Autor Wątek: Pomoc w dokonaniu wyboru line 6 hd  (Przeczytany 2588 razy)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Pomoc w dokonaniu wyboru line 6 hd
« 07 Sie, 2012, 19:19:50 »
Witam , własnie szykuję się do wymiany swojego x3 pro na jakiś wyższy model, na hd pro mnie niestety na razie nie stać:( więc w grę wchodzą hd 400 oraz hd bean , nurtuje mnie jednak parę spraw, między innymi jak wygląda nagrywanie ? czy oba zastępują kartę dzwiękową? jak wygląda z nagrywaniem wokalu w jednym i drugim, oraz basu? Brzmieniowo na pewno jest to samo, ale jeden i drugi ma jakieś zalety i wady. Sory jeśli moje pytanie wydaje sie komuś lamerskie to niech po prostu się nie wypowiada , ja nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi bo ile sklepów tyle opisów a zero konkretów. Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
czy oba zastępują kartę dzwiękową?
tak
jak wygląda z nagrywaniem wokalu w jednym i drugim, oraz basu?
jest wejscie na mic (w bean przynajmniej, hd400 nie ma), a bas jak gitare normalnie
i always go full retard

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
wejście na mikrofon to już dla mnie duży plus w bean, tzn np w x3 pro mam normalnie wzmacniacze i preampy basowe czy w tych hd jest tak samo?
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
basowy jest 1.

http://line6.com/podhd/compare.html

o wokalowych ani słowa
i always go full retard

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
kurcze przy możliwościach x3 pro trochę to słabo wygląda ale za to brzmienie lepsze heh i co tu kurwa zrobić:D
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no tak, bo x3 to najwszechstronniejs zy pod, jeno symulacje przestarzałe.
ale od czego są vst?
jak nie grasz na żywo bierz beana!
i always go full retard

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Jak nie grasz live to fasola jest najlepszym wyjściem. Przyjazny interface i niesamowite możliwości tonalne, również jeżeli idzie o same efekty. Uwierz mi że x3 z całym swoim tabunem symulacji po prostu brzmi gorzej.
No pain No gain !

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
jeśli brzmiał by lepiej nie wymieniał bym go. Właśnie gram live , ale myślę że bean mi styknie z czasem dokupię sterownik nożny:)i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
7106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2009, 23:22:05
wysłana przez BartekL
75 Odpowiedzi
25276 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2011, 13:35:59
wysłana przez Jakub0765
39 Odpowiedzi
19248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2018, 19:14:53
wysłana przez Pneumonia2
5 Odpowiedzi
3275 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 19:32:57
wysłana przez Hesu
0 Odpowiedzi
1734 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2018, 10:29:16
wysłana przez trigger