa bezproblemowo

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
U mnie zadna zewnetrzna karta nie dziala gdy mam aktywne WiFi... ;)

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
O WiFi to wiem, u mnie działa ale pojawiają się trzaski więc też trzeba wyłączyć :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Windows 8

Zaczęty przez g-zs Software

22 Odpowiedzi
11830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2011, 12:39:16
wysłana przez Musza
2 Odpowiedzi
2887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2011, 13:45:21
wysłana przez .rogaty
8 Odpowiedzi
6549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2012, 03:05:25
wysłana przez sei.tahn
22 Odpowiedzi
10826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2013, 16:58:07
wysłana przez Donnie
2 Odpowiedzi
1764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2013, 14:50:13
wysłana przez majkelk