Autor Wątek: Wreszcie nowe Ibanezy Rga na stronie Intertonu!!!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 22766 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/ibanez-rga7-bk

zapytałem! :D
To dziwne bo mi 25go napisali -
"Witam !
 
Obecnie model nie dostępny u nas na magazynie oraz u dystrybutora .

Pozdrawiam :
Konrad Karliński
 :-\
Sie.. sie.. sie..

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Oz, binding jak binding, ale palisander mogliby w końcu hebanem zastąpić...

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Gadałem z gościem z Intertonu i powiedział ze jeśli sie teraz ta gitarę  u nich zamówi to będzie za 2-3 miechy. Cena ze sztywnym futerałem 3.5 tyś
:)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Gadałem z gościem z Intertonu i powiedział ze jeśli sie teraz ta gitarę  u nich zamówi to będzie za 2-3 miechy. Cena ze sztywnym futerałem 3.5 tyś
:)

Buahahaha. Lol. K7 Można za tyle dostać XD I 500 innych fajnych wioseł :P Poczekam ile wyjdą na allegro, ściągnę z niemców i będę robił kasę XD

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jeśli to cena za ósemkę (co chyba jest bardziej prawdopodobne) to nie jest to aż tak dużo.
Co prawda zgodnie z aktualnym kursem euro/złotówki i z ceną przedstawioną na stronie wychodzi jakieś 2,8k za gitarę, futerał ibola pewnie kosztuje też ładny hajs (chyba że dają jakiś krzakowy), tak więc bez przesady.

A to K7 za te pieniądze to nowe ma być? ;)

No a jeśli to cena za RGA7, no to zawsze pozostaje opcja kupna na GC
Na gc za Rga7 trzeba dać 1849 zł.

edek: i nie wiem co chcecie od designu. mi tam ten binding robi dobrze, imo świetnie podkresla obrys korpusu i nadaje taki majestatyczny sznyt.
a względem podstrunnicy - jakby tam dali heban, jeszcze podbarwiony do głebokiej czerni, to by dopiero było żygowo. nawet kropy mi leżą (o dziw(k)o!)

edytka: coś jest kurde nie tak. dlaczego ten schmidt stawia cenę 540€ za rga7, a interton 420€? A co jeszcze ostrzejsze, zgodnie z tym co twierdzi Genius, w GC kosztuje ona 1850PLN. Czyli jakieś 460€, względnie 375€ jeśli od ceny odliczyć polski vat.
Coś tu śmierdzi... ???

edward: jedna rzecz mnie trapi.. ??? te zdjęcia "na żywo" ze strony tego schmidta są chujowe do kwadratu, w sensie nie zdjęcia, tylko gitara wygląda chujowo. odnoszę wrażenie, że to w photoshopie pana hoshino się zakochałem, nie w tej gitarze... :-\ czuję się oszukany... :( złamali mi serce... :'(
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2010, 02:01:58 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Jamnik

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
Nie ogarniam patentu z EQ... że niby środek wycina i szatan? Niech ktoś to mi wytlumaczy bom durny! ::)
Gitarka wygąda mega ładnie z tym bindingiem i grafitowym hardłerem, tylko strach o to EQ mam wielki.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
robisz tak
1. wyjmiesz pupy i wsadzasz sobie emg 707 tw
2. wyjmiesz to gówniane eq, wylutowujesz je z układu i wsadzasz w to miejsce rozłączanie cewek, czy cokolwiek innego
3. napierdalasz i nie martwisz się o nic, no może poza tym, że twoja gita wygląda chujowo... :-\

ma ktoś pojęcie gdzie ją (będzie) można obczaić?

edytka: 4. ofkorz wymieniasz też klucze na jakieś firmowe, blokowane.
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2010, 02:00:34 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A to RGA to chcesz mieć klasy nowego K7 czyli defacto nowego APEXa1 za 6500 zł :>? Błagam XD

Tolein - dobrze gadasz :D

Same drewno i konstrukt bardzo w porządku. Co do wykonania to też się obawiam... Coś mi się wydaje, że to będzie coś w klimacie 'jak pan Shi Xi Chi przyszedł trzeźwy to wyszło, a jak popił sake to było jak było'...

A patent z EQ może się sprawdzić ale to raczej zbędny i do tego niekoniecznie dobry (nie mówiąc, że nie potrzebny) bajer ...

A photoshopowane to te fotki są na pewno, poszukajcie po necie oryginalnych. Swoją drogą mam wrażenie, że rga8 jest lepiej wykonany niz rga7. Folder reklamowy musi jakoś przecie wyglądać :)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Panowie cena 3.5 tys to oczywiście za Rga 8 z futerałem. Nie jest to wersja prestige wiec nie ma się co napalać na ten fajniejszy  futerał ale taki zwykł na pewno będzie kosztować ze 400zl .
Poza tym znalazłem jeszcze dwie nowe 7 strunówki   :headbang:
 

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
pierwsza - rga427z w malunku devil's shadow; piękniś którego mamy dzięki Broderickowi chyba (a bardziej łopatologicnie - dzięki temu że poszedł grać z panem roodym ;))
Nie żebym chciał zepsuć wam nastrój, ale kosztuje chyba jakieś 8k.

druga to rgd2127z, ile kosztuje nie wiem, bo się nie interesowałem - brzydal jakich mało :P

Vertigo - nie wiem, bo dla mnie jakieś ostro z dupy te twoje porównania. nówkę do używki, japończyk do indonezyjczyka, wiosło piękne na obrazkach w katalogu do wiosła brzydkiego w każdej konfiguracji... :P

Co do zdjęć, to żadnych real foto jeszcze nie widziałem, poza tymi z thommana czy tam innego schmidta, to co ktoś dawał wyżej. A wygląda tam to wiosło jak taki chujowy kleks, jakby był hi-gloss i ktoś macał tłustymi łapami całą noc specjalnie żeby chujowo wyszło. :-\ Chujnia.

Ale są pozytywy - jak pójdę do lutnika i mu pokażę zdjęcie z katalogu, to dostanę taką właśnie w realu i srać będę na to :)

edytka: proponuję ustalić w regulaminie maksymalną ilość wykrzykników w tytule wątku. ;) :P

edek: z nowych 7s ibanezów zapomniałeś jeszcze wrzucić obrazek s7420...  ::)
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2010, 02:09:51 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline denat8

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
"druga to rgd2127z, ile kosztuje nie wiem, bo się nie interesowałem - brzydal jakich mało" - piękno pojęcie względne myślę,że znajda się ludzie, którym podpasuje :devil:

najwięcej wioseł z katalogu widać tu:



Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Przedwczoraj byłem w salonie Intertonu w Dyni. Jak zwykle nic nie wiedzieli :/
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Znajdą się :D mi się rgd2127z bardzo, bardzo podoba

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
druga to rgd2127z, ile kosztuje nie wiem, bo się nie interesowałem - brzydal jakich mało :P

1.195,00 €
edek: z nowych 7s ibanezów zapomniałeś jeszcze wrzucić obrazek s7420...  ::)

648,00 €
Sie.. sie.. sie..

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
RGD2127 wcale taka mega droga nie jest, a to juz japoński prestige. Gra warta świeczki

Offline denat8

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Swoją drogą to RGD w serii prestige ma ciekawy mostek, ciekawe czy jest możliwość żeby był stały ?

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Music Schmidt ma już w swojej ofercie nowe Ibki
RGA 7http://www.musik-schmidt.de/Ibanez-RGA-427-Z-DSH.html

RGD http://www.musik-schmidt.de/Ibanez-RGD-2127-Z-ISH.html

Przyznam, że RGD chętnie bym przygarnął.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Nie ma to jak dac 2 tysiace euro za wioslo z mega chujowo spasowanym topem i pickupami Ibka :facepalm:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon


Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ponieważ muszę kupić/zrobić drugą 8-emkę odważyłem się zadać pytanie Intertonowi

Oto odpowiedź:
niedostępne
 
 

Serdecznie pozdrawiam,
 
Paweł Iksiński
INTERTON S.J.
tel. (058) 660 96 40
interton@interton.com.pl
www.interton.com.pl


Nosz kurwa. Ani be, ani me, tylko wypierdalaj w łagodniejszej formie. Jak ja bym tak odpisywał potencjalnym klientom to by mnie z roboty wyjebali po 15 minutach :/
Ja pierdolę, nosz co za żen...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurwa. Problem jest w tym, że nie mam gotówki i muszę takie wiosło kupić na kredyt. No nic. Weźmie się gotówkowy i zamówi u lutnika/za granicą. Tyle, że mi nie chodzi nawet o to, że nie ma tego w magazynie. Też nie wszystko mam z katalogu. Ale jak czegoś nie mam to odpisuję klientowi że nie mam i na kiedy mogę mieć i na jakich warunkach. A jak czymś nie handluję, to nie mam tego w ofercie  ???

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Na -thomanaa- i luz,tam sa zawsze mili i zyczliwi [/url] http://www.thomann.de/pl/ibanez_rga8_bk.htm
Pieprzyc interton,zawsze byli buraki i chamidła i dobrze ze jest teraz wybór i nie jest sie skazanym tylko na ich łaske. FUCK OUT! intersron  :kissmyass:
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2010, 13:50:47 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurwa, ja tam chcę do pracy iść :D
(blisko domu, a nie wiem tyle samo co kolesie którzy tam pracują ;))
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
4916 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2011, 18:35:27
wysłana przez Thoth
32 Odpowiedzi
15195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2011, 23:02:07
wysłana przez Maciek
14 Odpowiedzi
4922 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2012, 08:19:15
wysłana przez dromee
1 Odpowiedzi
3247 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2012, 22:49:26
wysłana przez sogard
9 Odpowiedzi
2942 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2014, 00:46:26
wysłana przez wuj Bat