Autor Wątek: NOWE MELODIE MAŁA ZAPOWIEDŹ DEBIUTANCKIEJ PŁYTY  (Przeczytany 9423 razy)

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
a nagrywane było tak Mesa tripel+ moja laboga mr hector + 2x 412 laboga i to złapane 4mikrofonami między innymi royerem. A grałem dwa razy na kanał prawy lewy na rg7321 z sh6 i dwa razy na prawy lewy apexem z lundgrenem M7 razem 16cie śladów gity. ofkors pewnie wszystkiego Jocke nie wykorzystał ale jak słychać wychwycił co trzeba:) polecam ten pikup jest naprawdę zajebioza

http://www.lundgren.se/index.asp?folid=22&micid=88
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2011, 00:48:37 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
W brzmieniu gitar jestem szczerze zakochany, trochę zmian przy wstawce rege i można to traktować jako chwilę na złapanie oddechu przed kolejnym pierdolnięciem :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Mnie ta wstawka jakoś nie przeszkadza, ot mało pomysłowe urozmaicenie. Co do mixu to jak już pisałem, gitary brzmią świetnie, wokal i bębny też w porządku, tylko brzmienie basu mi nie pasuje - bardzo mi nie pasuje (ten warkoczący środek).
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
dobra, to jak mamy sie do czegos przyjebac, to jak dla mnie za duszo szumow i sykow z perki, talerze za ostro brzmia troche :P
ale ja jestem spaczony na tym punkcie (nienawidze sykow i szumow i zwykle jak slucham muzy to na eq upeirdalam gore, bo jeszcze chyba nie spotkalem zespolu rockowego/metalowego, ktorego pewka by mnie nie wkurwiala) to nie chcialem wczesniej pisac
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Moze masz nienajlepsyz sprzet audio :P Wydaje mi sie ze taki pan ktory miksuje pol swiata metalowego, nie pamietam teraz imienia i nazwiska, ale zajmowal sie behemothami i machine headami, raczej daje rade ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
raczej inny gust, wiekszosc ludzi lubi jak im gora napierdala po uszach, bo lubi jak jest glosno i zywiolowo, a srodek i gore ludzie slysza najlepiej i to w tych czestotliwosciach najbardziej slychac dynamike... natomiast ja nienawidze sykow i szelestow, a i brzmienia wole raczej blotniste lub co najmniej gruboziarniste, od tych "selektywnych", "tight" itp :P dlatego oceniam tez przez pryzmat tego, co sie przyjelo jako 'dobre brzmienie', bo takie, jakie byloby dla mnie idealne pewnie wiekszosc luda tutaj ocenilaby jako chujowe.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Moze masz nienajlepsyz sprzet audio :P Wydaje mi sie ze taki pan ktory miksuje pol swiata metalowego, nie pamietam teraz imienia i nazwiska, ale zajmowal sie behemothami i machine headami, raczej daje rade ;)

Colin Richardson
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2011, 23:08:30 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline prymas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Coffinfish
A mi regowa wstawka siedzi - zresztą róbcie co chcecie bo na tym to powinno polegać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Co do wstawek, reggae itd., to przenieśmy się do roku 1995. Jak wstawka jest dobra, to może być i 2 razy, a nawet ukraść resztę numeru:



Spoiler
Paczki z głów!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Spoiler
Spoiler

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
wauek od wuja uberzajebisty...poz a wstawka :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Spoiler

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
A to po polsku jest?

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
po węgiersku
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
No kurde, ta wstawka rządzi jak dla mnie ;P
Dobry utwór, pierdolnięcie jest, czekam na płytkie i jakiś koncert w Cameracie ;]

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
w Cameracie to nie wiem kiedy ale na dni chełma zapraszam 17 czerwca piątek o 20tej będzie jak trzeba
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2009, 21:58:49
wysłana przez terrormuzik
0 Odpowiedzi
1626 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2010, 23:34:19
wysłana przez świstak
10 Odpowiedzi
3760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Mar, 2013, 18:00:50
wysłana przez mattuck
8 Odpowiedzi
1949 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2017, 15:08:28
wysłana przez Dean
4 Odpowiedzi
2528 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lip, 2017, 19:13:38
wysłana przez GhostAT69