Autor Wątek: Glosniki....k****sz maaaac :/ V12? V30? V6(66)???  (Przeczytany 9136 razy)

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
no mozna, szkoda ze bez sztandarowych V30. generalnie... asortymentowo daloby rade wykombinowac to inaczej. no, ale nie bede wiecej narzekal, bo to nasza bezposrednia konkurencja ;)
no to do dziela i stworzyc swoja wersje tylko z 25 glosnikami ;]
dobry tez jest dzial z soundcheckami + foty, majac jako-takie uklady ze sklepem muzycznym mozna cos takiego wykombinowac bez problemu ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
majac uklady mowisz... dzisiaj cos czesto wyplywaja tematy, o ktorych nalezy gadac raczej na zywo niz na forum :D ;)
Łe tej.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
majac uklady mowisz... dzisiaj cos czesto wyplywaja tematy, o ktorych nalezy gadac raczej na zywo niz na forum :D ;)
swiatem rzadza uklady ;) staropolskim zwyczajem przyjsc na rozmowy z bardziej kumatymi pracownikami muzycznego i cos takiego jest w zasiegu reki :) a kozysc dla obu stron, sprobowac nie zaszkodzi :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
pracujemy nad tym ;) EOT
Łe tej.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Jesli chodzi o mnie, to juz zamowilem Governory :) Nie wiem, jak to mozliwe, ale policzyli mi tylko za towar, bez wysylki :D A kase juz sciagneli z konta. To wysylka przyjdzie oddzielnie, czy jak ? Tak, czy siak...nawet z wysylka 20ojro, wyjdzie mnie to po 290zl. za glosnik :) No bomba, u nas mialbym V12 bez wysylki haha :D
wearehelp.bandcamp. com

Offline kraft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Nastrofie!
Mnie ściągnęli z karty kredytowej razem z wysyłką już. Z tym, że przy zamówieniu na początku jej nie doliczyli bo zamawiałem przez niemiecką stronę więc tam koszty wysyłki są zerowe. Dopiero po skompletowaniu i przy wysyłce sciągnęli całość.
Wczoraj przyszły mi obudowy od NB. Wsadziłem te wizardy i szczena mi opadła! O takim brzmieniu nawet nie marzyłem hehe a co dopiero jak paka i głośniki się rozegrają :)
Suhr Modern 24 - Mesa Quad Preamp - G-major - Rocktron Velocity 300 - Marshall 1960B

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Ej, co do Waszego testu...
Podjarany amp shootoutem z sasiedniego tematu obczailem to co tam ci chlopcy stworzyli, no i mi sie smutno zrobilo ... serio :(
Czemu polaczek zawsze musi byc taki biedny, maly, nieudolny ? No ok, chopcy sciagneli sobie wiekszosc znanych glosnikow razem z Alphardem na czele.... OK...Do tego podlaczyli je do dumy naszego ampownictwa - Mr. HeCKtora oraz do nowoczesnego wzmaka hybrydowego Marshall AVT...brrr! Matko Bosko i 100 milicjantow, jak oni to ustawili ? Nie umiom tego nagrac, ani nawet zagrac porzadnie... Men... oni nawet wygladac z gitara nie potrafia.... o robieniu zdjec nie wspomne... No kurwa... bieda. Mr. HeCKtor na pokojowej glosnosci brzmi zajebiscie, nie ma co...
Ja nie mowie, ze musimy tu robic wszystko hurej juesej do przodu, w pro studiu ze sprzetem za pol miliona zielonych, z Bognerem i Randallem w roli glownej, a najlepiej jeszcze jak by sie rozebrali i se zaczeli obciagac paly nawzajem... Ale no kurwa... Nie napierdalajcie takich smutow !!!
Siegnalem po probke Governora, bo wlasnie zamowilem ten glosnik... Potem sciagnalem jeszcze probke Alpharda... I powiem tak... Rozjebalo mnie w sumie to brzmienie... zawsze chcialem miec taka customowa paczke na glosnikach z Matiza, ale stwierdzilem, ze po co, skoro ten alphard brzmi prawie tak samo...
Moze jestem rasista, ale kurwa smuty, bieda, Maciej Boryna i smrod z klatek schodowych wali z tego testu. Zanim sevenstring cos takiego zorganizuje, to lepiej zeby sie zastanowil wpierw kilka razy.
wearehelp.bandcamp. com

Offline kraft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Nastrofie!
Zgadzam się. Ten test to pomyłka. Nie ma co bazować na tych próbkach, wszystko brzmi tak samo, tak samo płasko :/
Suhr Modern 24 - Mesa Quad Preamp - G-major - Rocktron Velocity 300 - Marshall 1960B

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7511 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2012, 21:11:53
wysłana przez FlyingV
70 Odpowiedzi
27595 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2009, 18:45:48
wysłana przez headcharge
8 Odpowiedzi
3636 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2010, 19:47:34
wysłana przez Frantic
4 Odpowiedzi
3303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2010, 17:28:11
wysłana przez Beastion
Glosniki/odsluchy do 350zl

Zaczęty przez bandit112 Hardware

20 Odpowiedzi
6881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2013, 23:29:02
wysłana przez Sali