Autor Wątek: Legacy - po prostu piosenki, zapraszam do słuchania!  (Przeczytany 5312 razy)

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Witam chłopcy. Na moim profilu Jutiubowym są do odsłuchania utworki zespołu, którego jestem, wraz z moją Panią, Ojcem. Gramy piosenki. Po prostu piosenki (O.N.A. też je grali :D) i stoimy w opozycji do większości rzeczy którymi karmi się ogromną część ludzkości. Metalu tu raczej nie uświadczycie, znajdziecie dużo rocka, bluesa, funky, elementy jazzu (ballada "Oddechy") i dużo tego, co w nas siedzi. Wiem, że ta muzyka raczej się Wam nie spodoba, ale zawsze warto spróbować.

http://www.youtube.com/user/MartensEmenems

Aha! Wypociny z dużą ilością siarki i Szatana usłyszycie przed końcem roku.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Fajna muzyka. Ciekawie o brzmi z klawiszami, taki dżezo- blusik :). Fajnie się słucha i wokal też niczego sobie. Jest trochę niedociągnięć ale w sumie w takiej muzyce najlepiej słychać niedociągnięcia, fałsze i ogólnie wszelkie zło.. Ogólnie mi się podoba, czekam na więcej :)
ps- zajebiście wygląda perkusista jak gra solo :D
ps2- w utworze "oni zaraz tu przyjdą" te przejścia na pianinku mi się kojarzą z "Riders on the storm", a to dobre skojarzenie ;)
ps3- Przywodzi mi na myśl Kazika, zajebiste to jest :)
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2009, 17:46:01 wysłana przez terrormuzik »

Offline wiecheć

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Bejmistrz
Leśmiana zajebiście zrobiliście, i Oddechy też mi się spodobały, choć taki Breakout już dużo mniej, może to przez jakość nagrania. Super, że robicie coś takiego, lubię takie ni to jazzowe, ni to blues-rockowe, czerpiące z tego i owego, takie nie wiadomo jakie zespoły ;).
Sceneria natomiast nie mogła być bardziej awangardowa, tęczowy plakat "dni osiedla" i trzy osoby na widowni, nie wspominając o tym człowieku dopełniającym cały obraz, który biega i rzuca piłką koło 35. sekundy Romansu :P.
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy
/
I don't want to belong to any club that will accept me as a member

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Dziękuję, miło mi bardzo . Mam nadzieję, że to nie koniec opinii (pozytywnych lub nie) o naszych wypocinach.

Edek:

Moi Drodzy, na naszym myspace ( www.myspace.com/legacypl ) znajdziecie dwa świeże kawałki, które ukażą się na EPce "W poprzek". Słuchajcie i piszcie tu nadal, co się Wam podoba, bądź nie.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Mila muzyczka :)
Ja z moja druga kapelka dazymy do electronic , fussion, metal

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie moja para kaloszy, piosenka spiewana damsko jest fajna, piosenka spiewana mesko jest troche kwadratowa. jest miluchno. ze strony gitarowej jest bardzo fajnie, z czujem i przyjemnie. ale wszystko juz gdzies slyszalem ;)
Łe tej.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Nom witajcie!
Jest już do kupienia nasza EPka pod tytułem "W poprzek".
Cena? 10 PLN + przesyłka. Gdyby ktoś miał ochotę pisać na PW, maila, gg lub dzwonić.
Pozdrawiam serdecznie!
Wasza Ciocia Martens
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
A sampel, tak dla złamania klimatu, zaraz będzie w naszym radio ;)

Offline Szkoła Rocka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
  • to nie reklama !!!
    • Chełmska Szkoła Rocka
Martens prosisz o opinię, zdaje mi się, że oceniałes tu kilka kapel pod kątem ogólnym i nie tylko ale siebie i swój zespół musisz ocenić pod innym kątem. Napisze tylko krótko, że jesli juz gracie covery np Oni zaraz przyjdą tu to musicie bardziej potrenować i ogarnąć całość. Jesli o mnie chodzi to całośc oceniam na 4 w skali do 10. Sekcja w miare sie rozumie ale gitara i klawisze nie bardzo. Trzeba potrenować. To co na YT to tak jakoś od niechcenia trochę - takie wrażenie miałem słuchając. W tym wydaniu to raczej nie wpuszcza Was na profesjonalna scenę ale czas pokaże i życze jak najlepiej.

Z drugiej strony to taka impreza jak dni osiedla nie napawa optymizmem dla grających :-) więc  to zniechęcenie które wyczułem być może jest tego efektem.
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2009, 15:35:23 wysłana przez Szkoła Rocka »
to nie reklama!!!

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Ok. Co do klawisza (nie jest i nie był członkiem zespołu) się zgadzam, bo graliśmy to bez jakichkolwiek prób, o tak się na spontana dołączył podczas koncertu.
A jakie zdanie masz na temat utworów autorskich?
Z www.myspace.com/legacypl ?

raczej nie wpuszcza Was na profesjonalna scenę

Wiesz, już wcześniej graliśmy w tym składzie (bez klawisza, z drugą gitarą) np. przed największą publiką, jaką kiedykolwiek zgromadziła Filharmonia Rzeszowska - z zaproszenia. Że o innych tego typu rzeczach nie wspomnę. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2009, 15:48:06 wysłana przez Martens_emenems »
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
to se miejsca do grania znajdujecie  :P ale to co leci na gejspejsie to nawet przyjemne
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
jak by nie to że jesteś ze słupska to miałbyś takie gigi że nie posiadłbyś się z radości wczoraj robiłem giga z szopowe crew to było ponad 200luda cztery kapele i pozamiatane. Chyba że ci to nie przeszkadza że Chełm jest 750 km od słupska. http://img23.imageshack.us/i/plkat3.png/
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
przemysłówka records pozdrawia chellm boring city hc  :-*
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
jak by nie to że jesteś ze słupska to miałbyś takie gigi że nie posiadłbyś się z radości wczoraj robiłem giga z szopowe crew to było ponad 200luda cztery kapele i pozamiatane. Chyba że ci to nie przeszkadza że Chełm jest 750 km od słupska. http://img23.imageshack.us/i/plkat3.png/

Ma wrażenie, Stasiu, że piszesz do mnie, ale Ci się tematy pojebały ;D Poprosimy kase za sieke, plus najlepiej, żeby taki kawałek nie jechać dla jednego koncertu, tylko ze 2 - i jesteśmy.
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2009, 13:59:36 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
się pewnie da zrobić ale niech ten rok się zakończy i się będziemy kontaktować
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
- wrzuciłem na JuTjuba "Romans". Chyba jest też w forumowym radiu, ale co tam. Jedyny numer na EP, w którym siódma struna jest integralną częścią utworu, a jego fragment jest integralną częścią... kaczkotestu.
Ściskam!
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
16737 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2011, 03:15:31
wysłana przez Tolein
6 Odpowiedzi
4396 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 01:34:22
wysłana przez Pneumonia2
35 Odpowiedzi
15533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2012, 10:05:32
wysłana przez Kali
12 Odpowiedzi
5373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2018, 14:04:26
wysłana przez Ewolter
0 Odpowiedzi
1045 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2018, 01:04:47
wysłana przez glassprison