Autor Wątek: Mała sonda sprzętowa  (Przeczytany 4243 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Mała sonda sprzętowa
« 15 Mar, 2010, 23:10:36 »
[...] zastanawiam się nad kupnem poda x3 live. Za podobną cenę można nabyć preamp engla na lampach [...]
A interfejs audio a/d ma?
Line 6

Źle się wyraziłem. Mialem właśnie na myśli, czy masz jakiś interfejs audio. Bo jeśli nie, to chyba kupowanie sobie lampowego preampa, by potem puścić sygnał z niego przez poda xt albo inny wynalazek podobnej klasy, jest raczej średnim rozwiązaniem.
Tzn. widziałem rozwiązania odwrotne - gdzie ktoś puszcza sygnał przez poda xt, a potem łapie to po linii interfejsem audio (sz. p. Chimp Spanner), ale pierwsza opcja... jakoś mi się to nie widzi.

Ogólnie w kwestii porównania - lampa to lampa. Dla niektórych to plus sam w sobie, no i nie będziesz "kolejnym podo-grajkiem" (niektórzy tu podobno takich nie lubią). Z drugiej jednak strony, lampa Cię ograniczy. Dostaniesz jakieś tam spektrum brzmień, nawet jeśli fajnych, to dużego wyboru nie masz, podczas gdy z poda na dobrą sprawę wszystko się da grać. Weź pod uwagę, że 530 jest nieco sucha w brzmieniu, choć chyba w tej twojej muzyce to aż tak bardzo nie przeszkadza (tzn. mam jakieś nagrania Twoje sprzed 2 lat, nic nowszego nie słyszałem)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Mała lampa

Zaczęty przez D_Rivv Wzmacniacze i kolumny

3 Odpowiedzi
2782 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2008, 23:28:49
wysłana przez Grzgrz
20 Odpowiedzi
8316 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2009, 17:36:35
wysłana przez Sphincter
3 Odpowiedzi
1353 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2010, 12:51:01
wysłana przez Pneumonia2
40 Odpowiedzi
9424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2011, 22:56:18
wysłana przez stasiekmylyludzie
42 Odpowiedzi
14723 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2019, 14:44:15
wysłana przez fk