Autor Wątek: Head + Paka Metal i jego najcięższe pochodne.  (Przeczytany 21517 razy)

Offline BeeingForsaken

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Uwierzyłem dale, da sie to uslyszec nawet na jutup'ie. Tylko mój problem polega na tym że wyłapałem pewne nominację, ewentualnie osłuchałem na jutupie no i usłyszałem na żywca ravena II, a że najdroższy head który zobaczyłem w bydzi to był krankenstein , niżej już attax 100tka.

Kolejnym problemem jest to że aktualnie mogę pograć na kupowatym valvekingu dopalonym kupowatym metal muffem z kupowatymi marshallowskimi glosnikami wiec moje pojecie o "brzmieniu" i "selektywnosci" oraz "mięsię z gruboziarnistym przesterem" jest małe jak kupa noworodka, bo ten zestaw sluzy tylko do tego zeby sie ewentualnie przebic przez perkusje, i zeby bas mnie nie zagluszal :)

Jedyne co wiem, to to że z MG mogę mieć w przyszlosci problem z serwisem co mnie od niego odstrasza i przester wydaje mi się dziwnie "cyfrowy" chociaz nie wiem jak to określić, po prostu nie jest tym czym powinien byc ale to moze wina gitary, bo imo pickapy w muschecterze (aktywy dancana) nie wiedza co to gora, dodatkowo samorobka byc moze chu****a

6505 zdalo mi sie slyszec rowniez na samorobce kiedys, zdaje mi sie ze bylby dobry dla mnie wybor (tak samo jak 5150)

apropo, ja rozumiem ze nie podalem granicy ceny ale fajnie gdyby to wygladalo tak że max kasa to pojecie dynamiczne, aczkolwiek nie stac mnie raczej na pake za niewiadomo ile, rzecz w tym zeby bylo w miare nie najdrozej ale dobrze... :)

gdybym nie potrzebowal pomocy naprawde doswiadczonych osob, nie zajrzalbym na zadne forum i po cichu wzial tego 5150 ktorego gosc z forum za 3.3k bierze, i na slepo pake dale'a. bylbym zadowolony do czasu kiedy nie dowiedzialbym sie ze "to zabrzmi lepiej od tego, a tamto nie gra z tym" :)

i ponawiam pytanie, zna ktoś sklepy z duzym wyposazeniem na stanie typu wlasnie engle piweje i inne heady?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
12656 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2011, 09:41:36
wysłana przez Yony
20 Odpowiedzi
10582 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2010, 00:25:46
wysłana przez pan mikos
25 Odpowiedzi
8441 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2013, 16:46:16
wysłana przez Yony
53 Odpowiedzi
11227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 21:15:01
wysłana przez Stivo2005
9 Odpowiedzi
4484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2018, 01:24:59
wysłana przez Wojtt