Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 311344 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Tak, szczególnie jeżeli nie będziesz daleko jeździł to na zimę lepiej węższe, a wyższe - szerokie robią po prostu sanki :P Choć ja akurat mam 175 na lato i zimę - po prostu są tanie bo typowe ;) I nie narzekałem - ale mam starego dobrego diesla pod maską więc docisk taki, że ja pie :D

Sory za OT ale taka historyjka mi się przypomniała XD Mój znajomy (perkusista) chorował na BMW - więc nabył 318, popularną dresowozownię - e36 chyba czy jak to się tam zwie. Jakież było jego zdziwienie jak pewnego pięknego dnia za huy nie mógł wyjechać pod - powiedzmy sobie szczerze - niezbyt poważne wzniesienie :D Ale zimówy miał 195 XD Ja za to wsiadłem do mojego 28 wtedy letniego jeszcze Golfa, zapaliłem (diesel :>) i bez najmniejszego uślizgu :P Na wielosezonowych Navigatorach 2 za 99zł / sztuka :D Cóż właściciele tylno napędowców powinni się już po malutku przymierzać do suszenia płyt chodnikowych, worków piasku, rur betonowych, płyt żeliwnych ... :D :D :D (IRONIA  :fire: :zuo: -> kumacie - Vert Yeah na całego)