Autor Wątek: Rokujący talent z youtube - rewelacyjny 9-letni perkusista  (Przeczytany 2578 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Wiem, że temat takich młodych perkusistów był już wałkowany pewnie wiele razy, aczkolwiek ten chłopak wywarł na mnie naprawdę duże wrażenie. Motywuje ostro do ćwiczeń - niestety prawdopodobnie jest to "zasługa" rodziców, którzy pewnie kazali mu ćwiczyć po kilka godzin dziennie. Aczkolwiek chłopak pewnie musiał zacząć w wieku maks 5-6 lat żeby osiągnąć taki poziom i naprawdę solidnie się przykładać, zawsze mnie to zadziwiało bo w takim wieku to łaziło się po drzewach i bawiło w chowanego, ja jako dziecko nie wyobrażam sobie grania w wieku 10 lat takich riffów jak gram teraz. :D Wyobraźnia muzyczna na bank tak szybko nie byłaby w stanie "wyewoluować". Dlatego takie pojedyncze przypadki naprawdę wywierają na mnie spore wrażenie. Po obejrzeniu tego jest mi przykro, że jestem tak słaby i motywuje mnie to strasznie do ćwiczeń, bo widać po nim, że wystarczy naprawdę się trochę poświęcić grze na danym instrumencie a efekty będą naprawdę wysokie. Ciekawe czy chłopak widział w ogóle piaskownice ? :D Najlepsze jest to, że dzieciak gra lepiej niż kilku moich dorosłych znajomych z 10-15 letnim stażem. ;)

- Dream Theater (Chyba już wiem kto zastąpi Portnoy'a w DT :D)

-  fusionowe motywy
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2010, 16:54:41 wysłana przez Widek »


Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Szok. Ciekawe co z nim będzie w przyszłości

Nic, jest żółty, odejdzie w niepamięć, tam jest takich pełno :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline guitarmajster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
    • myspace
Zolci zgrali skille Portnoya na pendrive, do kupienia na necie, opcjonalny dodatek Bluebeard.

Offline Jerry

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Are You Rebel? ;>
    • Oficjalna strona zespołu Thy Hastur
Czasami dochodzę do wniosku że oni są genetycznie zmodyfikowani :/
Are You Rebel???
-----------------------------
www.myspace.com/thyhastur

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Nic, jest żółty, odejdzie w niepamięć, tam jest takich pełno :D

to po pierwsze, a po 2gie nawet jak mu się uda, to skończy grając jazz w podziale 123/64 którego nie będzie się dało słuchać.. ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Jak dla mnie talent okej, wszystko na miejscu, ale jest to takie.. kwadratowe.  Serio, słucha się Portnoya czy (jak przy wymiataczach) Chambersa to czuć taką jebitną energię, tu jest tak pusto jak dla mnie ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No kurna, dzieciak ma 9 lat. Ledwo te pałki podnosi do góry, a ty jebitnej energii szukasz.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
nie, nie chodzi mi o to. Już było kilku takich dzieciaków na yt i tam było coś takiego fajnego. A tu IMHO nie ma czegoś takiego. Nie chodzi mi że on będzie już pałkami kręcił, podrzucał i jeszcze łapał kopiąc w hi-hat ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
No świetny dzieciak. Ja na swoich elektrycznych dramsach raczej nie dojdę do tego poziomu. :)

Będąc w jego wieku łaziłem po bagnach i pływałem na europaletach wypełnionych styropianem, ale też było zajebiście. :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2273 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2011, 16:54:25
wysłana przez motyl
29 Odpowiedzi
32413 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2015, 13:45:26
wysłana przez Amal_68
9 Odpowiedzi
3128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2014, 12:01:22
wysłana przez Drozd
8 Odpowiedzi
7528 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2014, 15:04:58
wysłana przez Aston
2 Odpowiedzi
5277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2016, 21:22:25
wysłana przez lokasz