Autor Wątek: APEX 2 - coś więcej?  (Przeczytany 11215 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: APEX 2 - coś więcej?
« Odpowiedź #25 06 Maj, 2015, 21:24:48 »
Primo: ten pierwszy Flame to jest/był? od nas z forum. Wisiał tu po tak obrzydliwie chujowej cenie, że aż wstyd ją nawet przytaczać. To 2000 to też jest IMO jakaś pomyłka. Bez hardkejza, jeszcze z jakimiś tekstami w postaci "bez humba puszczę taniej". Na dobrą sprawę jest to Flame w podstawowej konfiguracji, z 1 humbem (co chcąc nie chcąc, odbiera jej uniwersalności), hebanem, bez twardego kejza i z sh6. Za 2k. Śmiech na sali, serio. 1400. Maks. To i tak chyba za dużo.

Secundo: ten drugi sensowniejszy. Jesion może dać sporo dobrego, jeśli dobry kawał. Pikapy możesz wyjebać jak nie podpasują i będziesz mieć na inne. Dziewczyna daje bodajże twardy kejz, bo już z nią kiedyś rozmawiałem o tym EXG. No i główka w rewersie. Z tych dwóch, brałbym zdecydowanie tego, pomimo mojej niechęci do Dimarzio. Cena myślę bardziej adekwatna do tego co oferuje to wiosło. Można urwać stówkę dla zasady ;) I tu też masz heban. I bajnding jakiś.

To pierwsze ogłoszenie to gruba przesada i żart. Taka jest moja opinia.

EDIT: a przerszam, ten pierwszy ma mahoń. Ojejku.
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2015, 21:30:09 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline bleedinhammer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
Odp: APEX 2 - coś więcej?
« Odpowiedź #26 06 Maj, 2015, 21:41:24 »
Primo: ten pierwszy Flame to jest/był? od nas z forum. (...) Na dobrą sprawę jest to Flame w podstawowej konfiguracji, z 1 humbem (co chcąc nie chcąc, odbiera jej uniwersalności), hebanem, bez twardego kejza i z sh6. Za 2k. Śmiech na sali, serio. 1400. Maks. To i tak chyba za dużo.

Secundo: ten drugi sensowniejszy. Jesion może dać sporo dobrego, jeśli dobry kawał. (...) Z tych dwóch, brałbym zdecydowanie tego, pomimo mojej niechęci do Dimarzio.
(...)
To pierwsze ogłoszenie to gruba przesada i żart. Taka jest moja opinia.
Czyli dobrze myślę. No będę się starał o tego drugiego, o ile opchnę moje. Z tym pierwszym chodziło bardziej o możliwość wymiany (babka od jesionu nie jest zainteresowana), ale tak coś mnie tknęło, że cena trochę zbyt duża  :headache: Dzięki :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
16135 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2008, 18:43:22
wysłana przez dom?n
0 Odpowiedzi
2601 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2007, 09:16:54
wysłana przez anton
8 Odpowiedzi
7532 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2008, 11:44:27
wysłana przez m4ody
więcej agresji!

Zaczęty przez hector Efekty

15 Odpowiedzi
8021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2010, 09:00:43
wysłana przez primer
11 Odpowiedzi
8159 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2011, 10:18:40
wysłana przez Bjørn