Autor Wątek: Wreszcie!! NCPAPAFS'n'LZZFIZPD !!!  (Przeczytany 5171 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wreszcie!! NCPAPAFS'n'LZZFIZPD !!!
« 01 Kwi, 2011, 17:36:38 »
NCPAPAFS'n'LZZFIZPD czyli Nju Cabinet, Power Amp, Pre Amp, Footswitch and Listwa Zasilająca Z Filtrami I Zabezpieczeniem Przeciwprzepięciowy m Day :D

W sumie od pewnego czasu kompletuję ten sprzęt, ale większość dotarła do mnie własnie dzisiaj :D Jako że po ślubie się odrobina kasy ostała i nikt nie chciał jej wydać, to sobie kupiłem, a co mi tam :D
Tak więc niespoełna tydzień po weselu mogę świętować po raz kolejny, bo oto po prawie 2 latach znów mam kompletny sprzęt i co najwazniejsze, jest to sprzęt ktory mnie strasznie gasował i który w 100% spełnia moje obecne wymagania. Ale po kolei:
Najpierw, 3 miesiące temu, od forumowego kolegi zakupiłem Poda X3 Pro
Dwa miesiące później po wielu poszukiwaniach trafiła się okazja aby od innego forumowego kolegi zakupić końcówkę Basha PA-50
Dwa dni po weselu, kiedy doszedłem do siebie, przeliczyłem fundusze i przekonałem żonę, że potrzebuje tego co chcę kupić (a co, trzeba się podlizać ;) ) zamówiłem pozostałe rzeczy: Samson PB10 Pro, dobrze znana tu na forum paczuszkę Harley Benton 212 na CV30, sterownik nożny L6 FBV Express i kilka kabli. Od żony dostałem sexi turkusowy recznik, coby mi się rack na paczce nie odbił ;) - oczywiscie widoczny na zdjęciu poniżej.

Teraz jeszcze tylko musze wykombinować w czym będę targał tego FSa, ale o tym za chwilę, najpierw foto:


Jak widać, ręcznik został dopasowany odcieniem pod diodę końcówki :D
Ogólne wrażenie z gry jest baardzo dobre. Zestaw kurwi jak należy, póki co jestem po wstepnych testach w bloku. Ale ze jest sliczne piątkowe popołudnie, to pozwoliłem sobie mocniej rozkręcić sprzęt :D

A teraz pytanie odnośnie FS'a. Musze ten sterownik do PODa w cos wpakować, ale pedalboard nie może byc za duzy. Lecz znając życie bedzie taki, że jeszcze styknie mi miejsca w nim na cos dodatkowego. Więc pytanie do Was: co jeszcze może mi sie przydać pod nogą, jeśli posiadam kombajn brzmieniowy za plecami? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
tuner? chyba że nie używasz :D zapomniałem, że pod ma
« Ostatnia zmiana: 01 Kwi, 2011, 20:13:22 wysłana przez mati304 »
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ma w podzie to pewnie nie będzie chciał, zegarek to podstawa ewentualnie kaczkę jak już koniecznie coś musisz tam wpakować ale jak Ci ta z poda pasuje to w sumie też bez sensu. W ogóle takie szukanie na siłę czegoś bo jest miejsce jest bez sensu. 

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Miejsce na wszystko - płyn do strun, kostki, klucze, a jak potrzeba to i flaszkę wcisnąć :]

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gratuluję! :) Sam kompletuję właśnie racka więc domyślam się jak cieszący może być widok całego rigu po tak długim czasie poszukiwania ;). Poka fotkę z tyłu, nie wiem dlaczego, ale lubię kable :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gratuluję! :) Sam kompletuję właśnie racka więc domyślam się jak cieszący może być widok całego rigu po tak długim czasie poszukiwania ;). Poka fotkę z tyłu, nie wiem dlaczego, ale lubię kable :D

Jutro pokażę, bo zaraz wychodze i nie zdąze jej zrobić ;)
Z tym rackiem jest taki problem, że zawsze coś więcej się chce. Mi zaczęła latac po głowie jeszcze opcja dołączenia do tego wszystkiego Sonic Maximizera, ale wtedy musiałbym kupic racka 8U. Z kolei jesli bym kupił 8U i sonica, to zostało by jeszcze jedno wolne miejsce na jakis unit 1U i kombinowałbym co jeszcze wsadzić. A że pewnie cos co bym wykombinowal mialoby rozmiar 2U, to musiałbym kupic sobie jeszcze większego racka :D Kurwa, nie gonie tego królika, zostawiam jak jest :D Focia będzie w niedzielę przed poludniem
B ( o ) ( o ) B S

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Graty, następny RACKowiec w komplecie :) ja niedługo wyrzucę fotki mojego uaktualnienia :) Gratulejszyn, zawodowo !! Widzę, że nie tylko moja żona jest pobłażliwa :D:D:D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Gratulacje:)
Fajnie się to prezentuje, mam nadzieję, że brzmi co najmniej równie dobrze.

BTW. Końcówka na samym dole to chyba nie jest perfekcyjny pomysł.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nigdy nie rozumiałem takich elektrowni ale jeśli brzmi tak jak wygląda, to musi być zajebiście. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Weź wiekszego racka, 8U i dołóż sobie półkę. Jak dołączysz BBE to nawet 10U, bo zawsze końcówce zrobi dobrze dodatkowe chłodzenie, resztę wolnego przeznacz na szufladę, wtedy nawet nie będziesz musiał szukać pedalboarda i wszystkie pierdoły, kable, zasilacze i zapasową gumkę będziesz mieć w jednym, zamkniętym unit'cie.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
BTW. Końcówka na samym dole to chyba nie jest perfekcyjny pomysł.
Właśnie też się nad tym zastanawiałem. Dałem ja na sam dół bo:
1. jest najgłębasz pod względem wymiarów
2. ujście ciepła jet z tyłu
3. jest najcięższa (choć to akurat pewnie nie ma znaczenia) ale jakos tak miałem wrażenie że się opierała na innych sprzętach które wyglądają sporo delikatniej niz ona - ot taka moja fanaberia :D

Weź wiekszego racka, 8U i dołóż sobie półkę. Jak dołączysz BBE to nawet 10U, bo zawsze końcówce zrobi dobrze dodatkowe chłodzenie, resztę wolnego przeznacz na szufladę, wtedy nawet nie będziesz musiał szukać pedalboarda i wszystkie pierdoły, kable, zasilacze i zapasową gumkę będziesz mieć w jednym, zamkniętym unit'cie.

I chyba tak właśnie zrobię, zapasowa gumka musi być :D Tylko u kogo taki case zamówić? Kto robi solidnie i nie strasznie drogo? Bo w sumie znam tylko Paco cases :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
http://www.spococases.com/
Robili skrzynie Rootwaterom m.in., mi został case do paczki i działa. A cena była sporo niższa niż w Paco.
Albo pilnyj Allegro, bo czasem trafiają się fajowe rzeczy. Np 8U Paco na kółkach za 500 zł

Zomballo

  • Gość
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Nie djentuje Ci parkiet za mocno?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Końcówka na samym dole to chyba nie jest perfekcyjny pomysł.
Tak brzmi najlepiej! Poza tym nie wiem czy widziałem kiedyś zabudowanego racka z końcówką w innym miejscu niż na dole :D

I chyba tak właśnie zrobię, zapasowa gumka musi być :D Tylko u kogo taki case zamówić? Kto robi solidnie i nie strasznie drogo? Bo w sumie znam tylko Paco cases :D
Ja zamówiłem w Hesu, ceny są spoko a co do jakości wypowiem się jak mi paczka przyjdzie :)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Końcówka na samym dole to chyba nie jest perfekcyjny pomysł.

Na dole, jest mocniejsza siła grawitacji, więc następuje większa dylatacja czasu, powodując wolniejszy przepływ elektronów w ich własnym układzie odniesienia, co za tym idzie więcej dołu i bardziej krystaliczne pasmo.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Nie djentuje Ci parkiet za mocno?

Parkiet (nie wiem z jakiego drewna) odzywa sie śliczną dolną górką i górnym śrdokiem a ponadto podbija dolny dół :D

Noobowe pytanie: wobec tego najlepszym rozwiązaniem będzie w (wiekszym racku) zostawienie jednego wolnego miejsca nad końcówką żeby sie nie grzała?
« Ostatnia zmiana: 03 Kwi, 2011, 12:35:56 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zależy czy bardzo grzeje Ci się końcówka. Jak nie to po co?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
za krótko sie bawiłem żeby stweirdzić jak bardzo się grzeje. Zapytałem, bo w sumie nie przypominam zebym w jakimkolwiek rackowym systemie widział wolne miejsce nad końcówką.

Popisałem kilka maili, jak dobrze pójdzie to wkrótce zrobię new sonic maximizer and new rack i szuflada day ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wow. Też sobie kiedyś kupię PODa ;) Na razie jakoś mi lampa odpowiada. Ja nie mam sexi ręczniczka za to mam sexi wgniecenia w skaju i jak chce szybko i równo ustawić heada to wpasowuję w te dołki. Taki ja sprytny :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
z dedykacja dla terrora:



W sumie to nic ciekawego tam z tyłu nie ma ;)

Wow. Też sobie kiedyś kupię PODa ;) Na razie jakoś mi lampa odpowiada. Ja nie mam sexi ręczniczka za to mam sexi wgniecenia w skaju i jak chce szybko i równo ustawić heada to wpasowuję w te dołki. Taki ja sprytny :D

Przerobiłem kilka lamp i dopiero teraz mi sie podoba to co mam, zarówno brzmieniowo jak i możliwościami kreowania brzmienia.
Racka wolę stawiac na ręczniku, nie chcę zeby sie ta paka zniszczyła za szybko ;) Choc pewnie jej już nie sprzedam (jak będe chciał inna to ta do domu na stałe pójdzie :D ).
Ostatecznie ręcznik będzie najprawdopodobniej czarny i z frotte :D Ale jak kupie sobie większy rack (8-10U) to juz nie będe stawial racka na paczce, juz prędzej odwrotnie ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja na moją pakę kupuję pokrowiec. Jak skończę grać to od razu zakładam bo tak naprawdę to to coś czym jest oklejona można paznokciem pociąć i zdjąć. A tak jak mówiłem te wgniecenia pomagają w sumie ;) Kurde mam GAS na PODa :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A tak jak mówiłem te wgniecenia pomagają w sumie ;)

A sprawdzales kiedys jak brzmi jak ustawisz nie na wgnieceniach tylko obok? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ładnie wygląda z tyłu, tylko nie wiem po co ten pod jest taki duży :D. Może ludzie z line 6 chcieli żeby pod x3 zajmował 3u? :P

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
A tak jak mówiłem te wgniecenia pomagają w sumie ;)

A sprawdzales kiedys jak brzmi jak ustawisz nie na wgnieceniach tylko obok? ;)
Hmm... nie? Nigdy o tym nie pomyślałem ale podejrzewam, że tak samo :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
48 Odpowiedzi
23259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2010, 18:07:35
wysłana przez Omlet