Autor Wątek: Afekth "Ancient Faith -the introduction-" promo  (Przeczytany 6077 razy)

Offline [Maikh]

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
  • Ancient Egypt


Afekth - Ancient Faith -the introduction-
Będzie to promocyjna płytka z 3 numerami zwiastująca longplay "Ancient Faith", który ukaże się w drugiej połowie tego roku.

Premiera: 24 kwiecień 2011

Tracklista:
1. Particular Senses
2. My Unreality
3. Maggie (part I)

Video z urywkami:

Facebook: http://www.facebook.com/afekth
Bandcamp: http://www.afekth.bandcamp.com
Youtube: http://www.youtube.com/user/afekth
Myspace: http://www.myspace.com/afekth
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2011, 00:47:33 wysłana przez [Maikh] »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
czekam na pełną płytkę ale ten avi na jutubie - mozna bylo go sobie oszczedzic bo jebie amatorszczyzną na kilometr.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Kurwa, dobre brzmienie będzie...
To promo to za free? CHCE! :D

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
czekam z niecierpliwoscią :-*

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Jebnie! A do tego wszystkiego Axe! :onan:

Offline [Maikh]

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
  • Ancient Egypt
Promo już do posłuchania/ściągania na naszych profilach.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Hmm... Zmienialiście coś w mixach przed wypuszczeniem tego promo?
Bo coś mi kurna gity lepiej brzmiały na tej próbce z początku kwietnia, albo głuchy jestem i słucham czegoś innego zupełnie... Wokale jakieś takie przesterowane trochę. Próbka była lepsza trololo :D

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Tak jak muzycznie jest poprawnie to wokal jest dla mnie beznadziejny - nie pasuje po prostu do muzy ;/
brzmienie gitar tez uwazam ze lepsze bylo na probce niz tutaj.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Obiektywnie mix zamula a szkoda bo sama koncepcja brzmienia jest spoko. Podoba mi się z tego wszystkie najbardziej to że nie chcieliście ukręcić plastiku :D. No i na pewno przydałoby się trochę popracować nad wokalem i poprawić czytelność gitar.Niekoniecznie środkiem. Może Eq shelf od 5-8 kHz .
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Pomysły niby ciekawe ale gdzieś już je wszystkie słyszałem (tesseract - forma, brzmienie).
A miks... łooooo... brzmi to iście po chuju. No i ten wokal nieszczęsny:(
No ja tego nie zdzierżę.
Mam nadzieję, że poświęcisz temu LP parę godzin więcej(po brzmieniu domyślam się, że to jest trzaskane w domu?) i że reszta kawałków jest bardziej "świeżych".
Pozdro.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
W ogóle zauważyłem, że więcej w tym graniu promocji niż samego grania lol.
Ściągnąłem z FB całość spakowaną - a tam jakieś tapety, historia zespołu, zdjęcia, okładki i inne pierdoły - tylko to zniechęca i nie przynosi pożytku, skupta się na muzyce i mixie.
Spoiler

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
O, to też co Kuba pisze.
Skupcie się na graniu, a nie opowieściach o graniu.
I żeby nie być gołosłownym też dodam że kiedyś tak robiłem, ale potem skończyłem gimnazjum i wyrosłem z tego.
Spożytkuj ten czas na dopracowanie tego materiału lepij.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja też się trochę zawiodłem, ale nie chciałbym Cię demotywować jak koledzy wyżej. Materiał jest fajny, a koncepcja brzmienia ciekawa. Nie ma w gitarach tyle górnego środka jak to zwykle jest w djentach, przez co słychać rzeczywiście jak nisko są strojone, ale z drugiej strony brzmią jakby były nagrywane w studni. Brakuje mi w mixie też góry, zdecydowanie podniósł bym OH które dodadzą w nim dynamiki. Brzmienie perki mi się podoba, na prawdę nieźle brzmi jak na domową produkcję na co nie wiem czemu nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. Wokal jest waszą słabą stroną, ale nie przejmuj się, mało który odbiorca to usłyszy (chociaż nie, zapomniałem że to muzyka dla muzyków).

Generalnie materiał jest w porządku, szczególnie kompozycyjnie i nie przejmowałbym się zbytnio tą personalną krytyką. Lepiej zrobić coś na takim poziomie na jaki was stać (i się z tym promować) niż chować się w salce i grać do ścian aż nie będziecie wirtuzami ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2011, 11:21:28 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Ja też się trochę zawiodłem, ale nie chciałbym Cię demotywować jak koledzy wyżej. Materiał jest ciekawy, a koncepcja brzmienia fajna. Nie ma tyle górnego środka w gitarach, jak to zwykle jest w djentach, przez co słychać rzeczywiście jak nisko są strojone, ale z drugiej strony brzmią jakby były nagrywane w studni. Brakuje mi w mixie też góry, zdecydowanie podniósł bym OH które dodadzą w nim dynamiki. Wokal jest waszą słabą stroną, ale nie przejmuj się, mało który odbiorca to usłyszy (chociaż nie, zapomniałem że to muzyka dla muzyków).

Generalnie materiał jest w porządku, szczególnie kompozycyjnie i nie przejmowałbym się zbytnio tą personalną krytyką. Lepiej zrobić coś na takim poziomie na jaki was stać (i się z tym promować) niż chować się w salce i grać do ścian aż nie będziecie wirtuzami ;)

+1

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ściągnąłem z FB całość spakowaną - a tam jakieś tapety, historia zespołu, zdjęcia, okładki i inne pierdoły - tylko to zniechęca i nie przynosi pożytku, skupta się na muzyce i mixie.

LOL Sir, takie rzeczy chyba mają sens właśnie w promo :o

Cytat: Promo@wiki
Promo (ang. promotional recording) – wydawnictwo muzyczne o charakterze promocyjnym: (...)

Cytat: Promocja (marketing)@wiki
Promocja jest to oddziaływanie na odbiorców produktów danej firmy, polegające na przekazaniu im informacji, które mają w odpowiednim stopniu zwiększyć wiedzę na temat produktów lub usług oraz samej firmy w celu stworzenia dla nich preferencji na rynku (...)
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2011, 13:37:54 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Oj tam, oj tam... :D

Po prostu oceniam to jako totalny ignorant i cham - poza tym takie słowa padły ode mnie z tego względu, że materiał dupy nie urwał niestety - co sprawia wrażenie "przerostu formy nad treścią". Bo zakładam, że jak zespół gra koncerty i wypuszcza tego typu wydawnictwa z masą materiału promocyjnego, to ma też się czym wybronić. A tutaj tego nie było i się zawiodłem cholernie (a kurna liczyłem na dobre granie rodaków).

Wszystko mi zepsuło brzmienie - bo może i domowe warunki etc. - ale dobrze wiemy na przykładzie innych forumowiczów, że w domowym zaciszu można wycisnąć lepsze brzmienie z materiału.

Dobra tam, bo się offtop zrobił - to moje zdanie i tyle :)
Próbka z początku miesiąca znacznie bardziej mi się podobała - coś pewnie się sknociło w trakcie mixu i już tak to do mnie nie trafia niestety.

Spoiler

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Jakoś strasznie przytłumione te gitarki, nie najebiają jak powinny. Wokal ma przebłyski ale ogólnie to zniechęca do słuchania, garki faje, basik tyż. Doceniam, ale jak dla mnie zbyt to dziwne wszystko koncepcyjnie i brzmieniowo :)  Ale ja se mogę pierdolić;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 375
    • CTG TV
Cytuj
Lepiej zrobić coś na takim poziomie na jaki was stać (i się z tym promować) niż chować się w salce i grać do ścian aż nie będziecie wirtuzami ;)

No ja się totalnie nie zgodzę. Materiał powinien być opanowany na próbach, później perfekcyjnie nagrany, a następnie powinno się go obronić live przynajmniej w 70 procentach. A docelowo w 90.
Jeżeli usłyszę dobry matex na płycie, pójdę na koncert i będzie kicha, dalej mam płytę i mogę się nią cieszyć.
A jeśli na płycie usłyszę kiszkę, nie odpalę jej nawet drugi raz.

A z resztą, każdy ma swoje racje. Dla mnie jak najlepsze oddanie materiału na żywo jest chyba decydującą sprawą. Bo kapela żyje graniem i tu zdobywa sobie fanów. Nie mówię o lizaniu penisów na fejsiku, bo to kupa, a nie fani.

--
Miałem mówić o nagraniu. No nie podoba mi się. I tyle w sumie.
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
25205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
72 Odpowiedzi
13286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2010, 01:25:49
wysłana przez James Dean
5 Odpowiedzi
2820 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7
10 Odpowiedzi
2389 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2013, 23:40:36
wysłana przez GleboGryzarka
0 Odpowiedzi
772 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2021, 20:41:24
wysłana przez Skibodeptak