Autor Wątek: Nagrania Periphery  (Przeczytany 177750 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #75 01 Kwi, 2010, 08:24:44 »
I żeby było śmiesznie wielu realizatorów bardzo często korzysta w odsłuchów w formie: głośniczki creative, logitech czy inny syf, głośno o tym nie mówią, ale to robią. Np. ostatni Acid Drinkers i Jacek Miłaszewski. To żaden wstyd i hańba. Co do sprzętu, toru audio. Jak mi to kiedyś ktoś powiedział, że gitara będzie brzmiała zawsze jak gitara niezależnie od tego czy nagrywam na Mackie czy Digi. Największe znaczenie ma akustyka tak na prawdę. Tor audio ma za zadanie zarejestrować sygnał jak najwierniej i tyle jego roli.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
8211 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2013, 07:25:56
wysłana przez escape_artist
1 Odpowiedzi
3181 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 09:45:19
wysłana przez kempas
1 Odpowiedzi
2766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2015, 19:59:21
wysłana przez sevenstringdjentlemen
4 Odpowiedzi
4902 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2015, 10:56:57
wysłana przez fk
16 Odpowiedzi
10425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 22:36:17
wysłana przez Stivo2005