Autor Wątek: Line 6 Vetta  (Przeczytany 6612 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Line 6 Vetta
« 10 Maj, 2007, 20:22:01 »
Witam wszystkich. Jezeli macie jakies doswiadczenia z tym wzmakiem, to piszcze, chetnie poczytam. Sam najprawdopodobniej wciagne takiego niedlugo, ale chce zobaczyc jakie sa wasze spostrzezenia na jego temat. Pozdrawiam
No pain No gain !

Yony

  • Gość
Line 6 Vetta
« Odpowiedź #1 13 Maj, 2007, 10:22:29 »
Ja grałem trochę na Vetta II i jak dla mnie zajebisty. Jak chcesz, to na gitara.pl jest user kryho, napisz do niego bo on na Vettcie bardzo dużo gra.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Line 6 Vetta
« Odpowiedź #2 13 Maj, 2007, 15:41:35 »
Wiem wiem, widzialem sporo jego nagran na jutjub i dlatego wlasnie zaczalem myslec powaznie o vettcie :) jak dla mnie bomba, i teraz tylko czekam az puszcze 5150 i biore vette.
No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Line 6 Vetta
« Odpowiedź #3 13 Maj, 2007, 16:38:42 »
jak chcesz sprzedac 5150 to daj znac na prv ile i jakies fotki podrzuc bo koles chcial ostatnio kupic takiego heada
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Line 6 Vetta
« Odpowiedź #4 13 Maj, 2007, 23:54:33 »
Niestety to combo jest :/, ale jak by co to moge podeslac foty, o ile bedzie ktos chetny.
No pain No gain !

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Line 6 Vetta
« Odpowiedź #5 09 Lip, 2007, 17:48:20 »
Stosujac sie do prosby grona moderatorskiego ;) postaram sie wysmarzyc jakos niedlugo sensowna recke vetty, i opisac co ten piec potrafi i do czego sie nadaje. Z tym ze moze wstrzymam sie do momentu az dokupie kolumne i zobacze jak to chula z paka gitarowa, bo niestety combo w strojach nizszych niz standardowy sobie potrafi nie radzic.
No pain No gain !

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Odp: Line 6 Vetta
« Odpowiedź #6 04 Lut, 2008, 09:59:38 »
No to ja skrobnę parę słów jako że gram na tym jakieś 2 lata, używałem do niej Marshalla 1960AV, 2x 2x12 Noisy Boxa a obecnie 4x12 Fender Tonemaster, najlepsza na jakiej do tej pory grałem. Miałem lub grywałem na iluś tam oryginałach odpowiadającym zsymulowanym modelom w vetcie i ...umówmy się że różnice są, z resztą to można stwierdzić w zasadzie tylko przy zestawieniu porównywanych pieców obok siebie. Są i będą, ale symulacje są na tyle znakomite że nie warto się tym przejmować. Tak na prawdę to 2 identyczne lampowe Plexi np i tak będą się od siebie w pewnym stopniu różniły. Mesa oddycha jak mesa, Twin i inne też i to mnie zadowala. Pełna 'lampowa' artykulacja. Może różnice wynikają  stąd, że ja gram zawsze na 4x12, a wszelakie symulacje comba powinny mieć podłączoną 2x12 lub 1x12, wiadomo, obudowa comba jest częścią składową brzmienia.
Mam Vettę I, ale soft dwójki i zamontowany interface do Variaxa, więc od 2jki różni się tylko obudową.
Efekty na bardzo wysokim poziomie,double tracker, rzadko przeze mnie stosowany, dużo możliwości w kreowaniu kolejności efektów. Ogromną zaletą jest cicha praca, piec praktycznie pracuje jakby był wyłączony, bramka znakomita. Jak dla mnie prawie same zalety, prawie... zdarzało się że piec się 'wieszał' w sytuacjach ekstremalnych temperatur. Niestety, wtedy należy go wyłączyć i ponownie włączyć. Działa natychmiastowo jak trzeba, wiadomo, brak lamp.
Piec jest przeokrutnie głośny :headbang: grając na full power zagłuszałbym wszystkich spokojnie, więc używam opcji 'half power'.
Nie wiem, to chyba wszystko, jak mi się przypomni to coś dopiszę, pozdro.
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
8628 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2008, 09:30:31
wysłana przez g-zs
2 Odpowiedzi
1377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 19:49:08
wysłana przez kryho
13 Odpowiedzi
4998 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2011, 19:56:05
wysłana przez Zomballo
2 Odpowiedzi
6328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
6 Odpowiedzi
5905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2013, 00:20:31
wysłana przez Shargaroth