Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 301499 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Wg ostatniego numeru Top Gear jest chujowy na maksa, więc podziękuj mi teraz, że Tobie pomogłem w udręce :D

ale to o M3 pisali, reszta jest fajna

No, dokładnie o E46. Reszta jest fajna, tak.
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ale w kontekscie M3 a nie pozostalych silnikow. Czyli pocieszyles Astona tylko wtedy jesli jego koledzy kupuja M3, jak 320 to juz nie :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
He, he ;)

Ale mam pytanko do purpelmaxa:
Lansuje się, znienawidzonym przez wszystim Pedziem 306 94r
coś jak ten tu, tylko 5D i mam lanserskie kołpaki zamiast alusów :D

- co za kołpaki, kręcą się po zatrzymaniu? ;) Bo muszę coś nowego kupić.
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Paczki z głów!


Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Wiesz wuju - uwielbiam Top Gear, tak samo jak Clarksona (mam wszystkie jego książki :P) - ale nawet o Audi A5 powiedzieli, że jest nudny i schematyczny - a ja po prostu to auto uwielbiam :D

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Noooo, kawał bad modafakera. Akurat Audi ogólnie są nudnawe, ten wygląda chociaż na trochę napakowanego. Ale i tak A8 i S8 są naj naj. W ogóle najwyższe serie są naj.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A tam ;P A5 jest cudne i całkiem realne dla przeciętnego zjadacza chleba ;)
Ssiecie.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Zależy jak realne jest dla kogo 130 000 :P No ale przynajmniej wiemy już do kogo się udać w nocy :D

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja tam nie mam zamiaru kupować nowych samochodów ;D Nie wiem jak wy :P
Ssiecie.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Gas w 99% spełniony...czekam na blachy  ;D

Spoiler

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki




Tym się wożę. Rocznik 93 (vintage, niestety nie sprzed Wojny w Zatoce Perskiej). Właśnie idzie pod młotek. Jest zajebisty, bo można go konwertować na Batmobil:



A tym mam zamiar się wozić za niedługo:

Łe tej.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
congrats! jak nie lubię VW, tak tan ładniutki. W dodatku biały. Jaki motor?
thx, akurat zachorowałem wyjątkowo na 3drzwiowego białego.
1.4 ale TSI 160km ( podwójnie turbodoładowany silnik.....do 3,5tyś obrotów kompresor który napędzany paskiem dostarcza powietrza  a od 3,5tyś włącza się turbina. 240Nm już przy małych obrotach (od 1,5k wg. VW). Ten patent podwójnego doładowania zapobiega tzw. turbo dziurze i jest chyba najbardziej innowacyjnym silnikiem VW. Imponujące jest dla mnie osiągniecie tak dużej mocy z tak małej pojemności = 1.4) + skrzynia DSG 7stopniowa. W takim małym samochodzie będzie latać  :)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 25 Sie, 2010, 18:31:33 wysłana przez lokibalboa »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Jedyny samochód, jaki kiedykolwiek prowadziłem (ale o tym sza bo nie mam prawka :D ):

Oraz oczywiście GAS:

Dość paradoksalnie nie taki znowu nierealistyczny. 8)

Na 30-stkę se kupię. :D

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
loki, zajebisty ten golfiacz :D aż mnie samego zgasowało na takiego ;) jak tylko zacznę pracować - od razu pierwsze co kupuje to jakiegoś niegrzecznego małego białasa :D!
Ssiecie.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Loki, swietny jest ten Golf, ale czy nie za maly na Twoje paczki, heady, kejsy?

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
loki, zajebisty ten golfiacz :D aż mnie samego zgasowało na takiego ;) jak tylko zacznę pracować - od razu pierwsze co kupuje to jakiegoś niegrzecznego małego białasa :D!

Thanks. Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia. 'Obzdjęciuje' na bank jak już dostanę plejtsy. Wiadomo że nie będe miał takich kozacki alusków jak na zdjęciu które wkleiłem tylko oryginalne stockowe VW, które są imo łądne i skromne na początek. No ale planuje wbić go w przyszłości w czarne matowe aluski z czerwonymi wykończeniami...max 16'' żeby kartofla nie było.
Spoiler


Faktycznie, to nie jest fura do wożenia sprzętu zdecydowanie. Do wożenia sprzętu będę pożyczał samochód od starszych jak już trzeba to będzie zrobić. Co do bagażnika- wejdzie tam gitara, case z headem i pedalboard. Podejrzewam że składając tylnie siedzenie wcisnąłbym kolumne. Ma to jednak spory aspekt....jako że jestem jedynym aktywnym kierowcą w zespole nie będe angażowany w wożenie sprzetu naszego całego death metalowego kwintetu młodzieżowego.   :devil: Znacie na pewno to uczucie gdy słyszycie przez telefon "trzeba bedzie przewieźć sprzęt"  :D A jako że jestem z osób które nie darują jak ktoś mi wejdzie do samochodu zaczepiając kopytami o drzwi lub ufajda lub obije mi cokolwiek swoją bezmyślnością, to jestem chory na samą myśl wożenia sprzetu. Jestem jednostką wyznającą wiarę w to że stan samochodu jak i jego porzadek we wnątrz świadczy o człowieku i jego staranności. (z tego miejsca pozdro dla Astona i Zuosieja-"szacun" za zdjęcia) Mam większy szacunek do człowieka który ma pięknie utrzymaną motorynkę niż upierdolonego jak słynny telewizyjny stół Kawasaki Ninje. Także spedycją sprzętu zajmuje się wyłącznie we własnym zakresie i nie zamierzam się tym przejmować...nie ma nic gorszego niż kolumna ocierająca podsufitkę...kto mnie rozumie palec do budki.  :devil:
« Ostatnia zmiana: 25 Sie, 2010, 22:51:15 wysłana przez lokibalboa »

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
...nie ma nic gorszego niż kolumna ocierająca podsufitkę...kto mnie rozumie palec do budki.  :devil:

o tak pare razy już to przerabiałem w moim opelku

swoją drogą kogo okradłeś że se taką fure kupujesz :P:P

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Znacie na pewno to uczucie gdy słyszycie przez telefon "trzeba bedzie przewieźć sprzęt" 
Hmmm, bo nie nauczony kultury ten Twój kwintet. Mój dzwoni i pyta czy dałbym radę dwa dni wcześniej :D

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
No to loki będziesz miał wydatki :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
a z niedostępnych nigdy w życiu to :P:
( Obraz usunięty.)

:bowdown: - ale jest dostępny! Dwaj kolesie z Australii robią jeżdżące repliki. Czas oczekiwania 3 lata.

Pomyślałem: a, nie będę szukał katalogowych fotek - pstrykłem komoorko swój Batmobil dziś srana, bo stawiam na real thing. Lepsze prawdziwe siedem cali, niż opowiadać w internecie o dziewięciu :D
Mondek 1,8 TD Ghia:



A z podniet, to niezmiennie, bo pasuje na Batmobil:
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2010, 09:37:17 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179

Póki śnieg nie leży lansuję się tym:


Gitarę da się przewieźć, reszta gratów niestety zostaje w domu  :D

W przyszłym sezonie jak małżonka zezwoli to :headbang: :


Z samochodów to najlepszy jest mój zielony punciak 1.2 16v, pali pało, kosztuje mało i wyprzedza golfy dwójki na światłach. Czegóż chcieć więcej?  :lol:
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
No to loki będziesz miał wydatki :D
5 litrów na trasie i od 7 do 10 przy ciśnieciu w miescie ? To są wydatki ? 1.4 mała pojemność-mniejsza opłata. Więcej kosztuje mnie moja Honda którą pali od 7 do 10 zawsze. Bez przesady.  ;) Chce się mieć oszczędniej to trzeba mieć Diesla taka prawda....nie dośc że diesle mają wysokie momenty obrotowe to i jeszcze palą mało nie zależnie od pojemności.
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2010, 10:57:43 wysłana przez lokibalboa »

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
No to loki będziesz miał wydatki :D
5 litrów na trasie i od 7 do 10 przy ciśnieciu w miescie ? To są wydatki ? 1.4 mała pojemność-mniejsza opłata. Więcej kosztuje mnie moja Honda którą pali od 7 do 10 zawsze. Bez przesady.  ;)

Mówię o technicznych wydatkach. Nowinki kosztują, a wyżyłowany silnik nie wytrzymuje tak dużo. Poza tym nie rozumiem po co 160 konny silnik do miasta :D Ja mam 115 i uważam, że się męczy.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/