Autor Wątek: NAD! - Blackstar Ht - 20 Studio (Fakje!)  (Przeczytany 9721 razy)

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
NAD! - Blackstar Ht - 20 Studio (Fakje!)
« 08 Paź, 2010, 18:48:37 »
Taram!
Już od jakiegoś czasu rozglądałem się za jakimś combem lampowym, które by było niedrogie (jestem ponad miesiąc po przeprowadzce i żyję na swoim), miało fajny lekko wintydżowy klin i przester na którym brzmią zarówno lekkie drajwy jak i nieco ostrzejsze granie. Na dzień dzisiejszy combo ma stać u mnie w pokoju, który wynajmuję, a potem trafić do sali prób potencjalnego zespołu więc powinno przyzwoicie grać na pokojowych głośnościach, jak i na próbowych. Chciałem też aby miało 20-30w żebym mógł to troszkę na próbach rozkręcić. Czemu combo? 1 - fundusze, 2 - pokój o metrażu koło 12m^2. Tak się rozglądałem, rozglądałem, ogrywałem i trafiłem pewnego dnia do Krakowskiego riffa gdzie stała cała pokaźna kolekcja blackstarów. Jako że już kiedyś widziałem go w necie i ogrywałem na yt ( :facepalm:) to złapałem EC-1000 z wieszaka, i od razu odpaliłem. Piec zagadał tak, jak chciałem. Czysty taki czysty - nie wyróżnia się za bardzo poza tym że jest taki lekko butikowo - wintydżowy a przester ma pełne spektrum brzmień. Piec brzmi przyzwoicie na małych głośnościach i zajebiście na dużych. Chodziłem tam 3 dni i go ogrywałem dzień w dzień i w końcu padła decyzja - bierem. kilka telefonów, raty załatwione, piec do odebrania w krakowskim riffie. No tośmy z Tolkiem pojechali, wzięli piec na plecy i wio - do autobusu. Po nieco męczącej podróży znalazł się w moim domu i jestem mega szczęśliiwy. Małym kosztem udało mi się zdobyć piec który na moje obecne warunki mnie satysfakcjonuje:)

Pora na fotostory.
Niestety ale aparat w Łodzi został i robione telefonem:













Jak widać jest bardzo ładny:) Ma taką fajną gałeczkę ISF która to płynnie zmienia brzmienie od US do UK :)

Jedyny minus który póki co znalazłem to to że na małych głośnościach eq bardzo mało zmienia ale już na ryczącym potworze jest super :)

Fajnie jest kupić raz w życiu nie używany sprzęt muzyczny:) jest taki pachnący wręcz nowością i jeszcze dali fajną naklejeczkę która ląduje na kejsie gitarowym zaraz obok shura i audixa :)

Teraz się powoli za pedalboard zabieramy :)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gratulacje! Sam zastanawiałem się nad wersją HT Stage 60, kiedy myślałem o kombach.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No właśnie bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach, a sam mówiłeś "Synek, nie kupuj chińszczyzny" ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Kraków dziś odwiedziłem, przez telefon z Tobą rozmawiałem, a Ty nie raczysz wspomnieć nawet że nowy piec do zmolestowania jest!?

Gratulacje! :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Mam nadzieję że za tydzień ja się u Muszy spotkamy to dasz go zmolestować ;D


Gratuluje ;D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
synek, ja mówiłem "nie kupuj chińskiego headu za 4000" :)
Ależ ojcze ojcze, tu się rozchodziło nie  o głowę, a o takie combo http://www.thomann.de/pl/blackstar_ht_stage_60_venue_combo.htm :)

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Dzięki wielkie za gratulacje. Wzmak śmiga aż miło:) Muszuś, sorki, gadaliśmy rano jak ja nie żyłem prawie:P a wzmak odebrałem dzisiaj koło 16:)

Maciek, jak będzie to spotkanie to go wezmę na 100% (do czarka mam 5 przystanków więc luz)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Albo kup Allegrowego Laneya GH100L
"The GH100L is a single channel master volume style head with footswitchable gain." :( A niestety nie o to mię chodzi.

Jeszcze pomyślę, najchętniej to bym wpadł do Krakowa obadać jedno i drugie :) Bo Lis, jak mniemam, posiadasz jeszcze swojego half-stacka Laneya?

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Posiada go mój brachol który w Łodzi urzęduje, więc tam jest do obadania ten piec
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Fuck... cos mnie ostatnio cisnie na HT 100 Stage, ktos to ogrywal, a moze jest gdzies na Slasku jakis egzemplarz?
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Ogrywałem ostatnio HT 100 i Series One w Musicstorze w Poznaniu.Wrażenia z HT 100...bardzo ładnie wykonany head...z brzmieniem trochę gorzej. Bardzo tłusty ciepły sound ale moim zdaniem bardzo zamula, dobre to do grania rocka i post metalu/sludge. Series One zupełnie inna bajka na tym już ukręcisz wszystko.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
...HT 100...bardzo ładnie wykonany head...z brzmieniem trochę gorzej. Bardzo tłusty ciepły sound ale moim zdaniem bardzo zamula, dobre to do grania rocka i post metalu/sludge...

Nooo i wlasnie o to to! Jak by jeszcze sonic maximizerem to doprawic, to domyslam sie, ze spektrum sie rozszerzy, niemniej wlasnie do kliamtow rock-sludge-stoner tego potrzebuje. Ech no trza by ograc ten amp, ech!
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jak jakiś trafisz to daj znać. Też bym obmacał :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Leoś, wpadnij na koncert Sfinksów to omacasz mojego (:D)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
na pewno jest ta 100 w Krakowie w riffie - daleko nie macie ;D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
...HT 100...bardzo ładnie wykonany head...z brzmieniem trochę gorzej. Bardzo tłusty ciepły sound ale moim zdaniem bardzo zamula, dobre to do grania rocka i post metalu/sludge...

Nooo i wlasnie o to to! Jak by jeszcze sonic maximizerem to doprawic, to domyslam sie, ze spektrum sie rozszerzy, niemniej wlasnie do kliamtow rock-sludge-stoner tego potrzebuje. Ech no trza by ograc ten amp, ech!
Noo i o to chodzi ;)

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Powiem szczerze że po zestrojeniu zrobiła się bułeczka trochę ale: jest to gibson lp w drop B, pieca nie rozkręciłem jeszcze bo mam go w mieszkaniu (poza tym razem gdy go w riffie rozkręciłem)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
9741 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 20:26:45
wysłana przez jaca2303
blackstar series one

Zaczęty przez specfireeye Wzmacniacze i kolumny

24 Odpowiedzi
12216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2010, 17:04:07
wysłana przez 7
18 Odpowiedzi
7197 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2011, 00:17:28
wysłana przez zerotolerance
9 Odpowiedzi
5533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2011, 08:25:10
wysłana przez Zomballo
19 Odpowiedzi
8046 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2014, 01:01:57
wysłana przez Fizyczny