Autor Wątek: NGD Kiwicaster 7  (Przeczytany 116249 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #225 12 Maj, 2011, 16:10:21 »
Bajdełej - ciekawe na co tym razem przyjdzie moda, peeresy już były, tele też. Jak ktoś zamawia znowu to mógłby nas zaskoczyć czymś :P

No mi na przykład, jak nie Tele, to Vałka chodzi po głowie. Zwłaszcza, że seryjnych V siódemek praktycznie nie ma ( no bo co? Nergalowy Hex i jakieś Schectery wybitnie paskudne, może jeszcze coś, ale wszystko drogie jak pies ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #226 12 Maj, 2011, 16:14:14 »
Czy dwie bardzo zajebiste gitary w ciągu tygodnia to nie za dużo?! :D
Generalnie długo czekałeś na patyka od chwili wysłania maila do otrzymania paczki? Bo po zdjęciach i cenie zacząłem się zastanawiać nad kredytem w banku :D

Zamówienie złożyłem 1 lutego.

Swoją drogą niech już nikt nie pyta mnie o cenę. Jeden mądry już napisał do Langowskiego ze zdziwieniem czemu tak tanio...  :facepalm:
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #227 12 Maj, 2011, 16:25:56 »
Bajdełej - ciekawe na co tym razem przyjdzie moda, peeresy już były, tele też. Jak ktoś zamawia znowu to mógłby nas zaskoczyć czymś :P
Osobiście myślę o Stealthie...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #228 12 Maj, 2011, 16:38:46 »
Jeżeli chodzi o wykonanie jest super. Z niedoróbek znalazłem tylko: 1) trochę przybrudzony (ma kilka czarnych kropek nie do zmycia - jakby farba psiknęła) binding na końcu podstrunnicy, 2) lekko (wielkości główki od szpilki) wjechał lakier bezbarwny na binding od góry. Więcej nie znalazłem, także uważam, że przy tylu możliwościach do poślizgu jest to światowa liga - więcej pierdół znajdywałem w gitarach po 10k.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #229 12 Maj, 2011, 16:42:40 »
Swoją drogą niech już nikt nie pyta mnie o cenę. Jeden mądry już napisał do Langowskiego ze zdziwieniem czemu tak tanio...  :facepalm:

:headache:

Paczki z głów!

Offline kempas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #230 12 Maj, 2011, 16:49:33 »
Zadowolony klient jest najlepszą reklamą. Nie wiem jak Wy, ale ja swoją najbliższą kolejną gitarę zamawiam u Langowskiego :P Cena też jest zachęcająca ( szkoda tylko, że dla mojego portfela i tak nie dość zachęcająca :P) Musza skoro mówisz, że taka ciężka to może dzięki temu jak się następnym razem spotkamy to pokonasz mnie na rękę? A tak na poważnie to czekam na konkretne nagrywki bo wiadomo, że sama gitara wiosny nie czyni :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #231 12 Maj, 2011, 16:56:57 »
Czy dwie bardzo zajebiste gitary w ciągu tygodnia to nie za dużo?! :D
Generalnie długo czekałeś na patyka od chwili wysłania maila do otrzymania paczki? Bo po zdjęciach i cenie zacząłem się zastanawiać nad kredytem w banku :D

Zamówienie złożyłem 1 lutego.

Swoją drogą niech już nikt nie pyta mnie o cenę. Jeden mądry już napisał do Langowskiego ze zdziwieniem czemu tak tanio...  :facepalm:

Spytaj go o maila, po nim dojdziemy, co to za urwis.

Bajdełej - ciekawe na co tym razem przyjdzie moda, peeresy już były, tele też. Jak ktoś zamawia znowu to mógłby nas zaskoczyć czymś :P

Widziałem kupę V7, Stealth7 też, ale na przykład Axisa7 żadnego. Mam już naszkicowany projekt takiego customa, który czeka tylko na pieniążki. Chyba, że mi znowu wróci faza na gitary typu Scott French.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #232 12 Maj, 2011, 16:58:44 »
No miałem właśnie pisać, że Mondo miał sobie robić jakieś wiosło, to mógłby do Langa uderzyć. Axis 7 - super pomysł. Myślałem, że Pietrucha chciałeś, to mi pierwsze do głowy przyszło.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #233 12 Maj, 2011, 17:01:55 »
Pietrucha bym chciał, bo mi się mega podoba wykonanie MM. Jeśli znajdę lutnika, który zrobi mi tak wykonane wiosło, to pędzę tam od razu. Niestety, w Polsce takiego nie znalazłem, Langowski to też nie to. Pozostaje albo zagranica albo męczyć Pana Ball'a o endorsement.

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: NGD TeleKiwi 7
« Odpowiedź #234 12 Maj, 2011, 17:36:34 »
Gratsy men. Wiosło wygląda przekozacko, na początku jak lookałem na wizualki to wydawało mi się że będzie wiało sandałem z masłem ale teraz i'm fucking jealous. Jeszce raz gratsy - niech Ci służy :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #235 12 Maj, 2011, 18:03:24 »
No mnie to nie zmiotło. :P Ale kolor soczystej trawy z pewnością czyni ten klocek nietuzinkowym. ;) Plus za pewien rodzaj oryginalności. Gratulacje. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #236 12 Maj, 2011, 18:12:37 »
gratulacje fajnie wyszło, odnośnie jakości wykonania mam wrażenie na podstawie tych paru zdjęć, że jest zrobione lepiej niż mój były setius7, a logo bardzo przypomina takie logo:

:D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #237 12 Maj, 2011, 18:26:30 »
gratulacje fajnie wyszło, odnośnie jakości wykonania mam wrażenie na podstawie tych paru zdjęć, że jest zrobione lepiej niż mój były setius7, a logo bardzo przypomina takie logo:
( Obraz usunięty.)
:D

... :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Hader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #238 12 Maj, 2011, 18:38:16 »
wygląda niesamowiecie, gratki, zupełnie inna od reszty. Nagraj próbki :) I napisz, kiedy będziesz się jej pozbywać? :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #239 12 Maj, 2011, 19:12:53 »
Muszuniu, dorzuć może do pierwszego posta nowe fotki, bo wchodząc do tematu nie wiadomo, że na siódmej stronie jest coś ciekawego.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #240 12 Maj, 2011, 19:14:27 »
wygląda niesamowiecie, gratki, zupełnie inna od reszty. Nagraj próbki :) I napisz, kiedy będziesz się jej pozbywać? :)

Raczej nigdy, przywiązałem się do niej bardzo ;)

Nailbomb i RiffRaff zostaje. Początkowe wrażenie miałem średnie - nie ma bźźździĄĄĄg i pompy na pojedynczej strunie jak sobie djenty byłej kapeli grałem. Następny krok to zajebać jakiś krzywy akord i gęba mi się do teraz cieszy. Nie ma przesadnej mocy więc jak uderze w struny to każdą dobrze słychać, nie gubią się harmoniczne tak jak w przypadku silnych pickupów. W dodatku ma agresywny i nie za jasny charakter. Tak się składa, że akurat to mi było potrzebne :)

Muszuniu, dorzuć może do pierwszego posta nowe fotki, bo wchodząc do tematu nie wiadomo, że na siódmej stronie jest coś ciekawego.

lepiej? :D
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2011, 11:52:28 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #241 12 Maj, 2011, 19:22:59 »
zajebać jakiś krzywy akord i gęba mi się do teraz cieszy.
O tak, z tym Nailbomb radzi sobie wybornie. Podejrzewam, że z ceramikiem typu Painkiller albo Aftermath byłoby jeszcze czyściej, selektywniej i dokładniej podczas takich dziwacznych interwałów. W nowym wieśle na pewno takowe wylądują.

Cieszę się, że Ci mój set podpasił, niech Ci służy :)

Cytuj
NA SIÓDMEJ STRUNIE JEST COŚ CIEKAWEGO :)

Brud? Już ją usyfiłeś? Wiedziałem, że tylko najgrubszej będziesz używał.

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #242 12 Maj, 2011, 21:31:10 »
Gitara naprawde wyglada swietnie! i ten kolor!

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #243 12 Maj, 2011, 23:07:40 »
Niesamowicie się prezentuje to wiosełko, zapewne gra równie zajebiście, może jakieś próbki się pojawią? :P

Gratuluję :)

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #244 12 Maj, 2011, 23:44:25 »
Tak sobie myślę, że kolor gitary robiłeś chyba pod avatara...;)
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #245 13 Maj, 2011, 00:00:30 »
Świetnie. Następnym razem jak będę w okolicy, wproszę się do Ciebie i obowiązkowo zagramy na dwa wiosła hewimetalowe wersje "Mars napada" oraz "Green river" zespołu Creedence Clearwater Revival.

Innymi słowy - jakie piękne wiosła nabyłeś, tylko czemu kuźwa zielone??? :D

Ale miłość jest ślepa i ja to rozumiem. Gratki raz jeszcze.

PS opakowanie kiwicastera budzi grozę. Czy on naprawdę przyjechał w pudełku po regale, wypełnionym gazetami??
PS2 Dlaczego na zdjęciu nr 3 prawy dolny róg wiosła ma inne kolory ? :)
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2011, 00:04:13 wysłana przez Ghost_of_Cain »

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #246 13 Maj, 2011, 00:07:53 »
Kurde, nie podobają mi się telecastery, ale takiego to mógłbym mieć, wyszło naprawdę kozacko. To co, teraz zielony Les Paul? ;)

Jak się z nią już popieścisz to napisz coś o brzmieniu, może też bym się kiedyś rzucił na lutniczego horizona u pana L. Wiem, ze mieliśmy już nie pytać o ceny, ale jakbyś był tak miły to walnij PW ile, porównam sobie z opcją sprowadzenia seryjnego horizona. Jeszcze raz gratsy.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #247 13 Maj, 2011, 01:18:10 »
Świetnie. Następnym razem jak będę w okolicy, wproszę się do Ciebie i obowiązkowo zagramy na dwa wiosła hewimetalowe wersje "Mars napada" oraz "Green river" zespołu Creedence Clearwater Revival.

Tajesss

Innymi słowy - jakie piękne wiosła nabyłeś, tylko czemu kuźwa zielone??? :D

"the hulk approves of that green"

PS opakowanie kiwicastera budzi grozę. Czy on naprawdę przyjechał w pudełku po regale, wypełnionym gazetami??

I cały owinięty grubą pianką obwiązaną taśmą papierową tam gdzie były jakieś wklęsłe/wypukłe miejsca. Piankę po prostu zerwałem z główki zanim zrobiłem zdjęcie. Ogólnie była super zapakowana.

PS2 Dlaczego na zdjęciu nr 3 prawy dolny róg wiosła ma inne kolory ? :)

Bo ma zielony burst na krawędziach, ale zdjęcia dziwnie wyszły i tego nie widać (chyba, że mówisz o cieniu który tam pada hehe). Klonowy top też w rzeczywistości jest bardziej pasiasty. Swoją drogą to na dworze zdjęcia wyszły za jasne, a w środku za ciemne, ehhh ::)
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2011, 01:29:04 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #248 13 Maj, 2011, 01:47:17 »
Na przyszłość rób w progu.

Zomballo

  • Gość
Odp: NGD Kiwicaster 7
« Odpowiedź #249 13 Maj, 2011, 10:48:07 »
Ojojojoj ale ziaba! No chyba najładniejsze tele jakie widziałem :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
12074 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2009, 15:56:06
wysłana przez Drevniak
11 Odpowiedzi
7757 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2009, 12:54:21
wysłana przez Vin$
11 Odpowiedzi
7705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2009, 16:13:51
wysłana przez Aston
NGD! - RG2228

Zaczęty przez deely « 1 2 3 » Gitary 8-strunowe

53 Odpowiedzi
29116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2009, 19:27:40
wysłana przez Dale Cooper
61 Odpowiedzi
24994 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2012, 16:35:13
wysłana przez coin777