Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412297 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #150 28 Lip, 2010, 16:16:33 »


Cytuj
Two thirds of the 621 children (two thirds under 15 years) killed at checkpoints, in the street, on the way to school, in their homes, died from small arms fire, directed in over half of cases to the head, neck and chest - the sniper's wound... Clearly, soldiers are routinely authorised to shoot to kill children in situations of minimal or no threat." (British Medical Journal 10/16/04)

Dzisiaj naczytałem się kilka artykułów na temat Strefy Gazy i jest to zatrważające.

w Izraelu to jest kompletny bajzel. przysłowiowa spirala nienawiści nakręca się pod własnym ciężarem, i jak przewiduje mój przyjaciel stamtąd, prędzej czy później wszyscy się pozabijają. propaganda typu tych fotek jest wszechobecna nawet w ichnich serialach klasy naszego 'M jak miłość' czy 'na wspólnej'. Kiedyś starał się coś robić, pracował z dzieciakami w Gazie i takie tam, ale ostatnio stwierdził, że to pierdoli i wystąpił o polskie obywatelstwo (rodzina jego matki jest z Łodzi). nb. babcia mu zapowiedziała, że jak przyjmie polskie obywatelstwo to się go wyrzeknie, wydziedziczy itd. - podczas wojny widziała, jak polska granatowa policja zabija jej całą rodzinę w łódzkim getcie.
Zycie jest pojebane

Straszne. O tej "propagandzie" wiem cokolwiek tylko z nieśmiałych informacji w internecie.