Autor Wątek: Debiutanckie EP Sinful Carrion ON-line!  (Przeczytany 7807 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Dobry kawal miecha :)
Jesli cos bede organizowal w wawie jakis koncercik ze znajomymi bede staral sie was wrzucic, jesli oczywiscie bedziecie chciec.

Pozdro

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Wounded Wings i Nail to Suffering bardzo mi wchodzi reszta trochę mniej, ale każdy numer ma jakiś fajny motyw. Trochę Gojirą momentami zalatuje i bardzo fajnie jak dla mnie. Wokal najmniej z całości mi się podoba, za mało odlatuje i brak mi dłuższych krzyków i zróżnicowania, ale kto co lubi. Jeżeli chodzi o brzmienie to wyszło profesjonalnie (czytaj zajebiście), widzę że mój 5150 dał radę i się nie marnuje. Ogólnie na + i oby tak dalej! :)

Thanks! To pierwszy materiał ;) mam nadzieję że za rok będziemy się z niego smiać ;)

Dobry kawal miecha :)
Jesli cos bede organizowal w wawie jakis koncercik ze znajomymi bede staral sie was wrzucic, jesli oczywiscie bedziecie chciec.

Pozdro

jeszcze pytasz! oczywiste że jesteśmy chętni. Od stycznia zaczynamy "solidny nakurw i hop hyc" gdzie się da.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Spoko, lecz nie obiecuje ze cos da rade sie wcisnac... Ja to bardziej w roli pomocy jestem na koncertach, ale no postaram sie walczyc bo naprawde spoko :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
To skoro wszyscy tak ostatnio odkopują to ja też.
Dzisiaj dostałem CDeka i muza jest przezajebiśta i przezajebiście nagrana. Zakochałem się w tym albumie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Mi też się podoba, bardzo fajny album - produkcja na wysokim poziomie, widzę, że wokalista pochodzi z mojego rodzinnego miasta - więc duży plus. :D

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
To skoro wszyscy tak ostatnio odkopują to ja też.
Dzisiaj dostałem CDeka i muza jest przezajebiśta i przezajebiście nagrana. Zakochałem się w tym albumie.

Serdeczne dzięki, na prawde jestem zaskoczony pozytywnymi opiniami bo wiem jak na odpierdziel ten album był nagrywany-brakowało nam czasu + zmiana perkusisty w studiu wiec bebny są takie prostackie bo zostały na mega speedzie zrobione.

Prace nad LP już trwają...4 nowe numery na dzień dzisiejszy +szkice na dysku na kolejne 5. Planujemy na lato 2011 wejśc do studia i nagrać płytę 900x lepszą. Nie długo wrzucimy urywki nowych numerów na TV Casta jak uda nam się w końcu ładnie zsynchronizować 4ry kamery w salce. Nowe numery na pewno będą bardziej hmmm deathowe ? chociaz nadal wychodzi nam mieszanka bliżej nie określonych stylów. Druga sprawa że numery na EP były stworzone głównie przez naszego drugiego gitarzystę Bartka w okresie kiedy ów zespół przechodził liczne zmiany osobowe...Bartek był właściwie jedynym gitarzystom w zespole. Doszedłem dopiero pod koniec Maja 2009 więc właściwie zdążyłem się tylko zgrać z chłopakami, napisać parę zagrywek dodatkowych czy jakiś pito-solówek, przedyskutować i ewentualnie pozmieniać partię i ......na tym się moja rola skończyła bo studio było już zabookowane...dopie ro PO nagraniu albumu ustanowił się silny i zgrany skład naszego zespołu i od teraz, nowe numery będą wypadkową pomysłów dwóch gitarzystów co mam nadzieję wyjdzie dużo ciekawiej.BAAAARDZO dużo dała nam zmiana perkusisty na mojego dawnego znajomego...niestet y jego wkład w tą płytę jest widoczny jedynie na zdjęciu.  ;D

Jeszcze raz wielkie dzięki  :-*
« Ostatnia zmiana: 03 Cze, 2010, 22:34:51 wysłana przez lokibalboa »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
6705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2008, 09:59:38
wysłana przez kryho
6 Odpowiedzi
3398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2009, 19:21:12
wysłana przez haxigi
23 Odpowiedzi
23609 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2010, 21:59:43
wysłana przez bartolinho77
4 Odpowiedzi
2065 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2010, 22:43:15
wysłana przez lokibalboa
1 Odpowiedzi
1384 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2014, 10:05:29
wysłana przez dan777