Autor Wątek: Budowa setup w racku - problem  (Przeczytany 20181 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Niczym - o ile boki żaden element śrubki nie będzie bezpośrednio dotykał obudowy. Po za tym będę się martwił jak mi taka pętla mas wyskoczy - na razie kompletuję sprzęt więc bez OT pls :)

Nie chcę G-Systemu bo nie jest mi potrzebny - przy opcji looper + FX wszystko steruję jednym kablem MIDI  podłączonym do FCB - więc nie rozumiem dlaczego miałbym ich mieć mniej przy G-system? Kabelek midi jest inteligentny bo kilku żyłowy więc w jednym kablu mam i MIDI i sterowanie Switchami z FCB. Pomijając już nawet fakt, że G-system jest przekurewsko drogi - to już Dual2112 Anniversary + Looper EMCustom wyjdzie mnie taniej :D Więc raczej w grę wchodzi G-Major II (nie testowałem jeszcze) lub Xpression. GMajora I już nigdy więcej. Inna sprawa, że G-system nie ma też pedałów ekspresji których mimo wszystko używam. Jednym słowem na razie FCB z uwagi na użyteczność ma u mnie dożywocie.

Po za tym Looper ma 10 pętli więc w razie czego mam zapas do ewentualnych efektów, 6 switchy do sterowania np. końcówką czy innym preampem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
9577 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2011, 18:08:20
wysłana przez Vertigo
30 Odpowiedzi
36809 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2012, 10:56:11
wysłana przez Dun
[NGD] My setup

Zaczęty przez Marency Efekty

15 Odpowiedzi
10764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2011, 14:11:42
wysłana przez Marency
26 Odpowiedzi
6908 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2019, 12:39:59
wysłana przez Aremenius
6 Odpowiedzi
1720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2023, 11:29:13
wysłana przez Skibodeptak