Autor Wątek: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505  (Przeczytany 9074 razy)

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« 27 Mar, 2011, 14:32:37 »
       W koncu po paru miesiacach pustelnictwa i sprzedazy wszystkiego, co mialo jakakolwiek wartosc udalo mi sie nabyc nowe wioslo...upatrzylem sobie wynalazek firmy ESP/ltd model MH-301 przedstawiony nizej na fotce

http://img859.imageshack.us/i/ceiporcwkkgrhqqokjqe0jn.jpg

        Wioslo ciezkie, ale wygodne. Obawialem sie troche, ze gryf moze byc za chudy (przyzwyczajenie do Martch'a) ale okazalo sie, ze wcale takim chudym badylem nie jest.
        Po pierwszych paru chwilach gry na niej myslalem, ze jest rozjeb*ne, bo cos dziwnie sie gralo, ale okazalo sie, ze jest zestrojone do D#. Na dniach taniestruny maja mi podeslac secik Diadarjo 13-62 i bedziemy ciac szatana.
Jak na koreanczykow to calkiem sympatyczne wioslo.
        Pickupy EMG 81/85 (firmowo sa EMG HZ), zostaly zamontowane przez ESP na zyczenie Phil'a Fasciane z Malevolent Creation (+10 do brzmienia, +15 do talentu...), ktory jak legenda i wpis w ksiazeczce glosza, byl 1 wlascicielem.
Pierwotnie mialem w planach przemalowac to wioslo, ale kolor jest fajny i zajebiscie polozony, wiec pewnie zrezygnuje/odloze w czasie ten w pomysl. Po drugie nie chce Muszy lamac serca....

Poki co na szybko ukroilem taki maly klip:

http://soundcloud.com/spartastudios/new-guitar-day-esp-ltd-mh-301

         W sumie to powinienem drugi NGD zalozyc, bo Peavey 6505 od kolegi Maslaka tez zostal niedawno zakupiony. Zajebisty piec. Troche glosny i w przeciwienstwie do np Engla Fireballa czy PV Triple XXX w zestawie obok footswitcha powinni dodawac bramke szumow :)
         Przester praktycznie jak w 5150. Oczywiscie nie-identyczny, ale charakter jest bardzo zblizony.
Do cleana nie przykladam wagi, bo jestem ograniczonym prymitywem i w sumie wisi mi jak brzmi kanal do strojenia.

To by bylo na tyle...
Jakies pytanie to walcie smialo :)
« Ostatnia zmiana: 01 Kwi, 2011, 02:40:06 wysłana przez Matt-Carnage »

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #1 27 Mar, 2011, 14:41:00 »
Łeee, ma popsuty mostek (Wszystkie flojdy są fabrycznie popsute popsute, co to za mostki, co się ruszają? :D) :P. Ale poza tym b. ładne wiosło. Mam słabość do superstratów wogóle, a do serii MH od Ltd. w szczególe. Gratki!
It's always nice to have a penis.

Offline Konrad_89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #2 27 Mar, 2011, 14:43:10 »
Kurrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrwa, jak mi się ostatnio podobają gitary w takim kolorku... Zajebiście ładne i bardzo zazdroszczę :D Ile takie cudo? :)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #3 27 Mar, 2011, 15:10:17 »
Paskudne, popsute, wybrakowane i na baterie...

Graty :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #4 27 Mar, 2011, 15:12:36 »
Eh, to połączenie EMG i Peaveya. Mi się kompletnie nie podoba, ale do takiego grania jak w próbce to fajowo brzmi, gratulacje.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #5 27 Mar, 2011, 17:53:08 »
Eh, to połączenie EMG i Peaveya. Mi się kompletnie nie podoba, ale do takiego grania jak w próbce to fajowo brzmi, gratulacje.

Ja też mam iemdżi i piweja dokłanie 85 i VelveKinga - jestem bardzo zadowolony

gratulacje zestawu  :headbang:

polowałem na 6505 ale zatrzymałem się na VK i myslę że następna będzie Mesa
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Zomballo

  • Gość
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #6 27 Mar, 2011, 19:15:30 »
Gratuluję super kija! Sam posiadam Vipera z serii 301 i potwierdzam tylko zajebistość tej serii. Wykonanie i brzmienie na bardzo wysokim poziomie. Tylko te pickupy EMG HZ to dół kloaczny. Wyjebałem po tygodniu.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #7 27 Mar, 2011, 21:55:31 »
Ale kolorek niczego sobie... Gratuluję! ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #8 27 Mar, 2011, 22:57:51 »
Po drugie nie chce Muszy lamac serca....

<3

Ja już śliniłem Ci się na gg, ale tu przy okazji ogłoszę, że za jakiś czas też będę miał coś w takim kolorku :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Konrad_89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Odp: NGD - ESP Ltd MH-301 i PV 6505
« Odpowiedź #9 27 Mar, 2011, 23:25:04 »
Po drugie nie chce Muszy lamac serca....

<3

Ja już śliniłem Ci się na gg, ale tu przy okazji ogłoszę, że za jakiś czas też będę miał coś w takim kolorku :)

Co?  :P Jeśli gitarę, to  się wkurwię :D Jakieś 2 tygodnie temu zakochałem się w wiosłach w takim kolorze, teraz jedna, a jeszcze niedługo następna w takim wykończeniu... :P

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Po drugie nie chce Muszy lamac serca....

<3

Ja już śliniłem Ci się na gg, ale tu przy okazji ogłoszę, że za jakiś czas też będę miał coś w takim kolorku :)

Co?  :P Jeśli gitarę, to  się wkurwię :D Jakieś 2 tygodnie temu zakochałem się w wiosłach w takim kolorze, teraz jedna, a jeszcze niedługo następna w takim wykończeniu... :P

Ja się ślinię na zielone ESP Stefa od dłuższego czasu, a Maruda mnie nim na allegro denerwuje opuszczając już drugi raz cenę. Aha, nie powiem Ci co bo się wkurwisz ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2011, 23:36:51 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
wolalbym ciemny niebieski albo krew persow na korpusie, ale zielony ujdzie :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Seria 300 jeszcze jest strugana w Korei? To bardzo pierwsza liga, w takim razie trzeba się rozglądnąć za jakimś Viperem do grania coverów Slesza i EjSi <piorun> DiSi :D

No i oczywiście gratuluję udanych zakupów! Niech służą Ci wiernie, bezawaryjnie i możliwie najdłużej!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Kubanczyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
kiedyś seria 300 to Korea, teraz Indonezja chyba

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
teraz indonezja z kupowatym wykonaniem, gralem na viperze z nowej serii 300 i paskudnie byl wykonany

Zomballo

  • Gość
Szukajcie właśnie starych serii 301 na EMG-HZ. Wywalacie pickupy i wiosło petarda. Mam bezpośrednie porównanie do EC-400AT i wg. mnie LTD chyba cofa się w rozwoju? Moja żmija ma jeszcze stare wielkie logo na łebie, na sucho jak i na ampie z SH4 buja worami aż miło.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Moj jest wydlubany w Koreii z tego co pisze na glowce

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
no no, gratsy
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
9282 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lip, 2010, 09:43:11
wysłana przez pele
33 Odpowiedzi
16753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2010, 15:04:43
wysłana przez Dale Cooper
30 Odpowiedzi
14458 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2011, 14:22:03
wysłana przez Testorrob
73 Odpowiedzi
33679 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 10:48:14
wysłana przez Drozd
55 Odpowiedzi
29182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2012, 19:57:08
wysłana przez Widek