Autor Wątek: Nagrania Periphery  (Przeczytany 177604 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #75 01 Kwi, 2010, 13:17:08 »
Semedi, powinieneś z Włodzimierzem Wołoszańskim napisać coś w stylu: "Mroczne sekrety dźwiękowych ludzi cienia":)

Nie wprowadzaj tutaj młodzieży w błąd, bo z Twojego postu można wywnioskować, że ktoś miksuje i edytuje na komputerowych pierdziawkach. Takie głośniczki za 49 zł ma każdy realizator, po to żeby sprawdzić proporcje po masterze, albo końcowej fazie miksu. Jeśli na nich słychać werbel, wokal, chórek, fletnię pana etc, to znaczy, ze wszędzie będzie słychać. To nie ma nic do rzeczy z porównaniami ze "zwykłym" zestawem, bo co tu porównywać...

pozdro

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
8211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2013, 07:25:56
wysłana przez escape_artist
1 Odpowiedzi
3179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 09:45:19
wysłana przez kempas
1 Odpowiedzi
2764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2015, 19:59:21
wysłana przez sevenstringdjentlemen
4 Odpowiedzi
4902 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2015, 10:56:57
wysłana przez fk
16 Odpowiedzi
10423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 22:36:17
wysłana przez Stivo2005