Autor Wątek: Podłogowe multi zamiast G-major  (Przeczytany 19606 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ale co kill dry masz załączony bo jak nie to masakra musi być niezła przy pętli równoległej. Pętle możesz sprawdzić spinając gniazda send return kabelkiem i mix na maksa.

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
ok, poszukam jak to się włącza/wyłącza, nie zwróciłem na to uwagi :]. Zapewne kill dry powinna być osobno dla każdej modulacji (składowej presetu)?

Ogólnie ostatnio mix ustawiłem na 40%, pogrzebałem w ustawieniach samych presetów w Bossie i jest niebo lepiej, ale nie idealnie. Delay, reverb, tremolo działają tak jakbym chciał, flanger w zasadzie też. Natomiast chorus i (zwłaszcza) phaser gdzieś mi giną choćbym nie wiem jak je rozkręcił. Reszty nie używam. zmiana kolejności efektów w łańcuchu nic nie daje.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mi na ginący chorus i phaser pomaga wpięcie ich przed wzmacniaczem. Spróbuj, jeśli masz taką możliwość.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
ok, poszukam jak to się włącza/wyłącza, nie zwróciłem na to uwagi :]. Zapewne kill dry powinna być osobno dla każdej modulacji (składowej presetu)?
Jak ustawiasz miks na 100% to jakby automatycznie masz kill dry. W g-majorze była taka funkcja działająca globalnie. Chodzi o to, żeby wychodziły same efekty bez sygnału podstawowego który idzie ze wzmaka jako, że masz równoległą. Te sygnały jak są oba na raz (dry ze wzmaka i procka) robią straszną kaszanę bo są względem siebie lekko przesunięte.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
60 Odpowiedzi
30065 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sie, 2010, 10:13:08
wysłana przez primer
21 Odpowiedzi
9235 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2013, 12:16:03
wysłana przez xaperfly
2 Odpowiedzi
1826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2017, 09:55:28
wysłana przez OMSON
8 Odpowiedzi
2250 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2023, 16:07:53
wysłana przez staryt
12 Odpowiedzi
2187 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2023, 17:19:08
wysłana przez SolarisP