Autor Wątek: FRACTAL AXE USERS - porady, pomysły, presety.  (Przeczytany 332966 razy)

Offline grunio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Wlacz osadzony player soundcloud

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Co do mojego pytania do Lecha. To już sam doszedłem co i jak z forum Fractalowego. Musiałem wgrać sterownik do interfejsu E-MU XMIDI 1x1 i ustawić odpowiednio buffer SIZE na 128, DELAY na 90. Teraz to ja jestem gość. Pozdrawiam

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Na szybciora:

Wlacz osadzony player soundcloud

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
O chuj! Synthy z AFX ofc?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
hahaha, nie :D nie miałbym cierpliwości, żeby je ustawiać na Axe, ale są możliwe takie barwy do uciągnięcia bez problemu, na soundcloudzie fractala jacyś DJe wrzucają presety z takimi dziwnymi synthami właśnie.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Czy można odpalić samą symulację końcówki mocy i paczki? Chodzi mi oto, aby wpiąć do fractala dobry lampowy preamp, który bardzo lubię, a z fratala używać symulację końcówki mocy i paczki, no i efekty. Chyba pociągne fractala z USA.
Samej końcówki nie można, ale nie ma też takiej potrzeby, spokojnie możesz wpiąć preamp w AXE i odpalić symulację paczki, ja tak czasami robię i jest git.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Na szybciora:

Wlacz osadzony player soundcloud


Az - trzeba się do czegoś przywalić, nie? :D Werbel troszki jak walenie z plaskacza i niesłyszalna stopa. Gitarowo - mega :).
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. ;) Dzięx za opinię.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
 No Az, potężne!

Ps. Twoja muza wygląda jak dildo ;)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Leweoczkomisiarysia

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Na szybciora:

Wlacz osadzony player soundcloud



Rammstein na kwasie i sterydach

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
perkusję też na Fractalu nagrywałeś? ;)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
E tam, jak dla mnie dupy nie urywa :( Pokrenć jerzcze!
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
E tam, jak dla mnie dupy nie urywa :( Pokrenć jerzcze!

E tam. ;) Nie chce mi się, chciałem tylko brzmienie gitary uchwycić, cały mix polegał na tym, że wyregulowałem głośność instrumentów i w sumie to jedynie stopę mogłem dać głośniej.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
No Az, potężne!

Ps. Twoja muza wygląda jak dildo ;)

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Az dla mnie super. Gitara lux brzmi i jak na solówy schodzisz to jest zajebiście. Pozdrawiam

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
perkusję też na Fractalu nagrywałeś? ;)

Można powiedzieć, że tak, bo Axe mi służy jako karta dźwiękowa. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niechętnie, ale muszę przyznać, ze bardzo mi się podoba  ;)
Mam nadzieję ze to tylko cześc tego zacnego utworu.

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Panowie ja myślałem, że na tej stronie oprócz chwalenia się co się ukręciło będziemy dzielić się swoimi pomysłami i ustawieniami. A tu tylko pokazówki co się stworzyło na Fractalu. Ja dopiero się uczę i zaczynam coś tam tworzyć, ale bardziej doświadczeni użytkownicy Fractala mogli by się czymś podzielić. Ja na wstępie daję kilka presetów które wyłapałem z netu, a które mogą się przydać innym. Fractal Axe Ultra wersja 11.00
« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2012, 21:32:21 wysłana przez Sansamp »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Panowie ja myślałem, że na tej stronie oprócz chwalenia się co się ukręciło będziemy dzielić się swoimi pomysłami i ustawieniami. A tu tylko pokazówki co się stworzyło na Fractalu. Ja dopiero się uczę i zaczynam coś tam tworzyć, ale bardziej doświadczeni użytkownicy Fractala mogli by się czymś podzielić. Ja na wstępie daję kilka presetów które wyłapałem z netu, a które mogą się przydać innym.


Ale do której wersji Axe to są presety?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Ja mam Axe Fx Ultra wersja oprogramowania 11.00 i łyka bez problemów.  A wy macie już Axe II ? Bo na II to nie pójdzie. Jak by się spodobały to mam ich więcej, buszowałem po necie trochę. Clean Alana Holdswortha ten pierwszy preset jest genialnie zrobiony. Andromeda też jest ciekawa, inne również. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2012, 20:06:18 wysłana przez Sansamp »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja mam Axe Fx Ultra wersja oprogramowania 11.00 i łyka bez problemów.  A wy macie już Axe II ? Bo na II to nie pójdzie. Jak by się spodobały to mam ich więcej, buszowałem po necie trochę. Clean Alana Holdswortha ten pierwszy preset jest genialnie zrobiony. Andromeda też jest ciekawa, inne również. Pozdrawiam

No ja wiem, że nie pójdzie, dlatego pytam. ;) next time zaznaczaj do której wersji presety wrzucasz
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Ok Az. Widzę, że masz II. No no. I że jesteś z Olsztyna, to my ziomkami jesteśmy. Ja studiowałem w Olsztynie i w "Selani" u Szymona nagrywałem demo z kumplami. To były czasy ...
« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2012, 21:42:13 wysłana przez Sansamp »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja w Olsztynie też tylko studiuję. A Selani to już nie istnieje. Ekipa przeszła do Kiełbasy do Studia X ;) Przynajmniej częściowo.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sansamp

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Metal, Prog-Rock, Fusion
Mam pytanie w sprawie Fractala Ultra. Czy jest w nim możliwość ustawiania płynnego przejścia kanałów (presetów). Chodzi o to aby po zmianie kanału wybrzmiewał jeszcze wedle ustawień użytkownika poprzedni kanał (delay, reverb). Mam nadzieję, że jest taka opcja. I gdzie się to ustawia. Może ma ktoś instrukcję do wersji Ultra po Polsku. Pozdrawiam

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Fractal Audio AXE FX

Zaczęty przez Icchok Lejb Perec « 1 2 ... 14 15 » Efekty

364 Odpowiedzi
218440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2014, 00:09:13
wysłana przez Saint2013
Fractal AXE FX II !!!

Zaczęty przez Crank « 1 2 3 4 5 » Efekty

107 Odpowiedzi
82667 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2011, 00:13:34
wysłana przez bloodrafko
308 Odpowiedzi
235338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2021, 19:25:34
wysłana przez dari555
743 Odpowiedzi
296969 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
298 Odpowiedzi
193872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555